خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانشجوی پیام نور ، زننده تک گل تیم ملی فوتبال ایران به ازبکستان

دانشجوی پیام نور ، زننده تک گل تیم ملی فوتبال ایران به ازبکستان

دانشجوی پیام نور ، زننده تک گل تیم ملی فوتبال ایران به ازبکستان

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهدی ترابی یک بازیکن فوتبال که جهت باشگاه فوتبال سایپا البرز در لیگ برتر فوتبال ایران و همچنین در پست هافبک بازی می‌کند.

او همچنین همچنین سابقهٔ دعوت شدن به تیم ملی فوتبال امید ایران را در کارنامه دارد. اولین گل ملی او در بازی در مقابل ازبکستان زده شد.

او کسب و کار خود را به عنوان بازیکن فوتبال از تیم جوانان و نوجوانان سایپا آغاز کرد و همچنین در سال شمسی ۲۰۱۲ توسط مجتبی تقوی به تیم اول سایپا دعوت شد و همچنین در اولین بازی در لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۹۳–۱۳۹۲ مقابل مس کرمان به عنوان بازیکن جایگزین به میدان رفت.

او همچنین متولد سال شمسی ۱۳۷۴ می باشد که در دانشگاه پیام نور استان البرز واحد اشتهارد مدیریت بازرگانی می خواند و همچنین بچه ی همانجا می باشد.

مهدی ترابی، بازیکنی که خیلی ها او را نمی شناسند، گل برتری تیم ملی را مقابل ازبکستان زد. بازیکن ۲۰ ساله سایپا اصلا تصور نمی کرد در لیست نهایی تیم ملی حضور داشته باشد ولی باید توجه داشت کروش او را دعوت کرد تا اینگونه جواب اعتماد مربی اش را بدهد. ترابی در گفت و همچنین گو با خبرورزشی در مورد اولین بازی ملی اش و همچنین اولین گلی که زد، حرف های جالبی می زند.

 

21297 1 دانشجوی پیام نور ، زننده تک گل تیم ملی فوتبال ایران به ازبکستان

 

آقای ترابی از خودت بگو:
من فصل قبل در اکثرا و بیشتر بازی های سایپا حضور داشتم و همچنین تنها ۷،۸ مسابقه را به دلیل مصدومیت از دست دادم.

چند گل جهت تیمت زدی؟
تنها و فقط یک گل.

در تیم ملی شروع خوبی داشتی:
راستش را بخواهید هنگام و زمانی که دفعه اول به تیم ملی دعوت شدم، اصلا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کردم در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرم ولی خداوند تبارک و تعالی را شکر تلاشم را کردم. خوشحالم آقای کروش هم تلاش من را دید و همچنین آن فرصت را داد.

البته خیلی ها می گفتند کروش بازی های لیگ را نمی بیند:
اتفاقا مربیان تیم ملی بازی های لیگ را می بینند.

بعد از بازی اتفاق جالبی برایت افتاد؟
پدر و همچنین مادرم به من زنگ زدند و همچنین خیلی خوشحال بودند از آنکه در اولین بازی ملی ام، اولین گلم را به ثمر رساندم.

بین دو نیمه هنگام و زمانی که مربی گفت بایستی و حتما به زمین بروی، چه حسی داشتی؟
حس خوبی بود ولی باور کنید اصلا استرس نداشتم. تجربه بازی در تیم امید به من کمک کرد. هنگام و زمانی که به آن تیم دعوت شدم و همچنین بعد به سایپا برگشتم دیدم عملکردم بهتر شده می باشد. یک جورهایی به خود باوری رسیده بودم.

فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کردی کروش تو را بازی بدهد؟
راستش را بخواهید اصلا. حتی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی کردم در لیست نهایی تیم ملی باشم. می دانم رسیدن به تیم ملی سخت می باشد. بازیکنان با تجربه و همچنین خوبی در تیم ملی خواهند بود ولی کروش به من هم فرصت داد. بازیکنان با تجربه ای مثل تیموریان و همچنین شجاعی و همچنین دیگر بچه ها کمک کردند تا بتوانیم شرایط را بهتر هضم کنم و همچنین راحت تر در تیم جا بیفتم. از اول اردو بچه های با تجربه خیلی برخورد خوبی داشتند و همچنین ارتباط و رابطه شان با ما جوون ها خوب بود. انگار که ما سال شمسی هاست همدیگر را می شناسیم.

کار با کارلوس کروش چگونه و چطوری می باشد؟
او مربی بزرگی می باشد. می دانم که بازیکنان بسیاری فرصت کار با او را پیدا نمی کنند. افتخار می کنم که زیر نظر کروش کار می کنم. همانطور که کروش می گوید پیراهن تیم ملی ایران واقعا سنگین می باشد. وظیفه سنگینی نسبت به آن پیراهن داریم. من تلاش می کنم تا بتوانم جواب اعتماد آن مربی پهناور و بزرگ را بدهم.

 21297 2 دانشجوی پیام نور ، زننده تک گل تیم ملی فوتبال ایران به ازبکستان

 

http://pnuna.com/1394/03/%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%B2%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AA%DA%A9-%DA%AF%D9%84-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%85%D9%84%DB%8C.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : دانشجوی پیام نور ، زننده تک گل تیم ملی فوتبال ایران به ازبکستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک