سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / حمایت وزیر علوم از برنامه های جدید صندوق رفاه دانشجویان

حمایت وزیر علوم از برنامه های جدید صندوق رفاه دانشجویان

حمایت وزیر علوم از برنامه جذاب و جالب و خوب های جدید صندوق رفاه دانشجویان

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در بازدید از صندوق رفاه دانشجویان بر حمایت و همچنین همکاری مجموعه آن وزارت خانه از برنامه جذاب و جالب و خوب های جدید صندوق جهت ارتقاء خدمت رسانی توام با کرامت انسانی به دانشجویان تاکید کرد.

81585021 6411846 حمایت وزیر علوم از برنامه های جدید صندوق رفاه دانشجویان

به نقل از روز یکشنبه تیم فرهنگی ایرنا، محمد فرهادی در جریان آن بازدید ضمن شنیدن نقل از کار، مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی رییس و همچنین معاونان صندوق رفاه گفت: در خصوص صندوق رفاه دانشجویان بایستی و حتما آسیب شناسی صورت پذیرد، مسائل مرتبط به صندوق رفاه با توجه به ماموریت های مشخص اولویت گذاری و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی می شود.

او همچنین افزود: از اوایل تاسیس وزارت علوم آن صندوق شکل گرفته و همچنین قدمت چهل ساله دارد ، در آن سال شمسی ها صندوق فراز و همچنین نشیب داشته می باشد و همچنین با توجه به شرایط کشور می بایست راهکارهایی یافته و همچنین منابعی را به مشارکت بگیریم .

او همچنین گفت : با توجه به عدم تخصیص کامل اعتبار دانشجویی در سال شمسی قبل می بایست متکی به سرمایه گذاری و همچنین گرفتن مطالبات باشیم؛ از ظرفیت ارگان ها و همچنین نهاد های دیگر بهره بری و استفاده کنیم، راهکاری بایستی و حتما اتخاذ می شود که سرمایه گذاری صحیح گرفته شده و همچنین تسهیلات با کرامت در اختیار دانشجویان گذاشته می شود.

وزیر علوم در ادامه گفت: سلف سرویس های دانشجویی وضع اسفناکی دارد، بایستی با تمرکز گرایی و همچنین سرمایه گذاری مشترک آن اوضاع را سامان داد همچنین از ظرفیت­های خیرین نیز در آن باره بهره بری و استفاده کرد.

براساس نقل از وزارت علوم ، در ابتدای آن بازدید ذوالفقار یزدان مهر، رییس صندوق رفاه دانشجویان گفت: صندوق فراز و همچنین فرودهای بسیاری داشته و همچنین در جهت تکمیل زحمات مدیران قبلی به دنبال چابک سازی و همچنین ظرفیت سازی جهت ارتقاء سرویس ها و خدمات رسانی توام با کرامت انسانی و همچنین ساخته یا ایجاد منابع اقتصادی و مالی پایدار هستیم.

یزدان مهر اظهار داشت: در قسمت سرمایه گذاری برنامه جذاب و جالب و خوب هایی داریم که با همکاری نهاد مسائل دانشجویان و همچنین مشاوران مجرب سند استراتژی صندوق را تدوین و همچنین با رفع موانع قوانین و قانونی جوهره فعالیت های اقتصادی مان را همسو با اهداف، ماهیت و همچنین ظرفیت شبکه عظیم دانشگاهی بنا نهیم.

یزدان مهر تصریح کرد: قطعا بایستی و حتما به گونه­ ای سرمایه­ گذاری کنیم که سود دهی شفاف، روش­مند و همچنین هم راستا با ماموریت وزارت خانه باشد.

رییس صندوق رفاه در ادامه با اشاره به فضای فیزیکی نامناسب صندوق رفاه گفت: موضوع وام دانشجویان دکتری که مورد تاکید وزیر و همچنین رییس جمهوری بوده می باشد در صندوق نیز با جدیت در حال پیگیری می باشد هر چند از ۱۸۰ میلیارد تومان منابع مورد مستلزم و نیاز تنها و فقط آورده صندوق قطعی شده می باشد . در خصوص وام شهریه نیز با وجود تلاش وسیع همکاران در بودجه سال شمسی قبل رقمی منظور نشده که امیدواریم با عنایت به مذاکرات جنابعالی با دکتر نوبخت آن مهم به سرانجام برسد.

در ادامه آن دیدار، مجتبی صدیقی دست یار وزیر و همچنین رییس نهاد مسائل دانشجویان نیز عنوان کرد: اهتمام دکتر فرهادی در بازدید از صندوق باعث دلگرمی مجموعه دانشگاهی و همچنین صندوق رفاه خواهد بود.

رییس نهاد مسائل دانشجویان گفت: در خصوص افق های جدید مانند سرمایه گذاری ها­ی زود بازده صندوق بایستی و حتما وارد شدن پیدا کند. طرح های جدید آموزش عالی در مورد ادامه تحصیل دانشجویان، تغییر پیدا کردن یارانه تغذیه به وام و همچنین تسهیلات جهت عدم وابستگی به حکومت در باره یارانه، مطالعاتی گرفته شده که در سال شمسی ۹۴ بایستی و حتما آماده می شود.

رییس نهاد اموردانشجویان با اشاره به ظرفیت خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد: طبق آمار حدود ۵۰ قسمت و بخش از خوابگاه های دانشجویی عمری بیش از ۱۵ سال شمسی دارند و همچنین ۱۵۰۰۰خوابگاه دانشجویی متاهلی مستلزم و نیاز داریم.

او همچنین افزود: جهت مطلوب شدن اوضاع خوابگاه های دانشجویی و همچنین بازسازی آنها حدود ۵۵۰ میلیارد تومان مستلزم و نیاز می باشد که امیدواریم آن اعتبار فراهم می شود.

فراهنگ**۹۱۲۹**۱۶۰۱**

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%82-9776
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : حمایت وزیر علوم از برنامه جذاب و جالب و خوب های جدید صندوق رفاه دانشجویان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک