سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / خبرنگاران، پاسداران سلامت و سعادت جامعه هستند

خبرنگاران، پاسداران سلامت و سعادت جامعه هستند

خبرنگاران، پاسداران سلامت و همچنین سعادت جامعه خواهند بود

پیام رییس دانشگاه آزاد به مناسبت روز روزنامه نویس و خبرنگار:

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر میرزاده در متن آن پیام آورده می باشد:

خبرنگاری کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ظریفی می باشد که دقت و همچنین صداقت و همچنین دانش و همچنین آگاهی و همچنین دلواپسی جهت حفظ حقوق شهروندان و مردم شهر را می طلبد. روزنامه نویس و خبرنگار چشم و همچنین گوش شهروندان و مردم شهر می باشد. خبرنگاری که آن صفات را داشته باشد، در تاریخ کشورش و همچنین بین مردمانش ماندنی می می شود. اعتماد به روزنامه نویس و خبرنگار سرمایه اصلی آن کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل فاخر می باشد ولی باید توجه داشت آن اعتماد حاصل نمی می شود مگر با جسارت و همچنین شجاعت و همچنین صداقت و همچنین جدیت روزنامه نویس و خبرنگار در کنکاش وقایع و همچنین حقایق و همچنین انعکاس آنها به افکارعمومی در یک فرآیند زمانی طولانی.

البته خبرنگاری کار دشوار و همچنین پردغدغه ای می باشد که در کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف مقدار و اندازه و میزان آن دشواری افت و همچنین خیز دارد. هرچه مقدار و اندازه و میزان آزادی در کشور اکثرا و بیشتر باشد، خبرنگاران جایگاه و همچنین شأن بیشتری دارند. خبرنگاری تنها و فقط ورژن و نسخه برداری از گفته های مسئولان نیست که بخواهد تنها و فقط وقایع اتفاقیه را نقل از کند. روزنامه نویس و خبرنگار بایستی و حتما نقش صوراسرافیل را داشته و همچنین در بیداری و همچنین آگاهی بخشی جامعه نقش داشته باشد. تحلیل رویدادها، بعدی پژوهی و همچنین اعلام مخاطرات پیش روی حقوق شهروندان و مردم شهر هم وجه غیره ای در کار خبرنگاران می باشد.

در یک کلام خبرنگاران، پاسداران سلامت و همچنین سعادت جامعه خواهند بود و همچنین خبرنگاران مستقل و همچنین مستعد که شامل چنین ویژگی هایی باشند و همچنین بخواهند وظیفه و همچنین رکن چهارم دموکراسی را بررسی کننده و پروهشگر کنند، کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل آسانی نخواهند داشت.

ضمن تبریک روز روزنامه نویس و خبرنگار به خانواده پهناور و بزرگ نشریات و مطبوعات و همچنین جامعه اطلاع رسانی و همچنین قدردانی از همراهی و همچنین توجه ویژه اصحاب رسانه در انعکاس خبرهای جدید فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی، جهت تو که آگاهی را حق شهروندان و مردم شهر می دانید و همچنین جهت رشد و همچنین باروری اندیشه همنوعان خود، خستگی ناپذیر تلاش می کنید، از خداوند متعال سلامتی و همچنین توفیق ادامه فعالیت در پرتو رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری را خواهانم.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : خبرنگاران، پاسداران سلامت و همچنین سعادت جامعه خواهند بود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک