سرخط خبرها
خانه / مقالات / خبر: استخدامی بانک سپه در سال ۹۳

خبر: استخدامی بانک سپه در سال ۹۳

آگهی: استخـدام بانک سپه در سال ۹۳

56983 931 خبر: استخدامی بانک سپه در سال ۹۳
دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی,سامان کاریاب

از همه دوست ها درخواست می شود برای رسیدن به جواب صحیح و شانس قبولی مسائل را عنوان کرده و جوابهای صحیح را بیابید تا در زمان ارائه نتایج مطمئن باشید

نتایج اولیه آزمون در شهریور ۹۳ اعلام می شود سه مساوی ظرفیت برای انجام مصاحبه معرفی و به وهله مصاحبه راه پیدا خواهند کرد.

آزمون استخدامی بانک سپه با همکاری سازمان سنجش روش کشور برگزار شد
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: با حضـور حدود ۸۷۴۵۲ نفرآزمون استخدامی بانک سپه در همه کشور در ۸۴ حوزه امتحانی برگزار شد.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سیدکامل تقوی نژاد مدیرعلت بانک با در حوزه های امتحانی تهران گفت: بانک سپه با ۹۰ سال پررنگ در عرصه های اقتصادی و خدمات بانکی کشور، خوشبختانه بعد از گذشت ۵ سال از آخرین آزمون استخدامی خود (۱۳/۱۰/۸۷) در سال ۹۳ موفق به اخذ مجوز استخدامی از معاونت محترم گسترش مدیریت سرمایه آدم ی رییس جمهور شد.
وی اظهار داشت: سهمیه تخصیصی از محل این مجوز تعداد ۹۸۴ نفر تعیین شده است.
مدیرعلت بانک سپه با بیان این که به سبب قوانین مقررات از تعداد ۹۸۴ نفر درصدی ازآن به فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان ۲۵% و به بالا آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت اختصاص یافته است، خاطر نشان کرد: این عزیزان که از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران به بانک سپه معرفی شده اند از شرط شرکت در آزمون معاف هستند ، هم اکنون در حال طی مراحل استخدامی هستند .
رئیس هیأت مدیره بانک با تأکید بر این که آزمون استخدامی بانک سپه با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود افزود: در اجرای مواد ۴۲ و ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری به منظور رعایت عدالت استخدامی در فضای رقابتی برای جذب قوت آدم ی، آزمون با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.
سیدکامل تقوی نژاد گفت: این آزمون از دو بخش امتحان توانمندی های عمومی حاوی ۹۰ سؤال و امتحان تخصصی حاوی ۷۰ سؤال تشکیل شده است که مدت وقت پاسخگویی به آن مجموعاً ۲۰۰ دقیقه است .
وی در ادامه سخنانش تصریح کرد: کسب میزان نصاب نمره در امتحان عمومی (۶۰ درصد)، شرط لازم برای تصحیح اوراق امتحان تخصصی داوطلبان است.
مدیرعلت بانک سپه با بیان این که تعداد کمپانی کنندگان این آزمون ۸۷۴۵۲ نفر است افزود: این آزمون با توجه به تعداد شرکـت کنندگان در ۸۴ حوزه امتحانی در تهران وبقیه مراکز استان های کشور به طور همزمان برگزار شد.
وی با اشاره به این که از کل کمپانی کنندگان در آزمون، ۵۲۳۶۷ نفر داوطلبان زن ۳۵۰۸۵ نفر داطلبان مرد هستند ؛ اضافه کرد: قبول شدگان بعد از مصاحبه، گزینش وبقیه مراحل مربوط، به استخـدام بانک سپه نخستین بانک ایرانی درخواهند آمد.
مدیرعلت گفت: داوطلبان با مدارک تحصیلی لیسانس فوق لیسانس در رشته های بانکداری، حسابداری، علوم اقتصادی، مدیریت، آمار، ریاضی، مهندسی صنایع، مهندسی رایانه ، مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)، علوم رایانه و حقوق با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
تقوی نژاد در ادامه سخنانش با اشاره به این که بانک سپه در دوره ۹۰ ساله حیات همواره کوشیده تا بهترین و زبده ترین نیروها را جذب استخدامی نماید ؛ گفت: بانک سپه از وجود باسوادترین سالم ترین کارکنان نظام بانکی کشور بهره مند است و یکی از دلایل برگزاری استخـدام توسط سازمان سنجش، حساسیت دقت در انتخاب افراد مناسب در این بانک است.
وی ادامه داد: آزمون امسال با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد مکان های آزمون مشتمل بر ۸۴ حوزه است که ۱۵ حوزه آن مربوط به تهران ۶۹ حوزه مربوط به مراکز استان ها است.
تقوی نژاد گفت: کلیه مراحل برگزاری آزمون بر عهده سازمان سنجش روش کشور است و بانک سپه بر روند برگزاری آن نظارت دارد.
وی افزود : نتایج اولیه آزمون در شهریور ۹۳ اعلام می شود سه مساوی ظرفیت برای انجام مصاحبه معرفی و به وهله مصاحبه راه پیدا خواهند کرد.
رئیس هیأت مدیره بانک سپه با اشاره به این که در حال حاضر مبنای استخـدام در بانک مبتنی بر عدالت مناسب سالاری است، گفت: بانک سپه مشتاقانه در انتظار است تا هرچه زودتر اعضای خانواده خود را بشناسد و از وجود آنها در مجموعه خویش در راستای تحقق اهداف آرمان های بلند جمهوری اسلامی ایران بهره گیرد.
وی همین طور با آرزوی توفیق برای تک تک داوطلبان عزیز افزود: امید آن دارم که بانک سپه در سایه قوت آدم ی توانمند همچنان بتواند در پیشگاه خداوند در راستای تحقق آرمان های بلند جمهوری اسلامی و در عمل به وظایف در مساوی ملت بزرگوار ایران همچنان سربلند و پرافتخار باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک