خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / حمایت پیام نور از ورزش قهرمانی با اعطای تسهیلات خاص

حمایت پیام نور از ورزش قهرمانی با اعطای تسهیلات خاص

حمایت پیام نور از ورزش قهرمانی با اعطای تسهیلات خاص

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : فارس – محمد رضا زمانی ریاست دانشگاه پیام نور در مورد آخرین اوضاع ورزش آن دانشگاه گفت: ورزش دانشگاهی می‌تواند شور و همچنین نشاط را در بین دانشجویان ساخته یا ایجاد کند.

او همچنین افزود: توسعه ورزش دانشگاهی می‌تواند همچنین و علاوه بر افزایش نشاط در محیط‌های آموزش عالی منجر به شادی در جامعه می شود.

ریاست دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشگاه پیام نور پتانسیل عظیمی از قوه انسانی که در سرتاسر ایران اسلامی گستره آن هم می باشد، دارد که نیروهای آن دانشگاه اعم از استاد، دانشجو و همچنین کارمند می‌توانند در ورزش‌های همگانی شرکت مستمری داشته باشند.

زمانی گفت: سیاست دانشگاه پیام نور عمومی کردن ورزش در آن دانشگاه و همچنین حمایت از ورزشکاران در تمامی مراکز و همچنین واحدهای وابسته به دانشگاه می باشد ضمن آنکه تلاش ویژه‌ای داریم تا در منطقه، محله و همچنین شهرستان‌هایی که دانشگاه پیام نور در آن هم مستقر می باشد ورزش را همگانی کرده و همچنین توسعه دهیم.

او همچنین تصریح کرد:‌ ورزش قهرمانی در دانشگاه پیام نور با اقتدار و قدرت دنبال می‌می شود و همچنین برهمین اساس امتیازات و همچنین حمایت‌های ویژه تسهیلات ویژه ای را جهت آن قشر از دانشجویان در نظر گرفته‌ایم.

ریاست دانشگاه پیام نور با گفتن آنکه دانشجویانی که بتوانند در داخل ایران و همچنین عرصه بین ‌الملل مقام‌هایی را جهت جمهوری اسلامی کسب کنند در مباحث شهریه تسهیلاتی را از دانشگاه گرفتن می‌کنند، خاطرنشان کرد: تلاش داریم ورزش را در دانشگاه پیام نور بیش از پیش توسعه دهیم.

حمایت پیام نور از ورزش قهرمانی با اعطای تسهیلات خاص


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : حمایت پیام نور از ورزش قهرمانی با اعطای تسهیلات خاص

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک