سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / حساسیت وزارت علوم بر ارزیابی و نظارت مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی

حساسیت وزارت علوم بر ارزیابی و نظارت مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی

حساسیت وزارت علوم بر ارزیابی و همچنین نظارت مراکز دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در مراسم افتتاح جشنواره اختراعات دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی گفت: دانشگاه جامع بیش از هزار مرکز فعال، نیم میلیون دانشجو و همچنین ۴۰ هزار مدرس دارد ولی بایستی و حتما دقت کرد که فارغ‌التحصیلان آن دانشگاه با تجربه و مهارت بالا باشند.

او همچنین با اشاره به ۱۱ سیاست مورد تاکید مقام معظم رهبری در حوزه علم و همچنین فناوری گفت: آن سیاست‌ها در دستور کار و همچنین بررسی کردن می باشد و همچنین یکی از مهمترین آنها نیز گسترش آموزش‌های مهارتی می باشد.

فرهادی ادامه داد: بایستی و حتما در دوره‌های متنوع و گوناگون و مختلف نیازها را بررسی کردن کنیم، همه نباید مقاطع تحصیلات تکمیلی را طی کنند.

تحصیلات تکمیلی عمدتاً تئوریک می باشد بایستی و حتما کار تجربی هم داشته باشیم و همچنین دانشگاه‌ها به سمت دانشگاه نسل سوم بروند.

او همچنین با اشاره به بازبینی رشته‌های تحصیلی گفت: فرصت‌های مطالعاتی اساتید فراهم شده می باشد و همچنین در تفاهم‌نامه با وزارت صنعت سعی کردیم حضور اساتید و همچنین دانشجویان در واحدهای صنعتی اکثرا و بیشتر می شود.

فرهادی با اشاره به حساسیت وزارت علوم بر ارزیابی مراکز علمی اصولی و کاربردی گفت: آنکه تعداد بسیاری مرکز علم و همچنین فناوری داشته باشیم ولی دانش‌آموختگان آن هم تجربه و مهارت بالا نداشته باشند مورد توجه نیست، وزارت علوم در باره ارزیابی حساس می باشد و همچنین در برنامه جذاب و جالب و خوب ششم توسعه در عرصه‌های آموزشی حساسیت ویژه‌ای داریم.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%A8%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : حساسیت وزارت علوم بر ارزیابی و همچنین نظارت مراکز دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک