سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه آزاد کرمانشاه، دانشگاه مرجع غرب کشور

دانشگاه آزاد کرمانشاه، دانشگاه مرجع غرب کشور

دانشگاه آزاد کرمانشاه، دانشگاه مرجع غرب کشور

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در هر کجایی که باشد جهت ادامه فعالیت‌اش محکوم به ارائه سرویس ها و خدمات کیفی به دانشجویان می باشد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در نشستی خبری که به مناسبت روز روزنامه نویس و خبرنگار در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: دانشگاه آزاد یکی از بزرگترین دستاوردهای نظام می باشد که با ایده و همچنین طرح آیت الله هاشمی رفسنجانی و همچنین کمک‌های امام و پیشوا راحل (ره) کسب و کار خود را آغاز کرد.

او همچنین ادامه داد: آن دانشگاه توانسته نقش عمده‌ای در توزیع توسعه در کشور داشته باشد به گونه‌ای که هیچ نهاد و همچنین سازمانی در کشور نتوانسته اینگونه در توزیع توسعه اثرگذار باشد.

قنبری ادامه داد: دانشگاه آزاد با گستردگی مراکز خود در سطح کشور آن امکان را جهت همگان به ویژه بانوان فراهم کرده که در محل زندگی خود به آموزش عالی دسترسی داشته باشند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه با اشاره فرارسیدن بیست و همچنین هشتمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد کرمانشاه، گفت: دانشگاه آزاد کرمانشاه در تاریخ ۲۶ مرداد ماه سال شمسی ۱۳۶۷ با اخذ مجوز جذب دانشجو در سه رشته و همچنین در قالب یک ساختمان کوچک استیجاری کسب و کار خود را آغاز کرد ولی باید توجه داشت امروز آن هم دانشگاه کوچک به بزرگترین مرکز آموزش عالی غرب کشور تغییر پیدا کردن شده می باشد.

او همچنین در ادامه به طرح تجمیع دانشگاه‌های آزاد کشور اشاره کرد و همچنین افزود: در قالب آن طرح تمامی مراکز و همچنین واحدهای دانشگاه آزاد استان زیر نظر دانشگاه آزاد کرمانشاه فعالیت خود را ادامه می دهند و همچنین بر همین اساس دانشگاه آزاد کرمانشاه به یک دانشگاه مرجع در غرب کشور تغییر پیدا کردن شده می باشد.

قنبری با اشاره به تاکیدات دکتر میرزاده ریاست عالی دانشگاه آزاد کشور مبنی بر کسب دخل و درآمد از محل شرکت های دانش بنیان و همچنین انجام طرح‌های پژوهشی گفت: ما نباید تنها تکیه گاه درآمدی دانشگاه آزاد را از محل شهریه دانشجویان ببینیم.

او همچنین ادامه داد: بایستی و حتما بپذیریم که هرساله از تعداد جمعیت دانشجویی کشور کاسته می می شود و همچنین دانشجویان کمتری به دانشگاه‌ها می‌آیند پس در صورتی که بخواهیم شرایط موجود را حفظ کنیم صرفا بایستی و حتما کاری کنیم که از سهمیه دیگر دانشگاه های کشور به سمت دانشگاه خود بکشانیم لذا جهت آن مهم ما محکوم به کیفی سازی دانشگاه هستیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: مراکز و همچنین واحدهای دانشگاه آزاد کرمانشاه بایستی و حتما کیفیت آموزشی خود را افزایش دهند و همچنین به جای تکیه بر دخل و درآمد شهریه‌ای به سراغ کسب دخل و درآمد از محل شرکت‌های دانش بنیان و همچنین اجرای پروژه های پژوهشی و همچنین … بروند.

قنبری یادآور شد: در حال حاضر هیچکدام از واحدها و همچنین مراکز دانشگاه آزاد کرمانشاه زیان‌ده ‌نیستند، افزود: در بعضی از شهرهای کشور واحدها و همچنین مراکز دانشگاه آزاد زیان‌ده شناخته شده و همچنین در حال تجمیع در واحدهای بزرگتر خواهند بود.

او همچنین در ادامه با اشاره به توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه گفت: آن دانشگاه در حال حاضر شامل ۲۴ رشته دکتری تخصصی و همچنین ۴۸ رشته کارشناسی ارشد می باشد و همچنین ما همچنان به دنبال توسعه رشته‌های تحصیلات تکمیلی آن دانشگاه هستیم.

رییس دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: به دنبال راه‌اندازی رشته های پرستاری و همچنین پیراپزشکی در مجموعه دانشگاه آزاد کرمانشاه هستیم.

قنبری اظهارکرد: بعضی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنند که دانشگاه آزاد جیب بزرگی دوخته و همچنین تنها و فقط از دانشجویانش شهریه می گیرد در حالی که هرگز اینگونه نیست و همچنین اغلب دانشگاه های آزاد کشور با یک هفتم بودجه‌ای که دانشگاه‌های دولتی می‌گیرند، کار و همچنین فعالیت آموزشی خود را ادامه می‌دهند.

او همچنین همچنین از بستانکاری ۸۰ میلیارد ریالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از دانشجویان خبر داد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AC%D8%B9-11155
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دانشگاه آزاد کرمانشاه، دانشگاه مرجع غرب کشور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک