خانه / دسته‌بندی نشده / جنجال ارتباط غیر شرعی دختر ۱۵ ساله دو مرد متاهل

جنجال ارتباط غیر شرعی دختر ۱۵ ساله دو مرد متاهل

جنجال رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله دو مرد متاهل

RABETE NAMSHROU جنجال ارتباط غیر شرعی دختر ۱۵ ساله  دو مرد متاهل

تفریحی سرگرمی

a 337 جنجال رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله با دو مرد متاهل !!+عکس

رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله دو مرد مسن و متاهل جنجال بـه پا کرد و این دختر جرم فساد اخلاقی دستگیر شد….

سمانه دختر ۱۵ ساله با خبرنگاران از اتفاقات تلخ زندگی اش حرف کرد و گفت : من بچه بودم و خوب و بد را تشخیص نمی دآدم . اما او که مردی ۴۱ ساله است سوء مصرف از اعتماد مادرم، مرا شیفته دوستی های دروغین خودش کرد و برای این که بتواند نقشه های شوم را عملی نماید یک گوشی تلفن همراه و سیم کارت اعتباری برایم هدیه خرید.

این دختر جوان در ادامه بیان کرد : خانواده ام از این بابت بسیار شادمان شدند و از این مرد حقه باز تشکر کردند ولی از همان روز پیامک بازی های او شروع شد وبه من توصیه دوستی داد و من با دریافت این پیامک ها بسیار ناآسان شدم و گفتم موضوع را بـه خانواده ام اطلاع می دهم. اما این مرد شیطان صفت تهدیدم کرد اگر کلمه حرف بزنم مادرم را از کار اخراج خواهد کرد. «نقی» آن قدر سماجت نشان داد و عبارات عاطفی و خرید کادوی جشن تولد و… روی احساس اتم پا گذاشت که فریبش را خوردم و….
سمانه افزود : ما یک سال به طور پنهانی با هم رابطه داشتیم تا اینکه والدینم فهمیدند چه حماقت بزرگی کرده ام. مادرم که کارگر خانه این مرد هوس باز بود بـه خاطر این مسئله نقی درگیر شد و کار خودش را از دست داد. اما او بسیار زود بـه استخـدام یک کمپانی درآمد و کار مناسبی برایش جور شد؛ مدتی از این ماجرا گذشت و چون خانواده ام نسبت بـه من بدبین و بی اعتماد شده بودند و زیر ذره بین قرار داشتم تصمیم احمقانه دیگری گرفتم و با پسر عمویم رابطه برقرار کردم. اوکه جوانی الاف و بیکار بود بـه خواستگاری ام آمد و وجود آن که پدر و مادرم جواب بد داده بودند با امیر فرار کردم و والدینم مجبور شدند از ترس آبروی شان با ازدواج ما موافقت کنند.

RABETE NAMSHROU جنجال رابطه نامشروع دختر ۱۵ ساله دو مرد متاهل !!+عکس

دختر جوان ۱۵ ساله در ادامه گفت : متاسفانه این ازدواج عجولانه بـه سرنوشت خوب ی ختم نشد و در مدت کوتاهی فهمیدم شوهرم بـه کراک و شیشه آلوده است و او حتی می خواست مرا هم به دام مواد مخدر و فساد اخلاقی بیندازد. با استرس موضوع را خانواده ام اطلاع دآدم و در سن ۱۵ سالگی ، مهر طلاق صفحه شناسنامه ام را سیاه کرد. اما این تنها غلط زندگی ام نبود و در ادامه من در مساوی این شکست تلخ نتوانستم طاقت بیاورم و متاسفانه دوباره نقی ارتباط گرفتم و او بهانه کمک و جبران غلط ات قدیم مرا بـه مردی ۵۰ ساله که از اقوام شان است معرفی کرد و این مرد هوس باز که همسر و سه فرزند دارد خواستگاری ام آمد. اما پدر و مادرم مخالفت شدید را این پیشنهاد اعلام کردند. من که تنها دنبال راه نجاتی بودم رابطه مخفیانه ام را او و نقی ادامه دآدم و بالاخره به اتهام رابطه نامشروع دستگیر شدیم.

سمانه با ابراز پشیمانی توصیه ای هم سالان خود داشت و گفت : ای کاش پدر و مادرم رفیق بودم تا چنین سرنوشتی برایم رقم نمی خورد. من از دخترهای هم سن و سال خودم خواهش می کنم مراقب خودشان باشند و هیچ مسئله ای را در زندگی ازپدر ومادرشان مخفی نکنند.

منبع:پرداد
اخبار جالب,تجاوز جنسی,روابط جنسی نامشروع,ارتباطات جنسی,ارتباط نامشروع با پسر,اخبار تجاوز,اخبار تجاوز جنسی,اخبار جدید تجاوز جنسی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *