خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / جهت کودکان سیل‌زده «اسباب بازی» و همچنین «مداد رنگی» بفرستید – سلامت فرهنگی و اجتماعی

جهت کودکان سیل‌زده «اسباب بازی» و همچنین «مداد رنگی» بفرستید – سلامت فرهنگی و اجتماعی

جهت کودکان سیل‌زده «اسباب بازی» و همچنین «مداد رنگی» بفرستید – سلامت فرهنگی و اجتماعی

image 13980210222129 جهت کودکان سیل‌زده «اسباب بازی» و همچنین «مداد رنگی» بفرستید – سلامت فرهنگی و اجتماعی

سلامت نیوز:سرپرست دفتر مسائل کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان نهاد بهزیستی کشور از خیران خواست تا جهت حمایت از کودکان منطقه ها و مناطق سیل‌زده به نیازهای روحی آنها توجه کرده و همچنین بعضی اقلام مانند مدادرنگی و همچنین اسباب بازی جهت آنها ارسال کنند.

به به گفته سلامت نیوز به نقل از ایسنا،سید منتظر شبر با گفتن آنکه در خوزستان با توجه به آنکه محل تجمع سیل زدگان در اردوگاه‌ها می باشد، گفت: به همین دلیل متناسب با جمعیت حاضر در اردوگاه‌ها جهت کودکان مهدکودک ساخته یا ایجاد کردیم.

به گفته او همچنین در حال حاضر حدود ۳۰ مهد در اردوگاه‌های اسکان سیل زدگان مشغول فعالیت خواهند بود و همچنین اگرچه در مقطعی تعداد مهدهای سیار اکثرا و بیشتر بود، ولی باید توجه داشت با توجه به کاهش سطح آب رودهای دز و همچنین کرخه و همچنین جمع شدن تعدادی از اردوگاه‌ها، تعدادی از آن مهدهای کودک نیز جمع آوری شدند.

سرپرست دفتر مسائل کودکان و همچنین جوانان و نوجوانان نهاد بهزیستی کشور با اشاره به آنکه همچنان در هر ۳ استان حضور داریم و همچنین مهدهای سیار بهزیستی برقرار می باشد، اظهار کرد: امیدواریم با کم شدن سیل آن مهدهای سیار نیز جمع می شود و همچنین ما نیز توانمان را روی بازسازی مهدهای کودک منطقه ها و مناطق آسیب دیده بگذاریم.

شبر با گفتن آنکه توجه بعضی نیازها جهت شهروندان و مردم شهر کمتر جا افتاده می باشد، تصریح کرد: به عبارت دیگر شهروندان و مردم شهر اکثرا و بیشتر به نیازهای تغذیه‌ای سیل زدگان توجه دارند، درحالیکه اسباب بازی تأمین کننده تغذیه روح آن بچه هاست. حمایت‌های روانی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز بوده به طوریکه آسیب‌های ناشی از سیل بایستی و حتما مورد توجه قرار بگیرد. جهت حکومت هم مهم می باشد که آن آسیب‌ها را به حداقل برساند.

او همچنین ادامه داد: ولی باید توجه داشت جهت بعضی هنوز جا نیفتاده می باشد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند توزیع و همچنین تهیه اسباب بازی جهت کودکان چندان مهم نیست درحالی که تهیه عروسک، مداد رنگی و همچنین… در بلند مدت بر روی کودکان و همچنین کمتر شدن آلام روحی آنها مؤثر خواهد بود.

Source link

http://phdpress.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%84%E2%80%8C%D8%B2%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D9%85/
بهترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : جهت کودکان سیل‌زده «اسباب بازی» و همچنین «مداد رنگی» بفرستید – سلامت فرهنگی و اجتماعی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن …