خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ همچنان بلاتکلیف اند

دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ همچنان بلاتکلیف اند

دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ همچنان بلاتکلیف اند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

هنوز اکثر دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ به مصاحبه دعوت نشده اند، اداره کل بورس نهاد دانشجویان در دعوت از دانشجویان جهت مصاحبه تعلل می کند. 1685158 دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ همچنان بلاتکلیف اند

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، بعضی از دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ که هنوز به مصاحبه دعوت نشده اند، از تعلل اداره کل بورس نهاد مسائل دانشجویان و همچنین تاخیر در دعوت به مصاحبه ناراضی بوده و همچنین خواستار هرچه زودتر برگزار شدن مصاحبه و همچنین مشخص کردن تکلیف خود شدند.

پرونده بعضی از دانشجویان بورسیه داخل (فراخوان ۹۲)حدود هفت ماه می باشد که در اداره کل بورس نهاد مسائل دانشجویان بدون مشخص کردن تکلیف باقی مانده می باشد.

بعضی از آن دانشجویان جزء رتبه های یک تا ۴ دکتری بوده و همچنین شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت گرفتن بورسیه احراز کرده اند، تعداد بسیاری از آن دانشجویان ترم آخر بوده و همچنین در صورتی که آن روند عدم دعوت به مصاحبه همچنان ادامه یابد و همچنین دفاع آنها به اتمام برسد بدون مصاحبه و همچنین حکم بورس، تمام فعالیت های آنها بی ثمر می می شود.

به گفته آن دانشجویان پی گیری های آنها از نهاد مسائل دانشجویان پس نتیجه آن می شود که ای نداشته و همچنین تنها اعلام شده که مدیرکل بورس وزارت نهاد مسائل دانشجویان دکتر حاجی زاده هنوز دستور انجام مصاحبه را صادر نکرده می باشد. همچنین بورس های قبلی نیز مشخص کردن تکلیف نشده اند. .

 دکتر احمد غلامی مدیرکل سابق بورس و همچنین اعزام دانشجویان وزارت علوم درسال ۹۳ اعلام کرده بود: دانشجویانی که جهت مصاحبه بورسیه دعوت نشده اند در صورتی که پرونده آنها کامل بوده و همچنین شامل شرایط مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری باشند تا پایان سال شمسی (۹۳) به مصاحبه دعوت می شوند.

آن درحالی می باشد که بیش از یکماه نیم از سال شمسی جدید طی شده ولی هنوز خبری از دعوت به مصاحبه آن دانشجویان نشده می باشد .

آن دانشجویان از شهریور ۹۲ در فراخوان بورس شرکت کرده و همچنین دراین مدت حدود ۱۹ ماه فراخوان های دیگر را نیز از دست داده اند و همچنین در صورتی که اولویت بورس را نیز از دست دهند تمام تلاش آنها بی ثمر خواهد بود ضرورت دارد اداره کل بورس رسیدگی به اوضاع آن دانشجویان را در اولویت کسب و کار خود قرار دهد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%87%D9%85%DA%86%D9%86%D8%A7%D9%86-9972
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانشجویان بورسیه فراخوان ۹۲ همچنان بلاتکلیف اند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک