خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه امیرکبیر رتبه اول رشته‌های فنی و مهندسی کشور

دانشگاه امیرکبیر رتبه اول رشته‌های فنی و مهندسی کشور

دانشگاه امیرکبیر رتبه اول رشته‌های فنی و همچنین مهندسی کشور

دست یار دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به اعلام رسمی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: امسال با تائید و همچنین اعلام رسمی نهاد سنجش آموزش کشور دانشگاه صنعتی امیرکبیر در همه رشته های فنی و همچنین مهندسی،دانشگاه اول کشور اعلام شد.

به به گفته سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رضا صراف شیرازی در مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان داخلی وخارجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر آنکه دانشگاه امیرکبیر بهترین دانشگاه صنعتی کشور بوده می باشد و همچنین خواهد بود،‌افزود: آن دانشگاه با فاصله بسیاری در رشته های برق،‌مکانیک،‌عمران وکامپیوتر جزو رتبه های اول کشور شد و همچنین آن بزرگترین پاداش جهت من هست که چهل سال شمسی از عمر خود را در آن دانشگاه سپری کردم و همچنین شاهد بودم هر سال شمسی فارغ التحصیلان آن دانشگاه به صنعت آموزش و همچنین پژوهش کشور آبروی جدیدی می‌دهند.

او همچنین ادامه داد: دانشگاه امیرکبیر اولین دانشگاهی بود که بعد از بازگشایی دانشگاه‌ها در سال شمسی ۶۳ در رشته های مهندسی علم پزشکی جدید ، هوافضا،‌کشتی سازی ،‌مهندسی پلیمر و همچنین… در ساخته یا ایجاد رشته پذیرش دانشجو تا مقطع دکترا و همچنین … پیشرو بوده می باشد.

دست یار دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با گفتن آنکه دانشگاه امیرکبیر ۳۴ هزار فارغ التحصیل در عرصه داخل و همچنین خارج داشته می باشد، افزود:‌ در صورتی که اکنون شاهد پیشرفت در قسمت و بخش صنعت،‌ انرژی هسته‌ای ،‌صنایع پیشرفته، تکنولوژی برتر و همچنین … هستیم بایستی و حتما بدانیم آن امر مگر با همت فرهیختگان حاصل نشده می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%81%D9%86%DB%8C-10050
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانشگاه امیرکبیر رتبه اول رشته‌های فنی و همچنین مهندسی کشور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک