سرخط خبرها
خانه / مقالات / خصوصیات تشک بادی مقاوم

خصوصیات تشک بادی مقاوم

خصوصیات تشک بادی خوب
تشک های بادی بـه وزن سبکی که دارند بهترین مورد برای افرادی است که با اندازه زیاد دیگر تشک ها مساله دارند و نمی خواهند فضای اضافی برای نگهداری تشک های دیگر در منزل داشته باشند. تشک بادی اینتکس تذکر به وزن بسیار پایین می توانند همراه مناسبی در منازل، مسافرتها، کمپینگ و چادرهای مسافرتی باشند.

اطلاعات بیشتر و خرید: قایق بادی
تشک بادی دارای سطح لطیفی از جیر (مخمل) بوده و کاملا ضد تعریق هستند . قابل مصرف در منزل ویلا و محل کار و حتی در مسافرت می باشند و همچنین به دلیل بافت ها و محافظ جداگانه ای که در بین لایه هایشان است جزو تشک های طبی می باشند و بسیاری از پزشکان آنها را تائید می کنند و حتی در بسیاری از مراکز اصلاح ی توصیه می گردند.

انواع تشک بادی:
تشک بادی کودک یا نوجوان
تشک بادی بزرگسال
تشک باد چند کاره
تشک بادی روی آب
تشک بادی کمپینگ

تشک های بادی کودک یا نوجوان: در واقع در دو مدل ساخته میشوند که یکی از آنها از رویه پی وی سی آسان و یکی دیگر از رویه مخملی یا جیر تشکیل شده است این تشک هارا میتوان با سایر پمپ های بادی باد نمود ولی معملا بدلیل اندازه کمی که دارند راحتی با پمپ های دستی و پدالی قابل باد کردن میباشند. سطح رویه این تشک ها آسان یا همان موازی است. ارتفاع معمول این تشک ها تا ۱۷ سانتیمتر مربع است .

تشک بادی بزرگسال: از رویه جیر یا همان مخملی ساخته میشوند. این تشک های بادی در برخی مدل ها دارای پمپ برقی و برخی از آنها بدون پمپ میباشند. سطح رویه این تشک های بادی دو مد طراحی می شود که یکی از آنها مـدل آسان و یا همان موازی است و مد دوم بصورت طرح دار و یا همان دسته خوشخواب ها یا طبی ها بشمار میایند. اینکه این دسته از تشک های بادی خوشخواب گفته می شود این است که اینها دارای بافت داخلی بیشتری نسبت تشکهای آسان میباشند. منظور از بافت سطح داخلی تشک است که توسط شیار های داخلی ای که به طرح های لوزی و دایره ای است مشبک شده اند و وقتی که روی آنها دراز کشیده شود براحتی میتوانند باد را سایر بخش های تشک بادی تقسیم کنند و بهر بخش ی از بدن فشار ویِژگزینشه متناسب وضعیت اعضای بدن شما وارد نمایند که قطعا سبب طبی بحساب آمدن تشک بادی می شود . در برخی از مـدل ها دارای ارتفاع بالش هستند .
تشک بادی بزرگسال در دو سایز کوچک و بزرگ ساخته می شود که سایز کوچک آن اکثرا ٌ ۱۳۷ سانتیمتر و سایز بزرگ آن ۱۵۲ سانتیتر است. ارتفاع این تشک ها تا ۲۲ سانتیمتر است .

تشک بادی چند کاره: در دفاتر کار و یا هر جایی که ب فضای کم نیاز به نشسنت, خوابیدن و یا دراز کشیدن است بکار برده می شود . این تشک ها دارای پمپ نمیباشند و با همه پمپ های بادی محصولات intex قابل باد کردن هستند . سطح رویه این تشک های بادی بـه دو مدل آسان و یا خوشخواب است که فرق بین این دو مـدل نیز بالا در سری تشک بادی بزرگسال گفته شد. از کارایی این تشک ها میتوان خوابیدن, نشستن, دراز کشیدن بصورت شبیدار و یا پشتیدار شدن نام برد. ارتفاع این تشکها هم تا ۲۲ سانتیمتر است .

تشک بادی روی آب : همان گونه که از اسمش پیداست برای مصرف روی آب کاربرد دارد و جنس آنها از پی وی سی بوده و همه مـدل پمپ های بادی قابل باد کردن هستند که اما ب اندازه کوچک ما بشم توصیه پمپ باد دستی یا پدالی را میکنیم. اکثرا ٌ دارای یک بالش متصل به تشک هستند . طرح ها و رنگ بندی های شاد و زیبا یی دارند و ارتفاع تقریبی آنها ۱۵ سانتیمتر است .پ

تشک بادی کمپینگ : اکثرا بصورت یکنفره تولید می شود که جنس معمول آنها از برزنت و در برخی مـدل ها از جیر یا مخمل است . کارایی این تشک ها بیشتر بصورت کمپینگ است. با همه پمپ های بادی اینتکس قابل باد کردن میباشند و فقط بصورت ساختار داخلی آسان و موازی تولید میشوند که ارتفاع آنها تا ۲۲ سانتیمتر است.

ویژگی تشک های بادی اینتکس
– سبک و قابل حمل برای مصرف در مسافرت ، چادر، کوهپیمایی و طبیعتگردی
– تشکی نرم و آسان برای زیر کیسه خواب
– دارای سطحی مشبک و موجدار برای جلوگیری از لغزش در وقت خواب
– کاملا طبی
– ساخته شده از PVC مستحکم و آزمایش شده
– دریچه ویژگی دمیدن و تخلیه باد سریع

مسائل ی که میتواند باعث خرابی تشک بادی شود

– قرار دادن تشک بادی وسایل نوک تیز و برنده، این کار باعث می شود که آن وسیله وارد تشک شود و تشک را سوراخ نماید . این مـدل از خرابی تشک مصرف از لوازم ویژه تعمیرات اینتکس قابل رفع است. در صورتی که لوازم تعمیرات را داشتید میتوانید بسری پرسشها متداول وبسایت رفته و از آنجا روش پنچر گیری تشک بادی خود را ببینید.

– پریدن های مکرر روی تشک، این کارباعث می شود تا لایه های داخلی تشک توسط قوت پا کم کم سست شوند و از لایه های بالایی جدا شوند که اینکار باعث تغییر حالت اولیه تشک بادی می شود . در صورت ظهور این مساله دیگر تشک شما مرمت نخواهد شد.

– قرار دادن تشک نزدیک وسایل گرمایشی، در صورتی که تشک را بهر وسیله گرمایشی بچسبانید تشک آب خواهد شد، باید دقت داشت که این کالاها تماما از موادی که مشتق اولیه کالاها نفتی همچون پی وی سی هستند تشکیل شده که این کالاها به گرما حساس میباشند. در صورت بوجود آمدن این مساله در صورتی که تشک کم آسیب دیده باشد مرمت می شود ولی اگر آسیب دیدیگی تشک زیاد باشد قابل مرمت ناست .

-خیس کردن تشک های بادی که اینکار باعث می شود نم آب وارد تشک شود و نم و رطوبت بوجود آمده لایه های داخلی تشک را سست کرده و باعث تغییر شکل تشک بادی شما شوند. باید دقت داشت که شما برای مرمت تشک بادی هم نمیتوانید از آب یا کف مصرف بکنید . در صورت تغییر شکل تشک بوسیله آب نمیتوان آن را مرمت کرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک