سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانشجویان دوچرخه‌سوار مسلمان پیام «صلح و دوستی» ایران را به جهانیان می‌رسانند

دانشجویان دوچرخه‌سوار مسلمان پیام «صلح و دوستی» ایران را به جهانیان می‌رسانند

دانشجویان دوچرخه‌سوار مسلمان پیام «صلح و همچنین دوستی» ایران را به جهانیان می‌رسانند

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – در نشست شورای سیاست‌گذاری تور دوچرخه که در جهاددانشگاهی برگزار شد، برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی جهت نمایش تور دوچرخه‌سواری تهران-لندن در دستور کار قرار گرفت.

به همین منظور دانشجویان دوچرخه‌سوار مسلمان از تهران تا لندن را با شعار «نهال مهربانی، درخت صلح» و همچنین با هدف رساندن پیام «صلح و همچنین دوستی» ایران رکاب می‌زنند.

در جریان نمایش آن تور قرار می باشد تا دانشجویان با هدف تبلیغ و همچنین نشر فرهنگ و همچنین اندیشه توحیدی اسلام، معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران و همچنین نمایشگاه عشق به نبی مکرم اسلام از تهران در مسیر ترکیه، بلغارستان، رومانی، مجارستان، اسلواکی، اتریش، چک، آلمان، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ و همچنین فرانسه رکاب بزند تا به انگلیس برسند.

تور دوچرخه‌سواری «پیام‌آور مهربانی» با شعار «نهال مهربانی، درخت صلح» متشکل از ۵ فرد یا شخص از دوچرخه‌سواران مسلمان و همچنین ترجیحا با حضور دانشجویان خارجی مسلمان برگزار خواهد شد و همچنین قرار می باشد دانشجویان مسافت تقریبی ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ کیلومتری آن مسیر را در مدت سه ماه رکاب بزنند.

در آن نشست که با حضور مهدی فیض، دست یار فرهنگی جهاد دانشگاهی؛ حمید صابر فرزام ریاست نهاد فعالیت‌های قرآنی؛ مهدی کاظمی ریاست نهاد دانشجویی؛ رحیم یعقوب‌زاده، ریاست مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران و همچنین محمد محمودی‌کیا دست یار مرکز امام و پیشوا، انقلاب و همچنین ولایت فقیه برگزار شد، بر ضرورت لزوم گفت‌وگو و همچنین تعامل بین ادیان الهی و همچنین یکسری نهاد‌ها و همچنین نهادها جهت اجرای آن طرح نیز تأکید شد.

همچنین در آن نشست مجری اصلی نمایش تور فوق الذکر مرکز گردشگری علمی – فرهنگی دانشجویان ایران مشخص کردن و همچنین مقرر شد تا نهاد فعالیت‌های قرآنی نیز محتوای تبلیغی مناسب و همچنین کاملی جهت تیم دوچرخه سواری تهیه کند.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D8%B5%D9%84%D8%AD-%D9%88-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : دانشجویان دوچرخه‌سوار مسلمان پیام «صلح و همچنین دوستی» ایران را به جهانیان می‌رسانند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک