خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد

دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد

دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایرنا – منصوری پیش از آن سابقه حضور در تیم های منتخب آموزش و همچنین پرورش، بازرگانی فدک، آخر نصر و همچنین بانوان برق شیراز را در کارنامه اسپورت و ورزشی خود دارد.

کسب مقام سوم لیگ دسته یک فوتبال بانوان کشور، مقام دوم لیگ دسته دو کشور، مقام دوم منتخب دانش آموزان آموزش و همچنین پرورش و همچنین همچنین حصور در لیگ برتر کشور فوتبال بانوان از دیگر افتخارات اسپورت و ورزشی او همچنین می باشد.

منصوری در گفت و همچنین گویی گفت: ۹ سال شمسی می باشد که به صورت حرفه ای در رشته اسپورت و ورزشی فوتبال فعالیت دارم و همچنین آن علاقه و همچنین انگیزه را مدیون زحمات دلسوزانه خانم کشاورز مربی خود هستم.

ورزشکار فارسی راه یافته به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران اظهار کرد: با توکل به خداوند متعال تلاش و همچنین کوشش و همچنین همچنین علاقه و همچنین انگیزه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری، موفقیت در همه عرصه ها دست یافتنی می باشد.

او همچنین گفت: جوانان بایستی و حتما همچنین و علاوه بر درس خواندن،فعالیت های جسمانی و همچنین بدنی را در برنامه جذاب و جالب و خوب خود لحاظ کنند.

منصوری بهترین خاطره اسپورت و ورزشی خود را پیروزی مقابل تیم بانوان استقلال تهران در لیگ دسته یک کشور و همچنین بدترین خاطره اسپورت و ورزشی را کسب مقام دوم در فینال رقابت های دانش آموزان دختر کشور عنوان کرد و همچنین گفت: بزرگترین آرزویم در دنیای ورزش، پوشیدن پیراهن تیم ملی و همچنین کسب افتخار جهت ایران اسلامی می باشد.

 

http://pnuna.com/1394/04/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان دعوت شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک