سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / حمایت بیش از ۴۰۰ نفر از نخبگان و اساتید غرب کشور از توافق هسته ای

حمایت بیش از ۴۰۰ نفر از نخبگان و اساتید غرب کشور از توافق هسته ای

حمایت بیش از ۴۰۰ فرد یا شخص از نخبگان و همچنین اساتید غرب کشور از توافق هسته ای

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : بیش از ۴۰۰ فرد یا شخص از نخبگان، اساتید، پژوهشگران، روزنامه نگاران و همچنین فعالان سیاسی و همچنین مدنی غرب کشور با صدور بیانیه ای حمایت قاطعانه خود را از حکومت تددبیر و همچنین امید، تیم هسته ای و همچنین توافق حاصل شده میان ایران و همچنین تیم ۱+۵ اعلام کردند.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایرنا – در متن آن بیانیه آمده می باشد: بعد از نزدیک به یک دهه چالش بر سر پرونده هسته ای ایران و همچنین با تغییر حکومت و همچنین آغاز فعالیت حکومت تدبیر و همچنین امید، گفت و همچنین گوهای هسته ای مسیر جدید و تو و تازه ای به خود گرفت و همچنین با سپرده شدن مدیریت گفت و همچنین گوها به وزارت مسائل خارجه به ریاست دکتر محمدجواد ظریف خوشبختانه مذاکرات مسیر و همچنین جان جدید و تو و تازه ای گرفت.

آن بیانیه می افزاید: اینک بعد از گذشت ۲۳ ماه از تلاش های خستگی ناپذیر تیم مذاکره کننده آن تلاش ها به ثمر رسیده و همچنین توافق میان ایران با ۶ اقتدار و قدرت جهانی حاصل شده می باشد.

امضاکنندگان آن بیانیه در ادامه، ضمن قدردانی و همچنین حمایت همه جانبه از رویکرد حکومت جهت حل و همچنین فصل مسائل موجود هسته ای به ویژه تلاش های مسوولانه تیم مذاکره کننده نوشته اند: بی گمان نتایج آن توافق آثار روشن و همچنین مثبتی در داخل کشور و همچنین تعمیق دلبستگی و همچنین همدلی ملی برجای گذارده و همچنین در صحنه بین المللی نیز تجربه جدید و تو و تازه و همچنین ارزشمندی جهت صلح جهانی خواهد بود.

اقتدار و قدرت احمدیان، احسان هوشمند، شهاب قنبری، بهرام سلیمانی، محمدحسین شیریان، فریدون معتمدیان، منصور سرمست، سلمان زند، سیدکرم زمانی، ابراهیم فتاحی، غلامرضا نوری علی، فرزاد پورمرادی، خالد توکلی، عبدالرضا راد فر و همچنین رضا موزونی شامل امضاکنندگان آن بیانیه خواهند بود.

http://pnuna.com/1394/04/%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%AE%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%A7%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : حمایت بیش از ۴۰۰ فرد یا شخص از نخبگان و همچنین اساتید غرب کشور از توافق هسته ای

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کمبود دانشجو در رشته‌های علوم پایه مساله ای قابل‌توجهی می باشد

کمبود دانشجو در رشته‌های علوم پایه مساله ای قابل‌توجهی می باشد به به گفته پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک