خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / حمایت از پروژه های دانشجویی مرتبط با جویشگر بومی

حمایت از پروژه های دانشجویی مرتبط با جویشگر بومی

حمایت از پروژه های دانشجویی مرتبط با جویشگر بومی

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایرنا – در آن نشست مقرر شد که ساز و همچنین کار اجرایی شدن آن دو پیشنهاد از طرف مجری طرح جویشگر بومی تهیه و همچنین به شورا ارایه می شود.

همچنین در آن نشست مقرر شد نقل از پس نتیجه آن می شود که فراخوان و همچنین دیگر گزارشهای ارایه شده در نشست های شورا بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید جویشگر بومی به نشانی ‘ ‘www.didras.ir قرار گیرد.

‘علیرضا یاری’ مجری طرح جویشگر بومی در ابتدای آن نشست که با دستور’نقل از پیشرفت طرح، نقل از از بررسی کردن پیشنهادهای واصل شده در فراخوان و همچنین ارایه نظام مدیریت طرح’ ترتیب یافت، به ارایه توضیحی از عملکرد فاز نخست پروژه و همچنین پیشرفت طرح پرداخت.

او همچنین در ادامه گزارشی از پس نتیجه آن می شود که فراخوان شامل ‘قسمت و بخش پیشرفت قسمت و بخش تجاری، اهم فعالیت های انجام شده،معیارهای ارزیابی،نوع شرکت های حاضر، مقدار و اندازه سازمانی و همچنین بلوغ سازمانی شرکت کنندگان در فراخوان،بلوغ محصول ها/سرویس ها و خدمات پیشنهادهای ارسالی،مدل مشارکتی درخواستی شرکت کنندگان در فراخوان، تنوع پیشنهادهای شرکت کنندگان در فراخوان، قسمت و بخش تکمیل بودن قسمت و بخش تجاری پیشنهادها، انتظارها از حکومت و همچنین اولویت بندی شرکت ها از نظر تجاری’ ارایه کرد.

در نقل از پیشرفت طرح که در قالب ‘نقل از فنی طرح’ و همچنین همچنین ‘نقل از نظام نامه مدیریت طرح’ ارایه شد، در قسمت و بخش نقل از پیشرفت فنی، اوضاع سرویس های ‘ایده موتور جستجوی یاحق (حلال)، ایمیل، نقشه، نرم افزار مرورگر اینترنتی، ترجمه ماشینی، موتور جستجو و همچنین تحلیل خبری و همچنین ابزارهای پردازش زبان فارسی’ و همچنین شرکت های پیشنهاد دهنده جهت هر یک از آن سرویس ها از نظر فنی جهت افراد شورای راهبری طرح جویشگر بومی گفتن شد.

در نقل از نظام نامه مدیریت طرح نیز ‘نگاه راهبردی به طرح، ساختارسازهای طرح، الگوی نظام مدیریت طرح، حوزه های عملکردی مدیریت طرح، فرآیند پشتیبان طرح، ساماندهی کسب و همچنین کار جویشگر و همچنین روش اجرای طرح’ جهت حاضرین گفتن شد.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%A8%D9%88%D9%85%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : حمایت از پروژه های دانشجویی مرتبط با جویشگر بومی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک