خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه آزاد ۵۰۰ هزار صندلی خالی دارد

دانشگاه آزاد ۵۰۰ هزار صندلی خالی دارد

دانشگاه آزاد ۵۰۰ هزار صندلی خالی دارد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: کار پهناور و بزرگ آن دانشگاه توسعه تحصیلات تکمیلی بود که امروز بیش از ۹۰۰ هزار فرد یا شخص متقاضی در دوره کارشناسی ارشد و همچنین بیش از ۵۰۰ هزار فرد یا شخص متقاضی در دوره دکتری داریم. 1683740 دانشگاه آزاد ۵۰۰ هزار صندلی خالی دارد

به به گفته خبرگزاری مهر، حجت الاسلام  سید طه هاشمی در نخستین همایش تجلیل از پیشگامان، خادمان و همچنین تلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان که در تالار حافظ واحد کرمان برگزار گردید، گفت: امروز ۵۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که می تواند پذیرای دانشجویان باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه حرکت های نوینی در تکمیل اقدامات دانشگاه آغاز شده می باشد گفت: توسعه کمی دانشگاه متوقف شده می باشد و همچنین از ۴۷۰ واحد دانشگاهی به ۴۰۰ واحد رسیده ایم، بزرگترین دستاورد بعد از انقلاب اسلامی، به ویژه در حوزه فرهنگی تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بود و همچنین به همین دلیل بایستی و حتما آن دانشگاه بایستی و حتما به فرهنگ توجه ویژه ای داشته باشد، در زمان جنگ جهت آنکه جوانان ما از تحصیل محروم نباشند آیت الله هاشمی رفسنجانی پیشنهاد تاسیس آن دانشگاه را به امام و پیشوا راحل دادند و همچنین آن نشان از بعدی نگری عمیق ایشان بود.

دست یار فرهنگی دانشگاه آزاد با اشاره به آنکه امروز تاثیر دانشگاه آزاد اسلامی را می بینیم افزود: از ۱۰ میلیون فارغ التحصیل بعد از انقلاب اسلامی ۵ میلیون فرد یا شخص آنها از آن دانشگاه بوده اند، آن دانشگاه اکنون یک میلیون ۷۰۰ هزار دانشجو و همچنین ۱۰۰ هزار عضو هیات علمی و همچنین کارمند دارد.

حجت الاسلام هاشمی با اشاره به آنکه در ۲۰ ماه قبل اقدامات مهمی در آن دانشگاه گرفته شده می باشد گفتن کرد: امروز آن دانشگاه با یک خرد جمعی اداره می می شود، در عرصه فرهنگ هم طرح های بزرگی را آغاز کرده ایم که یکی از آنها پرداختن به مشاهیر و همچنین بزرگان کشور می باشد، طرح های اخلاق حرفه ای و همچنین سبک زندگی اسلامی نیز از دیگر طرح های فرهنگی آن دانشگاه می باشد که آغاز شده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه افرادی خواهند بود که می خواهند به آن دانشگاه ضربه بزنند، گفت: تعبیر یکی از آن اشخاص آن بود که ( دانشگاه آزاد اسلامی هرکجا که برود با خود فساد می برد) در حالی که آن دانشگاه خود مروج فرهنگ می باشد، تیمی دیگر هم خواهند بود که تحت تاثیر قرار می گیرند و همچنین به آن دانشگاه حمله می کنند.

او همچنین از اضافه شدن ۲۰ هزار عضو هیات علمی و همچنین اضافه شدن رشته های تحصیلات تکمیلی به آن دانشگاه خبر داد.

در پایان آن مراسم از پیشگامان، روسای پیشین واحدهای دانشگاهی استان و همچنین دبیران و همچنین روسای سابق منطقه هفت دانشگاه آزاد اسلامی با اهدای تندیس یادمان همایش تجلیل شد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C-10356
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانشگاه آزاد ۵۰۰ هزار صندلی خالی دارد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک