خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تبدیل به یک برند معتبر را دارد

دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تبدیل به یک برند معتبر را دارد

دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تغییر پیدا کردن به یک برند معتبر را دارد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

سمنان – استاندار سمنان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با توجه به ظرفیت های بالای موجود در آن هم می تواند به عنوان یک برند دانشگاهی در کشور معرفی می شود. 1732229 دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تبدیل به یک برند معتبر را دارد

به به گفته خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود، محمد وکیلی در جمع افراد هیئت علمی و همچنین کارکنان و همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد شاهرود با گفتن آنکه آن دانشگاه قابلیت معرفی به عنوان یک برند معتبر دانشگاهی در کشور را دارد افزود: بر اساس آنچه که از دانشگاه های پیشرفته دنیا مطلعیم آن دانشگاه به لحاظ فضای فیزیکی نه تنها چیزی کم از آنها ندارد بلکه در حد خیلی زیاد بالایی نیز قرار دارد.

او همچنین خاطرنشان کرد: در بازدیدی که از بعضی آزمایشگاه های آن دانشگاه شد دیدیم که آن دانشگاه فرصت خیلی زیاد خوبی را جهت محققان دانشجوی جوون فراهم کرده که اینهم از مزایای خوب دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود می باشد.

1732231 دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تبدیل به یک برند معتبر را دارد

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از دستاوردهای پهناور و بزرگ و همچنین قابل توجه انقلاب اسلامی

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با اشاره به آنکه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای پهناور و بزرگ و همچنین قابل توجه انقلاب اسلامی گفتن کرد: آن دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه جهان به لحاظ شاخص های متعددی زیرا و به درستی که تعداد دانشجویان، اساتید، فضاهای آموزشی، پژوهشی و همچنین رفاهی به آن درجه دست یافته، آن هم موقع به اهمیت آن دانشگاه اکثرا و بیشتر پی می بریم.

وکیلی اظهار داشت: نگاه امروز در دانشگاه ها بایستی و حتما به سمت تحصیلات تکمیلی و همچنین نگاه ویژه به آن مقاطع باشد و همچنین زیرا و به درستی که ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود خیلی زیاد بالاست بایستی و حتما از آن پتانسیل به نحو اساسی بهره بری و استفاده کرد.

او همچنین به مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود توصیه کرد که با توجه به ظرفیت های بالای آن دانشگاه به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن جذب دانشجو از خارج از کشور باشند و همچنین گفت: جهت تحقق آن مهم بایستی و حتما دانشگاه تغییر پیدا کردن به یک برند می شود که جهت آن کار بایستی و حتما از اساتید زبده سراسر کشور و همچنین حتی دنیا بهره بری و استفاده می شود و همچنین آن دانشگاه می تواند با توجه به ظرفیت های بالای موجود در آن هم به عنوان یک برند دانشگاهی معرفی می شود.

1732228 دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تبدیل به یک برند معتبر را دارد

امکانات دانشگاه آزاد شاهرود در کشورهای منطقه اطلاع رسانی می شود

استاندار سمنان همچنین افزود: امکانات خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود فراهم شده می باشد و همچنین آن یک فرصت خیلی زیاد بالایی می باشد و همچنین من از ریاست دانشگاه می خواهم که آن فرصت را حتی در کشورهای منطقه هم اطلاع رسانی کند.

وکیلی گفت: امروز می بینیم که آن دانشگاه با سرمایه عظیم مردمی تغییر پیدا کردن به یک مجموعه علمی توانمند شده می باشد و همچنین بایستی و حتما از آن پتانسیل هم در افزایش ارزش افزوده بهره بری و استفاده کرد و همچنین هم آنرا به رخ منطقه کشاند و همچنین نشان داد که آن توانمندی جهت ساخته یا ایجاد رشته های خاص در آن دانشگاه وجود دارد.

او همچنین خواستار جهت دهی به پروژه های دانشجویی در شهرستان شاهرود شد و همچنین گفت: از اساتید و همچنین روسای دانشگاه ها انتظار داریم که نیازهای شهرستان را شناسایی کنند و همچنین آن نیازها را به عنوان پروژه های دانشجویی کارشناسی ارشد و همچنین دکترا تعریف کنند تا به عنوان موضوعات پژوهشی و همچنین تحقیقی در پیشرفت شهرستان بهره بری و استفاده می شود.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان اظهار داشت: در بازدید از دانشگاه آزاد شاهرود و همچنین بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) متعلق به آن هم شاهد چند اتفاق خوب بودم که شامل آن هم می قدرت به آماده سازی مرکز بیماریهای خاص در آن بیمارستان اشاره کرد که مرکزی خوب و همچنین مدرنی می باشد و همچنین امیدورام در کمتر از دو ماه بعدی شاهد افتتاح آن هم باشیم چرا که بیماران خاص به چنین مرکزی در استان مستلزم و نیاز داشتند.

1732230 دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تبدیل به یک برند معتبر را دارد

۲۹ هزار فرد یا شخص از دانشگاه آزاد شاهرود دانش آموخته شده اند

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود هم در آن مراسم گفت: امروز آن دانشگاه به عنوان بزرگترین واحد دانشگاهی استان سمنان توانسته می باشد سهم مهمی را در تولید علم داشته باشد.

احمد دزیانیان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود هم اکنون در پژوهش حرف اول را در واحدهای دانشگاهی استان می زند و همچنین در سطح ایران هم یکی از واحدهای برتر در آن امر می باشد.

او همچنین وجود بیشترین تعداد رشته های تحصیلی، بیشترین عضو هیئت علمی و همچنین کارمند، بیمارستان یکصد تختخوابی درجه یک و همچنین ده ها شاخصه دیگر را از امتیازاتی برشمرد که آن دانشگاه را از دیگر مجموعه های آموزشی متمایز کرده می باشد.

 ریاست دانشگاه آزاد شاهرود با اشاره به پیشرفت های علمی و همچنین تحقیقاتی آن واحد دانشگاهی در ۳۲ سال شمسی قبل گفت: به تا حال ۲۹ هزار فرد یا شخص از دانشگاه آزاد شاهرود دانش آموخته شده اند.

او همچنین اضافه کرد: هم اکنون ۱۱ هزار و همچنین ۵۰۰ فرد یا شخص دانشجو در ۱۷۹ رشته در پنج دانشکده در حال تحصیل خواهند بود و همچنین واحد شاهرود یکی از بزرگترین واحدهای دانشگاه های آزاد استان سمنان می باشد.

در بازدیدی که استاندار سمنان از آزمایشگاه ها و همچنین فضای فیزیکی و همچنین نیز مرکز بیماریهای خاص دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود داشت آزمایشگاه فیزیولوژی اسپورت و ورزشی حیوانات آن دانشگاه نیز افتتاح شد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-10259
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دانشگاه آزاد شاهرود قابلیت تغییر پیدا کردن به یک برند معتبر را دارد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک