خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه آزاد شاهرود دارای بیشترین دانشجوی ارشد و دکترا در بین مراکز استان

دانشگاه آزاد شاهرود دارای بیشترین دانشجوی ارشد و دکترا در بین مراکز استان

دانشگاه آزاد شاهرود شامل بیشترین دانشجوی ارشد و همچنین دکترا در بین مراکز استان

ریاست دانشگاه آزاد شاهرود از ادامه روند بررسی کردن و همچنین تصویب رشته های آن دانشگاه در وزارت علوم خبر داد و همچنین گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با دارا بودن ۱۷ رشته دکترای تخصصی و همچنین ۵۲ رشته کارشناسی ارشد شامل بالاترین تعداد رشته ها در بین واحدهای دانشگاهی استان سمنان می باشد .

به به گفته خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، دکتر احمد دزیانیان با اعلام آن خبر، اظهار کرد: بارها و همچنین بارها بازرسان مختلفی از وزارت علوم و همچنین نیز نهاد مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از امکانات و همچنین توانمندی های آن دانشگاه بازدید کرده اند و همچنین همواره بر قدرت علمی و همچنین پژوهشی آن دانشگاه صحه گذاشته اند .

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تصریح کرد: روند بررسی کردن و همچنین تصویب کلیه رشته های جدید دکتری و همچنین کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در وزارت علوم ، تحقیات و همچنین فناوری ادامه دارد و همچنین ان‌شاءالله تا پایان سال شمسی با توجه به مهلتی که از سوی وزارت علوم داده شده آن امر بررسی کننده و پروهشگر خواهد گشت .

او همچنین افزود: ثبت نام داوطلبان در رشته های متنوع و گوناگون و مختلف آن دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی جهت حضور در کلاس جهت مهرماه سال شمسی جاری انجام شده و همچنین تمامی رشته های آن واحد دانشگاهی در دفترچه ثبت نام مذکور موجود بوده می باشد و همچنین بنابراین هیچ نگرانی جهت داوطلبان از آن بابت وجود ندارد .

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود خاطرنشان کرد: همانطور که دکتر غریبی دست یار آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی هم اعلام کرده اند مدیران و همچنین کارشناسان وزارت علوم در پس نتیجه آن می شود که یک سری بازدیدهای متعدد از واحد های دانشگاهی سراسر کشور به خوبی از دستاوردهای آموزشی و همچنین پژوهشی دانشگاه آگاه شده‌اند و همچنین اعلام خبر رشته‌های تصویب شده و مصوب قانون دانشگاه آزاد اسلامی توسط وزارت علوم اکثرا و بیشتر در جهت تقویت آن حرکت می باشد.

دزیانیان گفت: دست یار آموزشی وزارت علوم نیز چندی پیش اعلام کرد اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت تصویب رشته‌های باقیمانده انجام شده می باشد .

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-10519
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانشگاه آزاد شاهرود شامل بیشترین دانشجوی ارشد و همچنین دکترا در بین مراکز استان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک