خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / حوزه های رفع نقص و لیست رشته های جدید فراگیر ارشد نوبت ۱۵ پیام نور / محل برگزاری آزمون

حوزه های رفع نقص و لیست رشته های جدید فراگیر ارشد نوبت ۱۵ پیام نور / محل برگزاری آزمون

حوزه های رفع نقص و همچنین لیست رشته های جدید فراگیر ارشد نوبت ۱۵ پیام نور / محل نمایش آزمون

زمان و همچنین تاریخ نمایش آزمون / اطلاعیه نهاد سنجش

 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : آزمون دوره فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در سال شمسی ۹۴ (نوبت پانزدهم – پذیرش مهرماه ۹۴) صبح روز جمعه ۴ اردیبهشت ماه ۹۴ در ۱۰۱ شهرستان و همچنین مراکز استان های متنوع و گوناگون و مختلف کشور برگزار می ‌می شود. (لیست محل نمایش آزمون فراگیراینجا کلیک کنید)

آزمون از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح آغاز و همچنین درهای وارد شدن به جلسه امتحان رأس ساعت ۸ صبح بسته خواهد شد.

کارت وارد شدن به جلسه و همچنین برگه راهنمای شرکت در آزمون فراگیر پیام نور در روز سه‌‌شنبه ۱ اردیبهشت ماه ۹۳ و همچنین از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org نشر یافته شده خواهد شد.

متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال شمسی تولد و همچنین …) و همچنین یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و همچنین کد رهگیری و همچنین …) خود نسبت به دیدن و همچنین تهیه پرینت کارت وارد شدن به جلسه آزمون اقدام نمایند.

 

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور – کلیـــــک کنید

 


 

اطلاعیه نهاد سنجش آموزش کشور در مورد تاریخ، نحوه پرینت کارت و همچنین نمایش آزمون دوره‌های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش پذیری کارشناسی ارشد) دانشگاه پیام نور پذیرش مهرماه (نوبت پانزدهم) سال شمسی ۱۳۹۳

 

الف‌ – نحوه‌ و همچنین زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۹۴/۲/۱ جهت دیدن و همچنین پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، جهت شرکت در جلسه امتحان بایستی و حتما در تاریخ مشخص کردن شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال شمسی تولد و همچنین …) و همچنین یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و همچنین کد رهگیری و همچنین …) از کارت شرکت در آزمون خود یک ورژن و نسخه پرینت تهیه و همچنین براساس آدرس و همچنین زمان مشخص کردن شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مرتبط رفت و آمد و مراجعه نمایند. بدیهی می باشد جهت شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین هم چنین اصل کارت ملی و همچنین یا اصل شناسنامه عکسدار و همچنین ارائه آن هم الزامی می باشد.

 

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی دیدن شد، داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد به شرح زیر اقدام نمایند:

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۲و ۱۵ (شامل نام خانوادگی، نام، سال شمسی تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مؤسسه فارغ‌التحصیلی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی «مرتبط به دانشجویان یا فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته»، و همچنین کدرشته‌ محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) کارت شرکت در آزمون دیدن نمودند، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۹۴/۲/۴ منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی آن نهاد رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد شدن به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و همچنین در صورتیکه نسبت به بندهای ۳ و همچنین ۸ (جنس و همچنین معلولیت) تفاوتی دیدن نمودند ضروری می باشد مطابق ساعت و همچنین تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده نهاد سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره ۲) رفت و آمد و مراجعه نمایند.

۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره او همچنین مغایرت داشته باشد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و همچنین کارت ملی یا شناسنامه عکسدار جهت اصلاح کارت، مطابق ساعت و همچنین تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده نهاد سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه رفت و آمد و مراجعه نمایند. در غیر آن صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و همچنین برابر مقررات با او همچنین رفتار خواهد شد.

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده می باشد.

 

تذکر:

۱- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت نامی (بند ۷) کارت شرکت در آزمون تو وجود دارد (جهت داوطلبان متقاضی بهره بری و استفاده از سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران (نهاد بسیج مستضعفین)‌و همچنین یا وزارت جهاد کشاورزی) مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد جهت روشن شدن اوضاع سهمیه خود تا تاریخ ۹۴/۲/۵ به ارگان مربوطه رفت و آمد و مراجعه نمایند.

داوطلبان متقاضی بهره بری و استفاده از سهمیه های بنیاد شهید و همچنین مسائل ایثارگران و همچنین ستاد کل قوه مسلح جهت اعلام مغایرت حداکثر تا تاریخ ۴/۲/۹۴ منحصراً به وبسایت و مرکز خبرهای جدید اینترنتی نهاد سنجش (قسمت ویرایش اطلاعات) رفت و آمد و مراجعه و همچنین با توجه به توضیحات مندرج در وبسایت و مرکز خبرهای جدید نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.

۲- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می باشد و همچنین یا چنانچه عکس روی کارت او همچنین شامل اشکالاتی شامل، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و همچنین یا اشتباه عکس می باشد ضروری می باشد ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و همچنین کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و همچنین تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده نهاد سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه رفت و آمد و مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

۳- داوطلبان جهت آگاهی اکثرا و بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار دارد پرینت تهیه و همچنین نسبت به مطالعه دقیق آن هم اقدام نمایند.

 

ج – آدرس و همچنین محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

نماینده نهاد سنجش در روزهای چهارشنبه ۹۴/۲/۲ و همچنین پنجشنبه ۹۴/۲/۳ صبح از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و همچنین بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. جهت اطلاع آن هم دسته از داوطلبانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به رفت و آمد و مراجعه به نماینده رفع نقص کارت نهاد می گردند، آدرس و همچنین محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد.

 

د‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و همچنین یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی می باشد.

۲- فرآیند نمایش آزمون از ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و همچنین سی دقیقه‌) صبح روز جمعه ۹۴/۲/۴ آغاز می‌گردد.

۳- در ورودی ِحوزه های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۸:۰۰ (هشت صبح) بسته خواهد شد لذا داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد قبل از بسته شدن درهای وارد شدن به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۴- هر داوطلب جهت حضور در جلسه آزمون بایستی و حتما همچنین و علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و همچنین یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و همچنین یک سنجاق و همچنین یا سوزن به همراه داشته باشد.

۵- داوطلبان بایستی و حتما از آوردن وسایل اضافی شامل کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و همچنین یادداشت و همچنین نظایر آن هم و همچنین همچنین وسایل فردی یا شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی می باشد که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در آن بند به عنوان تقلب و همچنین تخلف تلقی و همچنین با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و همچنین جرایم در آزمونهای سراسری که بخشی از آن هم در بند «ه‍» آمده می باشد، رفتار خواهد شد.

 

ه‍ – کد رشته محل های جدید همچنین و علاوه بر رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام

با توجه به آنکه تعدادی از کدرشته محل های جدید بعد از نشر دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین پایان پیدا کردن و یافتن مراحل ثبت نام به آن نهاد واصل گردید، امکان اطلاع رسانی آنها میسر نشد لذا ضمن اعلام نام و همچنین کد رشته‌محل های جدید به شرح جدول شماره ۳ به اطلاع می رساند داوطلبان می‌توانند با توجه به رشته ‌امتحانی که در آن هم ثبت‌نام نموده‌اند نسبت به ویرایش و همچنین درج آن کد رشته ‌محلها در صورت تمایل در زمان گرفتن کارت آزمون از طریق پایگاه اطلاع رسانی آن نهاد اقدام نمایند.

 

و همچنین – قانون رسیدگی به تخلفات و همچنین جرایم در آزمونهای سراسری

ماده ۵- تخلفات و همچنین جرایم در آن قانون مشتمل بر موارد زیر می باشد:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در نمایش آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و همچنین دستگاه های حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول جهت شرکت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا اشخاص خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و همچنین طراحان سئوال جهت تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- بهره بری و استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و همچنین دستگاه های حافظه‌دار.

د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط نمایش آزمون جهت پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مرتبط به داوطلبان یا بهره بری و استفاده غیر مجاز از آنها.

و همچنین- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و همچنین پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و همچنین دفاتر مرتبط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و همچنین افشای آن هم یا شرکت یا معاونت در آن امر قبل یا حین نمایش آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در آن امر قبل یا حین نمایش آزمون اعم از آنکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را در مورد متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و همچنین اعلام به مراجع ذی ربط یا محروم و بی بهره از گزینش در آزمون آن هم سال شمسی.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محروم و بی بهره از گزینش علمی در آزمون آن هم سال شمسی و همچنین ابطال قبولی داوطلب در آن هم سال شمسی و همچنین محروم و بی بهره از شرکت در آزمون از یک تا ده سال شمسی بعد.

تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) آن قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و همچنین) (ز) و همچنین (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را جهت رسیدگی و همچنین اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریا ل تا یک میلیارد (۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال شمسی یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک تیم یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌می شود و همچنین تشکیل دهنده و همچنین سرکرده تیم یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و همچنین جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده جهت مرتکب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی افراد هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و همچنین مرتکب همچنین و علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و همچنین (۷) آن قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و همچنین مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در آن قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی او همچنین در آزمون را ابطال می‌نماید. در آن صورت مؤسسه آموزشی مرتبط از صدور و همچنین اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به او همچنین خودداری خواهد نمود، و همچنین چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به او همچنین اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید یا وزارت آموزش و همچنین پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن هم گواهی خواهند بود.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی کردن‌های فنی و همچنین علمی، بین نمرات و همچنین رتبه اکتسابی داوطلبی و همچنین سوابق تحصیلی او همچنین مغایرت های غیرمتعارف مشهود و همچنین اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و همچنین دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و همچنین نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و همچنین اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. مشخص کردن اوضاع نهایی آزمون آن داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می باشد.

ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و همچنین آموزشی که جهت افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث آن قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن هم لغو می‌می شود و همچنین مدیران مسؤول آنها، همچنین و علاوه بر محروم و بی بهره دائمی از تأسیس و همچنین اداره آن گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در آن قانون و همچنین سایر قوانین محکوم می‌شوند، و همچنین چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) می باشد.

تبصره- در مورد آموزشگاه هایی که فاقد مجوز باشند همچنین و علاوه بر اقدام مراجع قوانین و قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و جنایت و همچنین پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در آن خصوص از آن تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۳/۲/۹۴ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و همچنین در وقت اداری با قسمت و بخش پاسخگویی اینترنتی آن نهاد و همچنین یا شماره ‌تلفنهای‌ ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ در میان بگذارند.

 

جدول شماره ۱- شهرستان محل نمایش آزمون و همچنین رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال شمسی ۱۳۹۴

نام استان

شهرستان محل

نمایش آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان براساس تقاضانامه ثبت نام

آذربایجان شرقی(۱۰)

تبریز(۱۰۱۲)

آذرشهر (۱۰۰۱)، اسکو (۱۰۰۵)، اهر (۱۰۰۶)، بستان آباد (۱۰۰۹) تبریز (۱۰۱۲) شبستر (۱۰۲۱)، خداوند تبارک و تعالی آفرین (۱۰۲۵ )، کلیبر (۱۰۲۶)، ورزقان (۱۰۳۸)، هریس (۱۰۴۰)

مراغه (۱۰۲۸)

بناب (۱۰۱۰)، عجب شیر (۱۰۲۳) مراغه (۱۰۲۸)، ، ملکان (۱۰۳۲)

مرند (۱۰۲۹)

جلفا (۱۰۱۴)، مرند (۱۰۲۹)

میانه (۱۰۳۶)

چاراویماق (۱۰۱۶)، سراب (۱۰۱۷) میانه (۱۰۳۶)، ، هشترود (۱۰۴۱)

آذربایجان اروپایی (۱۱)

ارومیه (۱۱۰۴)

ارومیه(۱۱۰۴)، اشنویه (۱۱۰۶)

میآندوآب (۱۱۳۸)

بوکان(۱۱۰۹)، تکاب (۱۱۱۵)، شاهین دژ(۱۱۲۹) ، میاندوآب(۱۱۳۸)

خوی (۱۱۲۳)

پلدشت(۱۱۱۱)، چالدران (۱۱۱۷)، چایپاره (۱۱۱۹)، خوی(۱۱۲۳)، سلماس(۱۱۲۷)، شوط(۱۱۳۱)، ماکو (۱۱۳۳)

مهاباد(۱۱۳۵)

مهاباد(۱۱۳۵)، سردشت(۱۱۲۴)، نقده(۱۱۴۰) ، پیرانشهر(۱۱۱۳)

اردبیل (۱۲)

اردبیل (۱۲۰۲)

اردبیل(۱۲۰۲)، خلخال (۱۲۱۱)، سرعین (۱۲۰۱)، کوثر(۱۲۱۳)، مشکین شهرستان (۱۲۱۹)، نمین(۱۲۲۲)، نیر (۱۲۲۵)

پارس آباد(۱۲۰۸)

بیله سوار (۱۲۰۵)، پارس آباد(۱۲۰۸)، گرمی (۱۲۱۵)

اصفهان (۱۳)

اصفهان (۱۳۱۰)

اصفهان (۱۳۱۰)، خمینی شهرستان (۱۳۱۷)، فلاورجان (۱۳۲۹)، خور و همچنین بیابانک(۱۳۴۰)، نائین (۱۳۴۱)

شاهین شهرومیمه (۱۳۲۲)

برخوار(۱۳۱۲)، شاهین شهرستان و همچنین میمه (۱۳۲۲)،

شهرضا (۱۳۲۴)

سمیرم(۱۳۲۰)، دهاقان(۱۳۲۱)، شهرضا (۱۳۲۴)

کاشان(۱۳۳۲)

آران و همچنین بیدگل (۱۳۰۲)، اردستان (۱۳۰۴)، کاشان (۱۳۳۲)، نطنز(۱۳۴۵)

لنجان (۱۳۳۶)

لنجان (۱۳۳۶)، مبارکه (۱۳۳۸)،

نجف آباد (۱۳۴۲)

بوئین و همچنین میآندشت (۱۳۲۵)، تیران و همچنین کرون (۱۳۱۴)، چادگان (۱۳۱۶)، خوانسار(۱۳۱۸)، فریدون شهرستان(۱۳۲۷)، فریدن (۱۳۲۶)، گلپایگان(۱۳۳۴)، نجف آباد(۱۳۴۲)

البرز (۴۰)

ساوجبلاغ (۴۰۰۳)

ساوجبلاغ(۴۰۰۳)، طالقان (۴۰۰۵)، نظر آباد (۴۰۱۰)

کرج (۴۰۰۸)

اشتهارد (۴۰۰۷)، فردیس (۴۰۱۲)، کرج (۴۰۰۸)

ایلام (۱۴)

ایلام (۱۴۰۵)

ایلام (۱۴۰۵)، ایوان (۱۴۰۷)، بدره (۱۴۰۸)، سیروان(۱۴۱۴)، چرداول (۱۴۱۵)، مهران (۱۴۱۸)، ملکشاهی (۱۴۱۹)

دهلران(۱۴۱۲)

آبدانان (۱۴۰۳)، دره شهرستان(۱۴۱۰)، دهلران (۱۴۱۲)

بوشهر (۱۵)

بوشهر (۱۵۰۲)

بوشهر (۱۵۰۲)، تنگستان (۱۵۰۴)، دشتستان(۱۵۱۱)، دشتی(۱۵۱۴)

عسلویه (۱۵۱۹)

عسلویه (۱۵۱۹)

کنگان (۱۵۲۰)

جم (۱۵۰۶)، دیر(۱۵۱۶)، کنگان (۱۵۲۰)

گناوه (۱۵۲۲)

دیلم (۱۵۱۸)، گناوه (۱۵۲۲)

تهران(۱۶)

اسلام شهرستان(۱۶۰۲)

اسلام شهرستان (۱۶۰۲)، بهارستان (۱۶۱۰)، رباط کریم(۱۶۱۲)

تهران(۱۶۰۷)

تهران(۱۶۰۷)شمیرانات (۱۶۲۰)

دماوند (۱۶۰۹)

پردیس (۱۶۱۶)، دماوند (۱۶۰۹)، فیروزکوه (۱۶۲۷)

ری(۱۶۱۵)

ری(۱۶۱۵)

شهریار(۱۶۲۴)

شهریار(۱۶۲۴)، قدس (۱۶۲۳)، ملارد(۱۶۲۵)

ورامین(۱۶۳۶)

پاکدشت (۱۶۰۴)، پیشوا (۱۶۳۳)، قرچک (۱۶۳۵)، ورامین(۱۶۳۶)

چهار محال وبختیاری(۱۷)

بروجن(۱۷۰۵)

اردل (۱۷۰۱)، بروجن(۱۷۰۵)، کیار(۱۷۱۳)، لردگان(۱۷۱۷)

شهرکرد(۱۷۰۹)

بن (۱۷۰۶)، سامان (۱۷۰۷)، شهرکرد(۱۷۰۹)، فارسان(۱۷۱۰)، کوهرنگ(۱۷۱۲)

خراسان جنوبی(۱۸)

بیرجند(۱۸۰۲)

خوسف(۱۸۰۱)، بیرجند(۱۸۰۲)، درمیان(۱۸۰۵)، زیرکوه (۱۸۱۳)، سربیشه(۱۸۰۸)، قائنات (۱۸۱۵)، نهبندان(۱۸۱۸)

فردوس (۱۸۱۱)

بشرویه(۱۸۱۰)، سرایان(۱۸۰۷)، طبس(۱۸۲۵)، فردوس (۱۸۱۱)

خراسان رضوی(۱۹)

تربت حیدریه(۱۹۲۲)

باخرز (۱۹۰۸)، بردسکن(۱۹۰۵)، تایباد (۱۹۰۹)، تربت حیدریه(۱۹۲۲)، خلیل آباد(۱۹۳۰)، خواف(۱۹۳۴)، رشتخوار(۱۹۴۰)، زاوه (۱۹۲۰)، کاشمر(۱۹۵۳)، مه ولات(۱۹۶۲)

سبزوار(۱۹۴۵)

جغتای(۱۹۲۳)، جوین(۱۹۲۶)، خوشاب (۱۹۴۱)، داورزن (۱۹۴۲)، سبزوار(۱۹۴۵)

مشهد(۱۹۶۰)

چناران (۱۹۲۸)، درگز(۱۹۳۷)، سرخس(۱۹۴۷) فریمان (۱۹۴۹)، قوچان(۱۹۵۱)، کلات (۱۹۵۵) مشهد(۱۹۶۰) تربت جام (۱۹۱۶)

گناباد(۱۹۵۷)

گناباد(۱۹۵۷)، بجستان (۱۹۰۱)،

نیشابور(۱۹۶۵)

نیشابور(۱۹۶۵)، بینالود(۱۹۰۶)، فیروزه(۱۹۱۲)،

خراسان شمالی(۲۰)

بجنورد (۲۰۰۵)

اسفراین (۲۰۰۲)، بجنورد (۲۰۰۵)، جاجرم (۲۰۰۸)، رازوجرگلان (۲۰۰۳)، شیروان (۲۰۱۱)، فاروج (۲۰۱۳)، مانه و همچنین سملقان (۲۰۱۶)، گرمه (۲۰۱۷)

خوزستان(۲۱)

آبادان(۲۱۰۲)

آبادان(۲۱۰۲)، بندرماهشهر(۲۱۲۰)، خرمشهر (۲۱۲۵)، شادگان (۲۱۳۵)

اهواز(۲۱۱۲)

باوی (۲۱۱۰) اهواز(۲۱۱۲)، کارون (۲۱۶۶)، حمیدیه (۲۱۱۱)، دشت آزادگان (۲۱۳۱)، ، هویزه (۲۱۵۱) ،مسجد سلیمان (۲۱۴۶)

دزفول(۲۱۲۹)

اندیکا (۲۱۰۷)، اندیمشک(۲۱۰۹)، دزفول(۲۱۲۹)، شوش (۲۱۳۸)، شوشتر(۲۱۴۰)، گتوند(۲۱۴۲)، لالی(۲۱۴۴)

بهبهان(۲۱۲۴)

بهبهان(۲۱۲۴) ، امیدیه (۲۱۰۴) آغاجاری(۲۱۲۱) ، هندیجان(۲۱۵۰)

رامهرمز (۲۱۳۴)

ایذه(۲۱۱۵)، باغ ملک (۲۱۱۷)، رامشیر (۲۱۳۲)، رامهرمز (۲۱۳۴)، هفتگل (۲۱۴۸)

زنجان(۲۲)

زنجان(۲۲۱۲)

ایجرود (۲۲۰۴)، زنجان (۲۲۱۲)، سلطانیه (۲۲۰۱)، طارم (۲۲۱۴)، ماه نشان (۲۲۱۶)

ابهر(۲۲۰۲)

ابهر (۲۲۰۲)، خدابنده (۲۲۰۸)، خرمدره (۲۲۰۹)

سمنان(۲۳)

سمنان(۲۳۰۴)

سمنان (۲۳۰۴)، مهدی شهرستان(۲۳۱۳)

شاهرود(۲۳۰۷)

دامغان (۲۳۰۲)، شاهرود(۲۳۰۷)، میامی(۲۳۰۸)

گرمسار(۲۳۱۱)

آرادان (۲۳۰۹)، گرمسار(۲۳۱۱)

 

ادامه جدول شماره ۱- شهرستان محل نمایش آزمون و همچنین رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال شمسی ۱۳۹۴

نام استان

شهرستان محل

نمایش آزمون

شهرستان محل اقامت داوطلبان براساس تقاضانامه ثبت نام

سیستان و همچنین بلوچستان(۲۴)

ایرانشهر(۲۴۰۳)

ایرانشهر (۲۴۰۳)، دلگان(۲۴۱۱)، سراوان(۲۴۲۵)، سرباز(۲۴۲۹)، سیب سوران(۲۴۳۰)، فنوج (۲۴۳۷)، مهرستان (۲۴۱۶)

چابهار(۲۴۰۶)

چابهار (۲۴۰۶)، قصرقند (۲۴۳۸)، کنارک(۲۴۳۳)، نیک شهرستان(۲۴۴۰)

زابل(۲۴۱۴)

زابل (۲۴۱۴)، زهک(۲۴۲۲)، نیمروز (۲۴۴۶)، هامون (۲۴۴۸)، هیرمند (۲۴۳۵)

زاهدان(۲۴۱۸)

خاش (۲۴۰۸)، زاهدان(۲۴۱۸)، میرجاوه (۲۴۱۹)

فارس(۲۵)

آباده (۲۵۰۱)

آباده(۲۵۰۱)، اقلید(۲۵۰۷)، ‌َبوانات(۲۵۰۹)، ‌خرم‌بید(۲۵۱۶)

جهرم (۲۵۱۵)

جهرم(۲۵۱۵)، زرین دشت (۲۵۲۶)، قیر و همچنین کارزین(۲۵۴۶)، فیروزآباد (۲۵۴۳)

شیراز(۲۵۳۶)

ارسنجان (۲۵۰۲)، پاسارگاد (۲۵۱۰)، خرامه(۲۵۸۱)، سپیدان (۲۵۲۸)، کوار(۲۵۳۵)، شیراز(۲۵۳۶)، مرودشت (۲۵۶۵)

لارستان (۲۵۵۸)

خنج (۲۵۱۹)، گراش (۲۵۵۷)، لارستان (۲۵۵۸)

لامرد (۲۵۶۱)

لامرد (۲۵۶۱)، مهر (۲۵۷۱)

فسا(۲۵۴۱)

استهبان (۲۵۰۴)، داراب (۲۵۲۲)، سروستان(۲۵۳۱)، نی­ریز(۲۵۷۶)، فسا(۲۵۴۱)

کازرون (۲۵۵۱)

کازرون (۲۵۵۱) فراشبند(۲۵۳۸)،

ممسنی (۲۵۶۸)

ممسنی (۲۵۶۸) رستم (۲۵۲۴)

قزوین (۲۶)

قزوین(۲۶۱۹)

آبیک (۲۶۰۲)، البرز(۲۶۰۴)، آخر (۲۶۰۶)، بوئین زهرا (۲۶۱۰)، تاکستان (۲۶۱۴)، قزوین(۲۶۱۹)

قم (۲۷)

قم(۲۷۰۴)

قم(۲۷۰۴)

کردستان(۲۸)

بیجار (۲۸۰۷)

بیجار (۲۸۰۷)، دیواندره(۲۸۱۲)

سقز(۲۸۱۷)

بانه(۲۸۰۲)، سقز(۲۸۱۷)

سنندج(۲۸۱۹)

دهگلان(۲۸۰۹)، سنندج(۲۸۱۹)، قروه(۲۸۲۲)، کامیاران(۲۸۲۳)

مریوان(۲۸۲۷)

سروآباد(۲۸۱۴)، مریوان(۲۸۲۷)

کرمان(۲۹)

بم (۲۹۰۸)

فهرج(۲۹۰۷)، بم(۲۹۰۸)، ریگان(۲۹۲۳)، نرماشیر(۲۹۰۹)

جیرفت (۲۹۱۲)

جیرفت(۲۹۱۲)، رودبار جنوب(۲۹۲۱)، عنبرآباد(۲۹۳۲)، قلعه گنج(۲۹۳۴)، فاریاب(۲۹۴۳)، کهنوج(۲۹۴۴)، منوجان(۲۹۴۶)

رفسنجان (۲۹۱۸)

انار(۲۹۱۵)، رفسنجان(۲۹۱۸)، زرند (۲۹۲۴)، شهربابک(۲۹۲۹)،

سیرجان (۲۹۲۷)

ارزوئیه (۲۹۰۱)، رابر (۲۹۰۲)، بافت (۲۹۰۳)، سیرجان(۲۹۲۷)

کرمان (۲۹۴۰)

بردسیر (۲۹۰۵)، راور (۲۹۱۴)، کرمان (۲۹۴۰)، کوهبنان (۲۹۴۲)

کرمانشاه(۳۰)

سرپل ذهاب (۳۰۱۴)

دالاهو (۳۰۱۱)، سرپل ذهاب (۳۰۱۴)، قصرشیرین (۳۰۲۰)، گیلانغرب (۳۰۲۷)

کرمانشاه (۳۰۲۴)

اسلام آباد غرب (۳۰۰۲)، سنقر (۳۰۱۶)، صحنه (۳۰۱۸)، کرمانشاه (۳۰۲۴)، کنگاور(۳۰۲۵)، هرسین (۳۰۲۹)

جوانرود (۳۰۰۹)

جوانرود (۳۰۰۹)، پاوه (۳۰۰۴)، ثلاث­باباجانی(۳۰۰۷)، روانسر (۳۰۱۳)

کهگیلویه وبویراحمد

(۳۱)

بویراحمد(یاسوج) (۳۱۰۳)

بویراحمد (۳۱۰۳)، دنا(۳۱۰۸)

کهگیلویه(دهدشت)

بهمئی(۳۱۰۵)، چرام(۳۱۱۰)، باشت (۳۱۱۵)، گچساران (۳۱۱۶)، لنده (۳۱۱۳)دهدشت

گلستان(۳۲)

گرگان(۳۲۱۷)

آق­قلا(۳۲۰۳)، بندرگز (۳۲۰۵)، گمیشان(۳۲۰۷)، ترکمن (۳۲۰۸)، علی آباد (۳۲۱۲)، کردکوی(۳۲۱۳)، گرگان(۳۲۱۷)

گنبدکاووس(۳۲۱۹)

آزادشهر(۳۲۰۲)، رامیان (۳۲۱۰)، کلاله(۳۲۱۵)، گنبدکاووس(۳۲۱۹)، گالیکش(۳۲۲۲)، مراوتپه(۳۲۲۱)، مینودشت(۳۲۲۳)

گیلان(۳۳)

رشت (۳۳۱۳)

بندرانزلی (۳۳۰۷)، رشت (۳۳۱۳)، رودبار (۳۳۱۹)، شفت (۳۳۲۷)، صومعه سرا (۳۳۲۹)، فومن (۳۳۳۶)،

طوالش (۳۳۳۴)

آستارا (۳۳۰۲)، رضوانشهر (۳۳۱۵)، طوالش (۳۳۳۴) ، ماسال (۳۳۴۳)

لاهیجان (۳۳۳۸)

آستانه اشرفیه (۳۳۰۴)، املش (۳۳۰۶)، رودسر (۳۳۲۳)، سیاهکل (۳۳۲۵)، لاهیجان (۳۳۳۸)، لنگرود (۳۳۴۱)

لرستان(۳۴)

الیگودرز (۳۴۰۵)

ازنا(۳۴۰۲)، الیگودرز(۳۴۰۵)، دورود (۳۴۱۷)

خرم آباد (۳۴۱۳)

بروجرد(۳۴۰۷)، خرم آباد(۳۴۱۳)، دوره (۳۴۱۸)، سلسله (۳۴۲۲)

کوهدشت (۳۴۲۷)

پلدختر (۳۴۰۸)، رومشکان (۳۴۲۴)، کوهدشت(۳۴۲۷)

دلفان (۳۴۱۵)

دلفان (۳۴۱۵)

مازندران(۳۵)

آمل (۳۵۰۳)

آمل (۳۵۰۳)، محمود آباد(۳۵۳۸)، نور(۳۵۴۳

بابل (۳۵۰۹)

بابل(۳۵۰۹)، بابلسر(۳۵۱۲)، فریدونکنار(۳۵۳۲)

رامسر (۳۵۲۳)

تنکابن(۳۵۱۷)، چالوس(۳۵۲۲) ، رامسر(۲۵۲۳)، عباس آباد(۳۵۱۶)، کلاردشت (۳۵۲۱) ، نوشهر(۳۵۴۵)

ساری (۳۵۲۷)

بهشهر (۳۵۱۳)، جویبار(۳۵۲۰)، ساری(۳۵۲۷) سواد کوه شمالی(۳۵۲۹)، سواد کوه(۳۵۳۰)، سیمرغ (۳۵۳۳)، میاندورد (۳۵۲۸)، قائم شهرستان (۳۵۳۴)، گلوگاه (۳۵۳۶)، نکا(۳۵۳۹)

مرکزی(۳۶)

اراک (۳۶۰۲)

اراک(۳۶۰۲)، آشتیان(۳۶۰۳)، فراهان(۳۶۰۴)، خنداب (۳۶۰۹)، شازند(۳۶۱۷)، کمیجان (۳۶۱۸)

دلیجان (۳۶۱۰)

خمین (۳۶۰۷)، دلیجان (۳۶۱۰)، محلات (۳۶۲۰)

ساوه (۳۶۱۳)

تفرش (۳۶۰۵)، زرندیه (۳۶۱۲)، ساوه (۳۶۱۳)،

هرمزگان(۳۷)

بندرعباس(۳۷۰۹)

بندرعباس(۳۷۰۹)، بشاگرد(۳۷۱۵)، جاسک(۳۷۱۷)، حاجی آباد(۳۷۲۰)، رودان(۳۷۲۶)، سیریک(۳۷۲۸)، میناب(۳۷۳۴)

بندرلنگه(۳۷۱۲)

بستک(۳۷۰۵)، بندرلنگه(۳۷۱۲)، پارسیان(۳۷۱۴)، خمیر(۳۷۲۲) ابوموسی(۳۷۰۲)

قشم (۳۷۳۰)

قشم(۳۷۳۰)

همدان(۳۸)

ملایر(۳۸۱۶)

تویسرکان(۳۸۰۶)، ملایر(۳۸۱۶)، نهاوند(۳۸۲۰)

همدان(۳۸۲۳)

اسدآباد (۳۸۰۱)، بهار (۳۸۰۴)، رزن(۳۸۰۹)، کبودرآهنگ (۳۸۱۲)، فامنین (۳۸۲۲)، همدان (۳۸۲۳)

یزد(۳۹)

یزد(۳۹۲۰)

ابرکوه (۳۹۰۲)، بافق (۳۹۰۷)، بهاباد (۳۹۰۶)، تفت (۳۹۰۸)، خاتم (۳۹۱۰)، صدوق (۳۹۱۳)، مهریز (۳۹۱۷)، یزد (۳۹۲۰)،

اردکان (۳۹۰۵)

اردکان (۳۹۰۵)، میبد (۳۹۱۸)

 

 

جدول شماره ۲ـ نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان فراگیر کارشناسی ارشد سال شمسی ۱۳۹۴

نام‌ استان‌

شهرستان‌ نمایش‌ آزمون‌ و همچنین تشکیل باجه رفع نقص

نام مرکز دانشگاهی

آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و همچنین برادران

آذربایجان شرقی

مرند

دانشگاه پیام نور مرکز مرند

مرند- بالاتر از مهمانسرای جهانگردی-روبروی بیمارستان یکصد تختخوابی-دانشگاه پیام نور مرکز مرند

تبریز

دانشگاه پیام نور مرکز تبریز

تبریز- خبابان مشروطه – نبش سه راهی شهید بهشتی – دانشگاه پیام نور مرکز تبریز

مراغه

دانشگاه پیام نور مرکز مراغه

مراغه – میدان مجلس – جنب انبار هلال احمر – دانشگاه پیام نور مرکز مراغه

میانه

دانشگاه پیام نور مرکز میانه

میانه -خیابان شهیدنیکنامی جنوبی – دانشگاه پیام نور مرکز میانه

آذربایجان اروپایی

ارومیه

دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه

ارومیه – بلوارشهید باهنر- انتهای خیابان ۸ شهریور- اول شهرک ایثار- دانشگاه پیام نور مرکز ارومیه

میاندوآب

دانشگاه پیام نور مرکز میاندوآب

میاندوآب – انتهای بلوار دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز میاندوآب – ساختمان اداری

خوی

دانشگاه پیام نور مرکز خوی

خوی – بلوار ولی عصر خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز خوی – ساختمان آموزش اتاق اول

مهاباد

دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد

مهاباد :ابتدای بلوار شهید شهریکندی- دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد – اتاق کامپیوتر

اردبیل

اردبیل

دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل

اردبیل: خیابان دانشگاه،جنب مجتمع فرهنگی و همچنین تفریحی دریاچه شورابیل، دانشگاه پیام­نور مرکز اردبیل

پارس اباد

دانشگاه پیام نور مرکز پارس آباد

پارس آباد – خیابان جهاد – دانشگاه پیام نور مرکز پارس آباد – ساختمان اداری

اصفهان

اصفهان

دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان

اصفهان-خیابان شهیداشرفی­اصفهانی، کهندژ -نبش خیابان نبوی­منش، دانشگاه پیام­نورمرکز اصفهان

شهرضا

دانشگاه پیام نور مرکز شهرضا

شهرضا -بلوار امام و پیشوا حسین (ع)- جنب پارک شهید بهشتی – دانشگاه پیام نور مرکز شهررضا

لنجان

دانشگاه پیام نور مرکز لنجان

زرین شهرستان- بلوارتوحید – دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهرستان

شاهین شهرستان ومیمه

دانشگاه پیام نور شاهین شهرستان ومیمه

شاهین­شهرستان: بلوارامام­خمینی،خیابان سعدی جنوبی،انتهای بلوار نور،دانشگاه پیام­نور مرکز شاهین شهرومیمه

کاشان

دانشگاه پیام نور مرکز کاشان

کاشان: بلوار امام و پیشوا رضا – خیابان پیام – دانشگاه پیام نور مرکزکاشان

نجف آباد

دانشگاه پیام نور مرکز نجف آباد

نجف آباد – بلوار طالقانی – جنب پارک دریاچه – دانشگاه پیام نور مرکز نجف آباد

البرز

هشتگرد

دانشگاه پیام نور مرکز هشتگرد

هشتگرد- بلوار آیت الله خامنه ای- ساختمان اداری دانشگاه پیام نور مرکز هشتگرد

کرج

دانشگاه پیام نور مرکز کرج

کرج:رجایی شهرستان، بلوار مؤذن، خیابان دانشگاه، دانشگاه پیام نور مرکز کرج،ساختمان مرکزی،اتاق مسائل دانشجویی

ایلام

ایلام

دانشگاه پیام نور مرکز ایلام

ایلام- بلوار دانشجو – دانشگاه پیام نور مرکز ایلام – واحد امتحانات

دهلران

دانشگاه پیام نور مرکز دهلران

دهلران:بلوار امام و پیشوا حسین (ع)، خیابان معلم، نبش هجرت، دانشگاه پیام نور مرکز دهلران، ساختمان اداری

بوشهر

عسلویه

دانشگاه پیام نور مرکز عسلویه

عسلویه: بلوار سیراف، خیابان فرهنگ، جنب مدیریت کار و همچنین اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، دانشگاه پیام نور مرکز بین المللی عسلویه-ساختمان شماره ۱

بوشهر

دانشگاه پیام نورمرکز بوشهر

بوشهر – بلوار شهید چمران – خیابان غدیر – دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر – ساختمان اداری

کنگان

دانشگاه پیام نور مرکز کنگان

کنگان -بلوار امام و پیشوا خمینی -انتهای خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز کنگان

گناوه

دانشگاه پیام نور مرکز بندرگناوه

گناوه – بلوار امام و پیشوا علی(ع) – دانشگاه پیام نور مرکز گناوه

تهران

اسلامشهر

دانشگاه پیام نور مرکز اسلامشهر

اسلامشهر- انتهای خیابان امام و پیشوا حسن مجتبی (ع)- سمت چپ- دانشگاه پیام نور مرکزاسلامشهر-طبقه همکف دفتر مدیریت آموزش

ورامین

دانشگاه پیام نور مرکز ورامین

ورامین: قرچک، میدان امام و پیشوا خمینی (میدان کلانتری سابق)، انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه پیام نور مرکز قرچک ورامین –طبقه همکف ساختمان آموزشی اتاق iT

ری

دانشگاه پیام نور مرکز ری

جاده ورامین: سه­راه­تقی­آباد، خیابان شهیدعرب­خواری، دانشگاه پیام نور مرکز ری، ساختمان شهید چمران

دماوند

دانشگاه پیام نور مرکز دماوند

دماوند- خیابان دانشگاه-جنب میدان بسیج-دانشگاه پیام نورمرکز دماوند- ساختمان شماره۱ اداری

شهریار

دانشگاه پیام نور مرکز شهریار

شهریار- بعداز زیرگذر سپاه – شهرک صدف- بلوارتوحید- دانشگاه پیام نور مرکز شهریار

تهران

دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب

حوزه خواهران : تهران: خیابان کریمخان­زند، خیابان استادنجات­اللهی، نبش سپند، دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب، ساختمان اداری

دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب

حوزه برادران : تهران: خیابان کریمخان­زند، خیابان استادنجات­اللهی، نبش سپند، دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب، ساختمان آموزشی

چهارمحال و همچنین بختیاری

بروجن

دانشگاه پیام نور مرکز بروجن

بروجن – بلوار مدرس – دانشگاه پیام نور مرکز بروجن

شهرکرد

دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد

شهرکرد – خیابان فردوسی شمالی – روبروی پارک ملت -دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد

خراسان جنوبی

بیرجند

دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند

بیرجند – خیابان شهید آوینی- دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند-ساختمان شهید شهریاری

فردوس

دانشگاه پیام نور مرکز فردوس

فردوس –بلوار ولی عصر- میدان غدیر – دانشگاه پیام نور مرکز فردوس –ساختمان اداری

خراسان رضوی

تربت حیدریه

دا نشگاه پیام نورمرکز تربت حیدریه

تربت حیدریه -شهرک ولی عصر- دانشگاه پیام نورمرکز تربت حیدریه-اتاق آموزش

مشهد

دانشگاه پیام نورمرکز مشهد

مشهد – بلوارمعلم – معلم ۷۱ – دانشگاه پیام نورمرکز مشهد

سبزوار

دانشگاه پیام نور مرکز سبزوار

سبزوار-انتهای خیابان دانشگاه-بلوار دکترسیادتی-دانشگاه پیام نور مرکز سبزوار

گناباد

دانشگاه پیام نور مرکز گناباد

گناباد: انتهای خیابان شهید شوریده-دانشگاه پیام نور مرکز گناباد

نیشابور

دانشگاه پیام نور مرکز نیشابور

نیشابور: ۷ کیلومتری جاده باغرود-ساختمان آموزش-دانشگاه پیام نور مرکز نیشابور

خراسان شمالی

بجنورد

دانشگاه پیام نور مرکز بجنورد

بجنورد: کوی دانشگاه خیابان سعدی، دانشگاه پیام­نور مرکز بجنورد، ساختمان شهید محمدزاده اتاق فناوری

خوزستان

آبادان

دانشگاه پیام نورمرکزآبادان

آبادان – کوی طالقانی (سیکل لین ) – خیابان رازی – جنب اداره پست – دانشگاه پیام نور مرکز آبادان

اهواز

دانشگاه پیام نور مرکز اهواز

اهواز – اتوبان گلستان – انتهای بلوار پردیس – دانشگاه پیام نور مرکز اهواز

رامهرمز

دانشگاه پیام نور مرکز رامهرمز

رامهرمز- میدان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز رامهرمز

دزفول

دانشگاه پیام نورمرکزدزفول

دزفول – کیلومتر ۳ جاده صفی آباد – دانشگاه پیام نور مرکز دزفول

بهبهان

دانشگاه پیام نور مرکز بهبهان

بهبهان_ابتدای جاده اهواز قدیم-میدان شهید غلامی-دانشگاه پیام نور بهبهان

زنجان

ابهر

دانشگاه پیام نور مرکز ابهر

ابهر – جاده ترانزیت – دانشگاه پیام نور مرکز ابهر

زنجان

دانشگاه پیام نور مرکز زنجان

زنجان: میدان رسل، خیابان امامت دانشگاه پیام­نور مرکز زنجان ساختمان اداری الغدیر

سمنان

سمنان

دانشگاه پیام نور مرکز سمنان

سمنان – میدان استاندارد – جنب اداره محیط زیست – دانشگاه پیام نور مرکز سمنان

شاهرود

دانشگاه پیام نور مرکز شاهرود

شاهرود – خیابان تهران – جنب دانشگاه علوم قرآنی – دانشگاه پیام نور مرکز شاهرود

گرمسار

دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار

گرمسار- راه آهن – دانشگاه پیام نور مرکز گرمسار-دفتر مسئول آموزش

 

جدول شماره ۲ـ نشانی محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان فراگیر کارشناسی ارشد سال شمسی ۱۳۹۴

نام‌ استان‌

شهرستان‌ نمایش‌ آزمون‌ و همچنین تشکیل باجه رفع نقص

نام مرکز دانشگاهی

آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون حوزه خواهران و همچنین برادران

سیستان و همچنین بلوچستان

ایرانشهر

دانشگاه پیام نور مرکز ایرانشهر

ایرانشهر: ابتدای جاده بمپور- دانشگاه پیام نور مرکز ایرانشهر

چابهار

دانشگاه پیام نور مرکز چابهار

چابهار- انتهای خیابان امام و پیشوا (ره)- خیابان ظفر جنوبی – دانشگاه پیام نور مرکز چابهار-واحد انفورماتیک

زاهدان

دانشگاه پیام نور مرکززاهدان

زاهدان – ابتدای پهناور و بزرگ راه خلیج فارس – دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان-واحد انفورماتیک

زابل

دانشگاه پیام نور مرکز زابل

زابل – بلوار دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز زابل-ساختمان اداری-اتاق کاربر ارشد

فارس

آباده

دانشگاه پیام نور مرکز آباده

آباده – بلوار جمهوری اسلامی- دانشگاه پیام نور مرکز آباده – ساختمان آموزش -طبقه دوم

شیراز

دانشگاه شیراز

شیراز- خیابان ساحلی اروپایی- مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز

جهرم

دانشگاه پیام نور مرکز جهرم

جهرم: بلوار آزادگان، کوچه۱۳، دانشگاه پیام نور مرکز جهرم، ساختمان ملاصدرا، طبقه دوم، اتاق ۲۰۴

لارستان

دانشگاه پیام نور مرکز لارستان

لار: شهرستان خور-جنب پارک حاشیه ای پردیس -دانشگاه پیام نور مرکزلار

لامرد

دانشگاه پیام نور مرکز لامرد

لامرد: بلوار شهید مطهری، خیابان دانش، دانشگاه پیام نور مرکز لامرد، ساختمان اداری(حکومت) طبقه دوم، اتاق ۲۰۳

کازرون

دانشگاه پیام نور کازرون

کازرون: بلوار دانشگاه –ابتدای جاده دوان-دانشگاه پیام نور مرکز کازرون-ساختمان اداری-طبقه دوم

ممسنی

دانشگاه پیام نور مرکز ممسنی

ممسنی: اسکان عشایر-دانشگاه پیام نور ممسنی

فسا

دانشگاه پیام نور مرکز فسا

فسا: ضلع شرقی پارک آزادی-دانشگاه پیام نور مرکز فسا-ساختمان اداری

قزوین

قزوین

دانشگاه پیام نور مرکز قزوین

قزوین- خیابان نواب شمالی- فلکه شهید حسن پور-مجتمع ادارات-دانشگاه پیام نور مرکز قزوین

قم

قم

دانشگاه پیام نور مرکز قم

قم – میدان جهاد- میدان امام و پیشوا زاده سیدعلی – ۶۰ متری شهدای پست – دانشگاه پیام نور مرکز قم

کردستان

بیجار

دانشگاه پیام نور مرکز بیجار

بیجار –شهرک آفتاب-خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز بیجار

سنندج

دانشگاه پیام نور مرکز سنندج

سنندج – شهرک بهاران- فاز ۱/۱۷ – خیابان نیما یوشیچ- دانشگاه پیام نور مرکز سنندج

سقز

دانشگاه پیام نور مرکز سقز

سقز – خیابان دانشگاه –شهرک دانشگاه- دانشگاه پیام نور مرکز سقز

مریوان

دانشگاه پیام نور مرکز مریوان

مریوان –سه راه نی-بلوار ورودی شهرستان- دانشگاه پیام نور مرکز مریوان – سرویس ها و خدمات آموزشی

کرمان

سیرجان

دانشگاه پیام نور مرکز سیرجان

سیرجان – بلوار سیدجماالدین اسد آبادی – دانشگاه پیام نور مرکز سیرجان

بم

دانشگاه پیام نور مرکز بم

بم -بزگراه جانبازان -دانشگاه پیام نور مرکز بم

کرمان

دانشگاه پیام نور مرکز کرمان

کرمان- انتهای بلوار جهاد- دانشگاه پیام نور مرکز کرمان – ساختمان شماره ۲

جیرفت

دانشگاه پیام نور مرکز جیرفت

جیرفت- خیابان ایستگاه کرمان – خیابان استقلال – دانشگاه پیام نور مرکز جیرفت

رفسنجان

دانشگاه پیام نور مرکزرفسنجان

رفسنجان – ابتدای جاده یزد- دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان – دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کلاسی

کرمانشاه

کرمانشاه

دانشگاه پیام نور مرکز کرمانشاه

کرمانشاه – بزرگراه امام و پیشوا خمینی (ره)- جنب پمپ بنزین کسی که عضو شهر است – دانشگاه پیام نور مرکز کرمانشاه

سرپل ذهاب

دانشگاه پیام نور مرکز سرپل ذهاب

سرپل ذهاب-انتهای بلوار احمد بن اسحق- دانشگاه پیام نور مرکزسرپل ذهاب

جوانرور

دانشگاه پیام نور مرکز جوانرود

جوانرود-فرهنگیان-فاز ۲ روبروی بیمارستان حضرت رسول(ص)دانشگاه پیام نور مرکز جوانرود

کهگیلویه و همچنین بویراحمد

بویر احمد

دانشگاه پیام نور مرکز یاسوج

یاسوج – گلستان ۶ – ستاد دانشگاه پیام نور مرکز استان کهگیلولیه وبویراحمد

دهدشت

دانشگاه پیام نور مرکز دهدشت

دهدشت-جاده سوق-جنب اداره آموزش و همچنین پرورش-وبسایت و مرکز خبرهای جدید قدیم دانشگاه پیام نور مرکز دهدشت

گلستان

گرگان

دانشگاه پیام نور مرکز گرگان

گرگان – انجیراب – جنب ستاد فرماندهی قوه انتظامی استان – دانشگاه پیام نور مرکز گرگان

گنبد کاووس

دانشگاه پیام نور مرکز گنبد کاووس

گنبد کاووس –خیابان طالقانی-انتهای بلوار دانشجو – دانشگاه پیام نور مرکز گنبد کاووس – اتاق امتحانات

گیلان

تالش

دانشگاه پیام نور مرکز تالش

تالش-کیلومتر۵جاده تالش به رضوانشهر، دانشگاه پیام نور مرکز تالش

لاهیجان

دانشگاه پیام نور مرکز لاهیجان

لاهیجان-کیلومتر۴ جاده لاهیجان به لنگرود، پل هوایی لیالستان ۹۰۰ مترداخل­محل، دانشگاه پیام نور مرکز لاهیجان

رشت

دانشگاه پیام نور مرکز رشت

رشت – انتهای خیابان امام و پیشوا خمینی – کوچه دانشگاه پیام نور – دانشگاه پیام نور مرکز رشت

لرستان

الیگودرز

دانشگاه پیام نور مرکز الیگودرز

الیگودرز- انتهای بلوار دانشگاه – میدان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز الیگودرز

خرم آباد

دانشگاه پیام نور مرکز خرم آباد

خرم آباد:کمالوند،جنب دهکده المپیک،دانشگاه پیام نور مرکز خرم آباد،ساختمان اداری، طبقه همکف، اتاق شماره ۱

دلفان

دانشگاه پیام نور مرکز دلفان

دلفان:کیلومتر ۲ جاده خرم آباد-دانشگاه پیام نور مرکز دلفان

کوهدشت

دانشگاه پیام نور مرکز کوهدشت

کوهدشت:خیابان مالک اشتر – جنب شهرداری- دانشگاه پیام نور مرکز کوهدشت-ساختمان آموزش طبقه همکف

مازندران

آمل

دانشگاه پیام نورمرکز آمل

آمل:خیابان طالب آملی، دریا ۲۹ کوی تختی، دانشگاه پیام نور مرکز آمل، ساختمان اداری، اتاق رایانه

بابل

دانشگاه پیام نورمرکز بابل

بابل:خیابان قائمشهر، خداداد ۱۷ جنب ایران خودرو،دانشگاه پیام نور مرکز بابل،ساختمان قدیم،طبقه همکف،اتاق ۱۰۵

رامسر

دانشگاه پیام نور مرکز رامسر

رامسر –سادات شهرستان-خیابان آیت اله کاشانی –جنب مخابرات- دانشگاه پیام نور مرکز رامسر

ساری

دانشگاه پیام نور مرکز ساری

ساری – خیابان پانزده خرداد – دانشگاه پیام نور مرکز ساری

مرکزی

اراک

دانشگاه پیام نور مرکز اراک

اراک: کمربندی شمالی، حد فاصل کوی الهیه و همچنین شرکت برق باختر، دانشگاه پیام نور مرکز اراک، ساختمان امیرکبیر

دلیجان

دانشگاه پیام نور مرکز دلیجان

دلیجان – خیابان دانشگاه – دانشگاه پبام نور مرکز دلیجان

ساوه

دانشگاه پیام نور مرکز ساوه

ساوه – میدان فلسطین – میدان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز ساوه-ساختمان ریاست

هرمزگان

قشم

دانشگاه پیام نور مرکز بین­الملل قشم

جزیره قشم: ۳ کیلومتری اتوبان (قشم-درگهان)، نرسیده به میدان علم­وصنعت، دانشگاه پیام نور مرکز قشم

بندرلنگه

دانشگاه پیام نور مرکز بندرلنگه

بندرلنگه – بلوار جانبازان -جنب شرکت نفت فلات قاره-دانشگاه پیام نور مرکز بندر لنگه

بندرعباس

دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس

بندرعباس – بلوار پاسداران – نرسیده به سه راه جهانیار -دانشگاه پیام نور مرکز بندر عباس

همدان

همدان

دانشگاه پیام نور مرکز همدان

همدان: بلوار بسیج، سه راهی شهرک فرهنگیان، جنب بوستان نماز، دانشگاه پیام نور مرکز همدان، واحد آموزش

ملایر

دانشگاه پیام نور مرکز ملایر

ملایر- میدان انقلاب-بلوار شهید بهشتی – جنب دریاچه کوثر – دانشگاه پیام نور مرکز ملایر

یزد

اردکان

دانشگاه پیام نور مرکز اردکان

اردکان – بلوار ایت ا… خاتمی – دانشگاه پیام نور مرکز اردکان

یزد

دانشگاه پیام نور مرکز یزد

یزد: میدان صنعت، بلوار شهید باروتکوب (جاده خضرآباد)، ابتدای جاده شهرک صنعتی، جنب ترمینال مسافربری یزد، دانشگاه پیام نور مرکز یزد

 

جدول شماره ۳ـ نام و همچنین کدرشته محل‌های جدید در تیم علوم انسانی و همچنین علوم پایه

 

کدرشته محل‌های جدید در تیم علوم انسانی

کدرشته امتحانی

کدرشته محل

نام استان

نام مرکز/واحد دانشگاهی مجری

نام رشته/ گرایش

شیوه پذیرش

ظرفیت

۱۰۱

۶۷۰۶

اصفهان

اصفهان

آب و همچنین هوا شناسی (اقلیم شناسی) گرایش آب‌ و همچنین هوا شناسی شهری

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۰۸

۶۷۰۷

تهران

ری

آموزش محیط زیست

الکترونیکی

۴۰

۱۱۴

۶۷۰۸

آذربایجان اروپایی

مهاباد

الهیات و همچنین معارف اسلامی ـ علوم قرآن و همچنین حدیث

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۱۷

۶۷۰۹

آذربایجان شرقی

قره آغاج

تاریخ گرایش تاریخ ایران دوره اسلامی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۱۷

۶۷۱۰

کرمانشاه

کرمانشاه

تاریخ گرایش تاریخ ایران دوره اسلامی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۱۹

۶۷۱۱

آذربایجان اروپایی

میاندوآب

تاریخ و همچنین فلسفه آموزش و همچنین پرورش ـ تعلیم و همچنین تربیت اسلامی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۱۹

۶۷۱۲

کرمان

کرمان

تاریخ و همچنین فلسفه آموزش و همچنین پرورش ـ تعلیم و همچنین تربیت اسلامی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۲۴

۶۷۱۳

تهران

تهران جنوب

جغرافیا و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی روستایی گرایش برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کالبدی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۲۵

۶۷۱۴

آذربایجان اروپایی

میاندوآب

جغرافیا و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی روستایی گرایش سازماندهی منطقه ها و مناطق عشایری

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۲۸

۶۷۱۵

اصفهان

تیران

جغرافیا و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شهری گرایش برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی مسکن

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۰

۶۷۱۶

تهران

تهران جنوب

جغرافیا و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شهری گرایش محیط زیست شهری

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۴

۶۷۱۷

ایلام

ایلام

حقوق خصوصی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۶

۶۷۱۸

خراسان رضوی

گناباد

روان شناسی اسلامی گرایش روانشناسی مثبت‌گرا

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۶

۶۷۱۹

خوزستان

اهواز

روان شناسی اسلامی گرایش روانشناسی مثبت‌گرا

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۸

۶۷۲۰

بوشهر

بوشهر

روان شناسی تربیتی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۸

۶۷۲۱

خوزستان

بهبهان

روان شناسی تربیتی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۸

۶۷۲۲

کهکیلویه و همچنین بویراحمد

یاسوج

روان شناسی تربیتی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۹

۶۷۲۳

خراسان جنوبی

فردوس

روان شناسی عمومی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۹

۶۷۲۴

البرز

کرج

روان شناسی عمومی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۳۹

۶۷۲۵

سمنان

گرمسار

روان شناسی عمومی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۴۶

۶۷۲۶

فارس

بوانات

زبان و همچنین ادبیات فارسی گرایش ادبیات تطبیقی (فارسی ـ عربی)

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۴۸

۶۷۲۷

تهران

پاکدشت

علوم اقتصادی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۴۹

۶۷۲۸

فارس

خرامه

علوم تربیتی ـ برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزشی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۴۹

۶۷۲۹

کرمان

رفسنجان

علوم تربیتی ـ برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزشی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۵۱

۶۷۳۰

آذربایجان شرقی

تبریز

مدیریت آموزشی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۵۱

۶۷۳۱

آذربایجان اروپایی

ارومیه

مدیریت آموزشی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۵۱

۶۷۳۲

خراسان رضوی

مشهد

مدیریت آموزشی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۵۲

۶۷۳۳

خراسان رضوی

قوچان

علوم سیاسی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۶۱

۶۷۳۴

اصفهان

خوانسار

مدیریت کسب و همچنین کار (MBA) گرایش بازاریابی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۶۸

۶۷۳۵

مازندران

قائم شهرستان

مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۷۲

۶۷۳۶

یزد

مهریز

مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول

آموزشی پژوهشی

۲۰

کدرشته محل‌های جدید در تیم علوم پایه

کدرشته امتحانی

کدرشته محل

نام استان

نام مرکز/واحد دانشگاهی مجری

نام رشته/ گرایش

شیوه پذیرش

ظرفیت

۱۹۲

۶۷۳۷

تهران

تهران شرق

ریاضی اصولی و کاربردی گرایش بررسی در عملیات

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۹۳

۶۷۳۸

آذربایجان شرقی

تبریز

ریاضی محض گرایش آنالیز

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۹۳

۶۷۳۹

تهران

تهران شرق

ریاضی محض گرایش آنالیز

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۹۴

۶۷۴۰

مرکزی

خمین

ریاضی محض گرایش جبر

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۹۶

۶۷۴۱

قزوین

قزوین

زمین شناسی ـ اقتصادی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۹۸

۶۷۴۲

خراسان جنوبی

بیرجند

زمین شناسی ـ چینه نگاری و همچنین دیرینه شناسی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۱۹۸

۶۷۴۳

سمنان

دامغان

زمین شناسی ـ چینه نگاری و همچنین دیرینه شناسی

آموزشی پژوهشی

۲۰

۲۰۰

۶۷۴۴

خراسان جنوبی

بیرجند

زمین ساخت (تکتونیک)

آموزشی پژوهشی

۲۰

۲۰۸

۶۷۴۵

هرمزگان

مرکز بین‌الملل قشم

زیست شناسی ـ علوم جانوری گرایش بیوسیستماتیک جانوری

آموزشی پژوهشی

۲۰

۲۲۱

۶۷۴۶

تهران

تهران شرق

فیزیک گرایش هسته‌ای

آموزشی پژوهشی

۲۰

 

 

 

http://pnuna.com/1394/01/%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%86%D9%82%D8%B5-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D8%B1-15-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : حوزه های رفع نقص و همچنین لیست رشته های جدید فراگیر ارشد نوبت ۱۵ پیام نور / محل نمایش آزمون

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک