خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / حمایت از ایده‌های کارآفرینی دانشجویان، اولویت دانشگاه پیام نور

حمایت از ایده‌های کارآفرینی دانشجویان، اولویت دانشگاه پیام نور

حمایت از ایده‌های کارآفرینی دانشجویان، اولویت دانشگاه پیام نور

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایسنا – نشست دبیران انجمن‌های علمی و همچنین کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه پیام نور استان قزوین با مدیرکل فعالیت‌های فرهنگی و همچنین فوق‌برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه پیام نور کشور برگزار شد.

ناصر محمدی در آن نشست با گفتن آنکه حضور دانشجویان نخبه و همچنین اندیشمند و همچنین توانمند در دانشگاه پیام نور استان قزوین خیلی زیاد مسرت‌قسمت و بخش می باشد، اظهار کرد: از ایده‌های نو دانشجویان استقبال کرده و همچنین می‌توانیم باره معرفی و همچنین اطلاع‌رسانی آن هم را در کشور داشته باشیم.

او همچنین افزود: افتتاح دبیرخانه مسابقات کتاب‌خوانی فرهنگی دانشگاه پیام نور در استان قزوین به‌عنوان اتفاق خوب در حوزه کتاب و همچنین کتاب‌خوانی می‌تواند باره گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی را در بین دانشجویان و همچنین نسل جوون فراهم کند.

مدیرکل فعالیت‌های فرهنگی و همچنین فوق‌برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه پیام نور کشور عنوان کرد: در آن راستا بایستی و حتما دبیرخانه وبسایت و مرکز خبرهای جدید مسابقات را طراحی کند که با توجه به توانمندی‌های موجود در استان قزوین از دانشجویان دانشگاه پیام نور تقاضا داریم در راستای راه‌اندازی آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید ما را یاری کنند.

او همچنین ادامه داد: در راستای تشویق به کتاب‌خوانی می‌قدرت در طول یک‌ترم یک یا دو بار در سطح کشور مسابقات کتاب‌خوانی برگزار می شود که ما از آن برنامه جذاب و جالب و خوب حمایت می‌کنیم.

محمدی با تأکید بر آنکه عناوین کتاب‌ها اصولی و کاربردی باشد، گفت: نقد کتاب، معرفی جدید و تو و تازه‌های نشر، معرفی نخبگان دانشگاه پیام نور، معرفی پژوهش‌های انجام‌شده در آن حوزه و همچنین نمایش مسابقات متنوع و گوناگون و مختلف ازجمله مصادیقی می باشد که می‌تواند در دبیرخانه آن مسابقات در قزوین پیگیری می شود.

آن مسئول با اشاره به راه‌اندازی سامانه‌ای جهت ثبت‌نام انجمن‌های علمی اظهار کرد: ضروری می باشد در کنار هر انجمن علمی یک استاد مشاور وجود داشته باشد تا بدین واسطه سؤالات دانشجویان پاسخ داده می شود.

او همچنین در پاسخ به سؤال دانشجویی در خصوص مقدار و اندازه و میزان اعتبار تخصیص‌یافته جهت انجمن‌های علمی آن دانشگاه گفت: در تقسیم‌بندی بودجه فرهنگی آن دانشگاه تلاش شده در اختصاص آن هم به حوزه‌های متنوع و گوناگون و مختلف ازجمله حمایت از انجمن‌های علمی در نظر گرفته می شود.

مدیرکل فعالیت‌های فرهنگی و همچنین فوق‌برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه پیام نور کشور تصریح کرد: باوجود اختصاص آن بودجه شاهد هستیم بنا به دلایل متنوع و گوناگون و مختلف ازجمله تنگناهای اقتصادی گاه آن بودجه تحقق پیدا نمی‌کند.

او همچنین ادامه داد: در حوزه توجه به حوزه کارآفرینی در دانشگاه‌ها بایستی و حتما گفت آن کار در دانشگاه پیام نور شروع شده می باشد و همچنین کانون‌های کارآفرینی در قالب هسته‌های ابتدایی و اولیه فعالیت خود را در آن حوزه آغاز نموده اند.

محمدی یادآور شد: جلسات متعددی جهت بستن تفاهم‌نامه‌هایی در آن حوزه برگزارشده می باشد و همچنین ما تلاش می‌کنیم از ایده‌های کارآفرینی دانشجویان حمایت کنیم.

مدیرکل فعالیت‌های فرهنگی و همچنین فوق‌برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه پیام نور کشور در پایان از نمایش جشنواره «ادبیات و همچنین صلح» به میزبانی استان گلستان در سال شمسی جاری خبر داد و همچنین افزود: بی‌شک آن جشنواره و همچنین جشنواره‌های مشابه می‌تواند بستری جهت ارائه فعالیت‌های دانشجویان شاعر و همچنین نویسنده باشد.

در ادامه آن نشست دانشجویان نخبه و همچنین عضو انجمن‌های متنوع و گوناگون و مختلف دانشگاه‌های پیام نور استان به گفتن دیدگاه‌ها و همچنین دغدغه‌های خود در حوزه فعالیت خود پرداختند.

همچنین در پایان ضمن اهدای ابلاغیه نمایش آن مسابقات به رسولی ریاست دانشگاه پیام نور استان، دبیرخانه مسابقات کتاب‌خوانی فرهنگی دانشگاه پیام نور در استان قزوین نیز با حضور مسئولان آن دانشگاه افتتاح شد.

حمایت از ایده‌های کارآفرینی دانشجویان، اولویت دانشگاه پیام نور


جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : حمایت از ایده‌های کارآفرینی دانشجویان، اولویت دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام نتایج نهایی رشته های بدون آزمون سال شمسی ۱۳۹۸ / لینک دیدن نتایج

اعلام نتایج نهایی رشته های بدون آزمون سال شمسی ۱۳۹۸ / لینک دیدن نتایج رشته …