خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانشجویان پیام نور ملزم به شرکت در امتحان میان ترم می‌شوند

دانشجویان پیام نور ملزم به شرکت در امتحان میان ترم می‌شوند

دانشجویان پیام نور ملزم به شرکت در امتحان میان ترم می‌شوند

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دست یار آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: درصورت تصویب شورای دانشگاه از نیمسال بعدی امتحان میان ترم جهت دانشجویان آن دانشگاه الزامی می می شود.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دکتر غلامرضا بخشی خانیکی ، معاونت آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: موضوع امتحانات میان ترم در جلسه شورای آموزشی دانشگاه پیام نور مطرح شد در صورت اثبات و یا تایید شورای دانشگاه، از نیمسال بعدی امتحان میان ترم با ۶ نمره از یک سوم منبع درسی و همچنین امتحان نهایی با ۱۴ نمره از دوسوم باقیمانده برگزار خواهد شد.

او همچنین ادامه داد: درحال حاضر نیز ۶ نمره به امتحان میان ترم دانشجویان اختصاص دارد ولی دانشجو می تواند با اثبات و یا تایید استاد خود تنها و فقط در امتحان پایان ترم شرکت کند و همچنین تمام نمره را در پایان ترم گرفتن کند.

دست یار آموزشی دانشگاه پیام نور ادامه داد: در صورتی که آن مصوبه جدید مورد اثبات و یا تایید شورای دانشگاه قرار گیرد از نیمسال بعدی دانشجویان ملزم به شرکت در امتحان میان ترم خواهند بود و همچنین در صورتی که دانشجویی در آن امتحان شرکت نکند نمی تواند تمام نمره را گرفتن کند.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از تصویب کلیات آیین نامه فعالیت های علمی در جلسه شورای آموزشی دانشگاه خبر داد و همچنین گفت: کلیات آن آیین نامه تصویب شده  که بعد از اعمال نظرات اعضا توسط  کمیته ۴ نفره، جهت تصویب نهایی به شورای دانشگاه ارسال می می شود.

 

http://pnuna.com/1394/04/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%84%D8%B2%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%85.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : دانشجویان پیام نور ملزم به شرکت در امتحان میان ترم می‌شوند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک