خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه شهرکرد از استاد برتر خود تجلیل کرد

دانشگاه شهرکرد از استاد برتر خود تجلیل کرد

دانشگاه شهرکرد از استاد برتر خود تجلیل کرد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

شهرکرد- ایرنا-مسوولان دانشگاه شهرکرد در آستانه فرارسیدن هفته معلم،از استادان نمونه خود روز سه شنبه تجلیل کردند.

81588301 6417609 دانشگاه شهرکرد از استاد برتر خود تجلیل کرد

به نقل از ایرنا،آیین گرامیداشت روز معلم و همچنین تجلیل از افراد هیئت علمی بازنشسته، ارتقا علمی یافته و همچنین منتخب دانشگاه شهرکرد در تالار دانشکده کشاورزی آن مرکز علمی برگزار شد.

در آن آیین از استادان خداداد پیرعلی، استاد منتخب ایثارگر، علیرضا داوودیان، علیرضا خسروزاده، محمد فرامرزی، افراسیاب رئیسی، گلستانیان، سعید کریمی، محمدرضا تدین، غلامعلی کجوری، ولی الله خلجی، احسان عمو قربان، نها افتخاری و همچنین پیوند توفیقی به عنوان استادان منتخب آموزشی تجلیل شد.

ریاست نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد در آن آیین گفت: تنها وظیفه استادان و همچنین معلمان، انتقال داده های علمی به دانشجویان نیست، بلکه انسان سازی از مهمترین وظایف آن هم ها به شمار می‎رود.

حجت الاسلام امیرقلی جعفری افزود:لازمه انسان سازی، خودسازی می باشد و همچنین استادان زمانی می‎توانند اشخاص صالح و همچنین شایسته را پرورش دهند که در ابتدا خود را ساخته باشند.

ریاست نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد،بر ضرورت تولید ثروت و همچنین کارآفرینی در دانشگاه ها تاکید و همچنین تصریح کرد:امید می باشد استادان و همچنین دانشجویان استان با تلاش و همچنین ایده پردازی بتوانند به نحو شایسته ای علم را تغییر پیدا کردن به ثروت کنند.

به نقل از ایرنا، هفته بزرگداشت مقام معلم از ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت همزمان با سالروز شهید استاد مرتضی مطهری نامگذاری شده می باشد.

هم اکنون حدود هشت هزار دانشجو در ۱۵۳رشته تحصیلی شامل ۴۸ رشته کارشناسی ، ۶۶ رشته کارشناسی ارشد ، ۳۹رشته دکتری تخصصی و همچنین حرفه ای مشغول به تحصیل خواهند بود.

دانشگاه شهرکرد شامل ۳۰۰ فرد یا شخص عضو هیات علمی تمام وقت شامل ۱۱ استاد، ۶۳ دانشیار، ۲۰۹ استادیار و همچنین ۱۷ مربی در هشت دانشکده کشاورزی، فنی و همچنین مهندسی، منابع طبیعی وعلوم زمین، ادبیات وعلوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی، علوم ریاضی، هنر وعلوم انسانی فارسان و همچنین شش پژوهشکده فناوری جنین و همچنین دام، زیست فناوری، بیماریهای مشترک انسان و همچنین دام، مرکز تحقیقات منابع آب، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و همچنین یک قطب علمی (قطب آنالیزغیرخطی- بهینه سازی وکنترل)، یک تیم پژوهشی (فتونیک) و همچنین یک مرکز رشد شامل ۲۶ واحد فناور در آن دانشگاه مشغول به فعالیت های علمی و همچنین پژوهشی می باشد.

۲۰۹۷/خ ح/

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D8%AA%D8%AC%D9%84%DB%8C%D9%84-9815
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانشگاه شهرکرد از استاد برتر خود تجلیل کرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک