خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانشگاه خوارزمی به اساتید دارای ایده های فرهنگی امتیاز می دهد

دانشگاه خوارزمی به اساتید دارای ایده های فرهنگی امتیاز می دهد

دانشگاه خوارزمی به اساتید شامل ایده های فرهنگی امتیاز می دهد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : معاونت فرهنگی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: جهت طرح‌ها، ایده‌های نو و همچنین تجارب ارزشمند اساتید که در پیشبرد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی فرهنگی و اجتماعی شاخص باشند، امتیاز فرهنگی منظور می می شود.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – معاونت فرهنگی دانشگاه خوارزمی اعلام کرد: شورای فرهنگی دانشگاه نیت و اراده بازنگری برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه دارد و همچنین در راستای اجرائی شدن آن امر، نیازمند بهره بری و استفاده از تجارب و همچنین ایده های اساتید دانشگاه می باشد.

بنابراین، از اساتید دانشگاه در خواست کرد، ایده‌های فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی خود را که قابلیت اجرا در سطوح متنوع و گوناگون و مختلف جامعه دانشگاهیان، اعم از اساتید، دانشجویان و همچنین کارمندان را دارد مکتوب ارائه کنند.

همچنین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مقرر کرده می باشد، جهت طرح‌ها، ایده‌های نو و همچنین تجارب ارزشمندی که در پیشبرد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های فرهنگی فرهنگی و اجتماعی شاخص باشند، امتیاز فرهنگی منظور داشته و همچنین در کمیسیون فرهنگی جهت ارتقاء و همچنین تغییر پیدا کردن اوضاع اساتید که ریاست آن هم با نهاد مذکور می باشد در پرونده اساتید درج خواهدشد.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D8%AF.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : دانشگاه خوارزمی به اساتید شامل ایده های فرهنگی امتیاز می دهد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک