خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه شهید چمران اهواز اردیبشهت امسال میزبان دو رویداد فرهنگی ملی است

دانشگاه شهید چمران اهواز اردیبشهت امسال میزبان دو رویداد فرهنگی ملی است

دانشگاه شهید چمران اهواز اردیبشهت امسال میزبان دو رویداد فرهنگی ملی می باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

اهواز – ایرنا – مدیر مسائل فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز از میزبانی آن دانشگاه جهت نمایش دو رویداد فرهنگی، دانشجویی در اردیبهشت امسال خبر داد.

81598278 6435257 دانشگاه شهید چمران اهواز اردیبشهت امسال میزبان دو رویداد فرهنگی ملی است

منوچهر جوکار روز چهارشنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا آن رویدادها را شامل جایزه ادبی دانشجویان سراسر کشور و همچنین جشنواره نمایشی رضوی اعلام کرد و همچنین افزود: آن رویدادها به ترتیب در روزهای ۲۱ و همچنین ۲۲ اردیبهشت و همچنین ۲۶ تا ۳۱ همین ماه برگزار می می شود.

او همچنین توضیح داد: جایزه ادبی دانشجویی اهواز از سال شمسی قبل به منظور کشف استعدادهای جدید دانشجویی و همچنین تشویق و همچنین حمایت از فعالیت های ادبی دانشجویی اهواز تعریف و همچنین از آذر آن هم سال شمسی دبیرخانه آن هم فعال و همچنین فراخون جشنواره ارسال شد.

جوکار آخرین مهلت گرفتن آثار را اسفند قبل اعلام کرد و همچنین گفت: در مجموع ۸۰۰اثر شامل شعر و همچنین داستان کوتاه از ۸۱ دانشگاه و همچنین مرکز آموزش عالی به دبیرخانه ارسال که از آن ها ۲۹داستان کوتاه و همچنین ۵۵شعر انتخاب شد به قسمت و بخش مسابقه راه یافتند.

مدیر مسائل فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: ارائه کنندگان آثار از دانشجویان مقاطع کاردانی تا دکترا خواهند بود که در روز پایانی جشنواره از ارائه کنندگان سه اثر داستان کوتاه و همچنین شش اثر شعر(سنتی و همچنین آزاد) به عنوان آثار برتر تجلیل می می شود.

او همچنین گفت: آیین پایانی جشنواره در تالار دانشکده کشاورزی و همچنین معاونت فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد.

جوکار اظهار کرد: در حاشیه آن آیین دو فرد یا شخص از شخصیت هایی که در حوزه شعر و همچنین و همچنین ادبیات داستانی فعالیت های چشمگیری داشتند مورد تجلیل قرار می گیرند.

او همچنین افزود: در حوزه داستان کوتاه از استاد صالح حسینی و همچنین در حوزه شعر استاد عیسی سجادی تجلیل و همچنین مجموعه داستان های کوتاه و همچنین شعرهای برگزیده در دو کتاب جداگانه چاپ شده که به همراه یک کتاب با عنوان ‘نیلوفر بیدار’ در بزرگداشت دکتر صالح حسینی رونمایی خواهد شد.

جوکار همچنین از نمایش جشنواره ملی دانشجویی دیدن کردن و نمایش رضوی در روزهای ۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت در دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد.

او همچنین گفت: از مجموع آثار ارایه شده به دبیرخانه جشنواره ۱۲ کار نمایشی پذیرفته شده که در تالار مهتاب اهواز و همچنین دانشکده علوم دانشگاه دیدن کردن و نمایش داده خواهد شد.

جوکار از معرفی سه دیدن کردن و نمایش برتر در آینی پایانی جشنواره خبر داد و همچنین افزود: در قالب آن جشنواره کارگاه ها و همچنین نشست های تخصصی هم برگزار می می شود.

۶۰۸۴/۶۰۶۴

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%DA%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D8%B4%D9%87%D8%AA-9933
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانشگاه شهید چمران اهواز اردیبشهت امسال میزبان دو رویداد فرهنگی ملی می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک