خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه ایلام رتبه دوازدهم سرانه تولید مقالات در کشور را کسب کرد

دانشگاه ایلام رتبه دوازدهم سرانه تولید مقالات در کشور را کسب کرد

دانشگاه ایلام رتبه دوازدهم سرانه تولید مقالات در کشور را کسب کرد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ایلام – ایرنا – رییس دانشگاه ایلام گفت: آن دانشگاه بر اساس اعلام هیات امنای وزارت علوم، رتبه ۱۲ کشور را در باره سرانه تولید مقالات هیات علمی را کسب کرد.

81597329 6433414 دانشگاه ایلام رتبه دوازدهم سرانه تولید مقالات در کشور را کسب کرد

به به گفته روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی دانشگاه ایلام، محمد علی اکبری در آیین گرامیداشت هفته معلم در جمع استادان و همچنین دانشجویان آن دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه ایلام جزو ۲۰ دانشگاه برتر کشور می باشد و همچنین آن نشان از قدرت و همچنین دانش علمی استادان و همچنین دانشجویان آن دانشگاه دارد.

او همچنین با گفتن آنکه بهره بری و استفاده از همه ظرفیت ها جهت ساخته یا ایجاد تحول و همچنین افتخارآفرینی در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: لازمه آن امر مشارکت و همچنین همراهی دانشجویان می باشد زیرا و به درستی که دانشگاه متعلق به همه دانشجویان می باشد و همچنین با بسیج همه ظرفیت ها می قدرت دانشگاه ایلام را به جایگاه واقعی خود رساند.

رییس دانشگاه ایلام افزود: کسب رتبه های تک رقمی دانشجویان آن دانشگاه در کنکور دکترا نیز نشان می دهد که دانشگاه ایلام در سطح کشور حرفی جهت گفتن دارد.

علی اکبری تاکید کرد: بهره بری و استفاده از همه ظرفیت ها جهت ساخته یا ایجاد تحول و همچنین افتخارآفرینی در اولویت برنامه جذاب و جالب و خوب ها قرار دارد و همچنین دانشجویان نیز بایستی و حتما در آن باره مشارکت فعالانه داشته باشند ضمن آنکه فراهم کردن باره جهت ساخته یا ایجاد نشاط و همچنین شادابی دانشجویان و همچنین جلب مشارکت آنان از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب هایی می باشد که در دستور کار قرار دارد.

بیش از شش هزار دانشجو در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد آموزشی و همچنین پژوهشی و همچنین دکترا در دانشگاه ایلام مشغول به تحصیل خواهند بود.

۶۰۳۲/۹۰۰۲

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-9926
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دانشگاه ایلام رتبه دوازدهم سرانه تولید مقالات در کشور را کسب کرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک