سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / خبرنگاران، پاسداران سلامت و سعادت جامعه هستند

خبرنگاران، پاسداران سلامت و سعادت جامعه هستند

خبرنگاران، پاسداران سلامت و همچنین سعادت جامعه خواهند بود

پیام رییس دانشگاه آزاد به مناسبت روز روزنامه نویس و خبرنگار:

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر میرزاده در متن آن پیام آورده می باشد:

خبرنگاری کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ظریفی می باشد که دقت و همچنین صداقت و همچنین دانش و همچنین آگاهی و همچنین دلواپسی جهت حفظ حقوق شهروندان و مردم شهر را می طلبد. روزنامه نویس و خبرنگار چشم و همچنین گوش شهروندان و مردم شهر می باشد. خبرنگاری که آن صفات را داشته باشد، در تاریخ کشورش و همچنین بین مردمانش ماندنی می می شود. اعتماد به روزنامه نویس و خبرنگار سرمایه اصلی آن کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل فاخر می باشد ولی باید توجه داشت آن اعتماد حاصل نمی می شود مگر با جسارت و همچنین شجاعت و همچنین صداقت و همچنین جدیت روزنامه نویس و خبرنگار در کنکاش وقایع و همچنین حقایق و همچنین انعکاس آنها به افکارعمومی در یک فرآیند زمانی طولانی.

البته خبرنگاری کار دشوار و همچنین پردغدغه ای می باشد که در کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف مقدار و اندازه و میزان آن دشواری افت و همچنین خیز دارد. هرچه مقدار و اندازه و میزان آزادی در کشور اکثرا و بیشتر باشد، خبرنگاران جایگاه و همچنین شأن بیشتری دارند. خبرنگاری تنها و فقط ورژن و نسخه برداری از گفته های مسئولان نیست که بخواهد تنها و فقط وقایع اتفاقیه را نقل از کند. روزنامه نویس و خبرنگار بایستی و حتما نقش صوراسرافیل را داشته و همچنین در بیداری و همچنین آگاهی بخشی جامعه نقش داشته باشد. تحلیل رویدادها، بعدی پژوهی و همچنین اعلام مخاطرات پیش روی حقوق شهروندان و مردم شهر هم وجه غیره ای در کار خبرنگاران می باشد.

در یک کلام خبرنگاران، پاسداران سلامت و همچنین سعادت جامعه خواهند بود و همچنین خبرنگاران مستقل و همچنین مستعد که شامل چنین ویژگی هایی باشند و همچنین بخواهند وظیفه و همچنین رکن چهارم دموکراسی را بررسی کننده و پروهشگر کنند، کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل آسانی نخواهند داشت.

ضمن تبریک روز روزنامه نویس و خبرنگار به خانواده پهناور و بزرگ نشریات و مطبوعات و همچنین جامعه اطلاع رسانی و همچنین قدردانی از همراهی و همچنین توجه ویژه اصحاب رسانه در انعکاس خبرهای جدید فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی، جهت تو که آگاهی را حق شهروندان و مردم شهر می دانید و همچنین جهت رشد و همچنین باروری اندیشه همنوعان خود، خستگی ناپذیر تلاش می کنید، از خداوند متعال سلامتی و همچنین توفیق ادامه فعالیت در پرتو رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری را خواهانم.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : خبرنگاران، پاسداران سلامت و همچنین سعادت جامعه خواهند بود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور به نقل …

سوپروب close
خرید بک لینک