خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه آزاد شاهرود تنها واحد دانشگاهی دارنده رشته بیوشیمی بالینی

دانشگاه آزاد شاهرود تنها واحد دانشگاهی دارنده رشته بیوشیمی بالینی

دانشگاه آزاد شاهرود تنها واحد دانشگاهی دارنده رشته بیوشیمی بالینی

با پیگیری های بعمل آمده از سوی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود و همچنین موافقت شورای گسترش وزارت بهداشت ، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید ، رشته بیوشیمی بالینی به جمع رشته های دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود افزوده شد .

به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود ضمن اعلام آن خبر گفت: بعد از رایزنی های مکرر و همچنین بازدید هیات های علم پزشکی جدید متنوع و گوناگون و مختلف از امکانات علم پزشکی جدید و همچنین بیمارستانی و همچنین اثبات و یا تایید سطح امکانات آن دانشگاه توسط آن هیات ها بالاخره رشته بیوشیمی بالینی در مقطع کارشناسی ارشد توسط شورای گسترش رشته های وزارت بهداشت ، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید جهت آن دانشگاه تصویب شده و مصوب قانون شد .

دکتر احمد دزیانیان افزود: بدین ترتیب ، دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تنها واحد دانشگاهی در کشور می باشد که آن رشته را در مقطع کارشناسی ارشد داراست و همچنین مجاز به جذب دانشجو جهت مهر ماه سال شمسی تحصیلی ۹۵- ۹۴ می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود شامل دانشکده علم پزشکی جدید با رشته های متنوع و گوناگون و مختلف علم پزشکی جدید و همچنین پیراپزشکی از سطح کاردانی تا دکترای حرفه ای علم پزشکی جدید می باشد و همچنین با دارا بودن یک بیمارستان یکصد تختخوابی به عنوان یکی از قطب های علم پزشکی جدید در کشور مطرح می باشد .

دکتر دزیانیان اظهار داشت: به تازگی مرکز بیماری های خاص نیز در مدار مجموعه علم پزشکی جدید آن دانشگاه قرار گرفته می باشد که از آن لحاظ نیز با توجه به آنکه تنها و فقط سه مرکز در کشور وجود دارد جایگاه علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را در کشور متمایز کرده می باشد .

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: پرونده رشته های غیره ای را نیز در حوزه علم پزشکی جدید جهت تصویب به وزارت بهداشت ارسال نموده ایم که امیدواریم با توجه به قابلیت ها و همچنین توانمندی های کمی و همچنین کیفی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بقیه آنها نیز تصویب شده و مصوب قانون و همچنین ابلاغ گردد .

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%DB%8C%D9%88%D8%B4%DB%8C%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-phd-10542
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانشگاه آزاد شاهرود تنها واحد دانشگاهی دارنده رشته بیوشیمی بالینی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک