سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / جمع بندی پرونده بورسیه‌ها با حضور فرهادی و دانشجو

جمع بندی پرونده بورسیه‌ها با حضور فرهادی و دانشجو

جمع بندی پرونده بورسیه‌ها با حضور فرهادی و همچنین دانشجو

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – محمد مهدی زاهدی درخصوص بررسی کردن و همچنین جمع‌بندی پرونده بورسیه‌ها گفت: دوشنبه هفته بعدی (۲۶ مرداد) جلسه ای در کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس شورای اسلامی جهت بررسی کردن و همچنین جمع بندی پرونده بورسیه ها برگزار خواهد شد.

او همچنین افزود: دراین جلسه از دکتر محمد فرهادی وزیر علوم تحقیقات و همچنین فناوری، دکتر کامران دانشجو وزیرعلوم سابق، معاونان فعلی و همچنین معاونان دوره قبل وزارت علوم و همچنین ریاست کمیسیون اصل ۹۰ دعوت شده تا در جلسه حاضر شوند.

ریاست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی افزود: آن جلسه خیلی زیاد مهم بوده، چراکه پرونده بورسیه ها در آن جلسه جمع بندی خواهد شد.

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم همزمان با ۱۷ مرداد روز روزنامه نویس و خبرنگار از جمع بندی پرونده بورسیه ها خبر داد، آن در حالی می باشد که هنوز بعضی از دانشجویان بورسیه به پس نتیجه آن می شود که اعلام شده اعتراض داشته و همچنین نظر دارند حق‌شان ضایع شده و همچنین به حق قوانین و قانونی خود نرسیده‌اند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : جمع بندی پرونده بورسیه‌ها با حضور فرهادی و همچنین دانشجو

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک