سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانشگاه پیام نور بایستی و حتما به دانشگاه چابک و همچنین با تجربه و مهارت بالا تغییر پیدا کردن می شود

دانشگاه پیام نور بایستی و حتما به دانشگاه چابک و همچنین با تجربه و مهارت بالا تغییر پیدا کردن می شود

دانشگاه پیام نور بایستی و حتما به دانشگاه چابک و همچنین با تجربه و مهارت بالا تغییر پیدا کردن می شود

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : محمدرضا زمانی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه دولتی کشور می باشد که بیش از ۴۰۰ هزار دانشجو در مقطع کارشناسی، ارشد و همچنین دکترا در حدود ۵۰۰ مرکز و همچنین واحد آن دانشگاه در سراسر کشور مشغول به تحصیل خواهند بود.

او همچنین ادامه داد: چهار هزار عضو هیات علمی در رشته های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین ۱۰ هزار پرسنل پشتیبان در آن دانشگاه مشغول خواهند بود.

زمانی با اشاره به آنکه آن دانشگاه در بیش از ۵۰ کشور متنوع و گوناگون و مختلف، واحد و همچنین نمایندگی دارد، گفت: یکی از ویژگی های خاص آن دانشگاه، سیستم آموزشی آن هم می باشد که طبق اساسنامه شیوه آموزشی آن دانشگاه، روش نیمه حضوری و همچنین همچنین غیر حضوری می باشد.

ریاست دانشگاه پیام نور ادامه داد: محتواهای درسی که جهت دانشجویان آن دانشگاه در مراکز متنوع و گوناگون و مختلف ارائه می می شود، مشابه هم می باشد و همچنین به عبارتی دانشجویان شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف یک نوع محتوای درسی را در واحدها می گذرانند.

او همچنین افزود: امتحانات آخر ترم آن دانشگاه به صورت متمرکز و همچنین همزمان در کل کشور برگزار شده و همچنین در پایان سال شمسی جهت سه میلیون دانشجو به صورت همزمان چه در داخل و همچنین چه خارج از کشور آزمون برگزار می کنند.

زمانی با اشاره به سیاست های دانشگاه مبتی بر تمرکززدایی از نهاد مرکزی گفت: تلاش داریم تا با اعمال آن سیاست ها، نهاد مرکزی یک نهاد کوچک ولی چابک، سیاست گذار و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریز باشد.

ریاست دانشگاه پیام نور ادامه داد: قرار می باشد تمامی مراکز را تحت فرمول خاص سازماندهی کنیم که تغییر ماموریت جهت بعضی مراکز را به دنبال خواهد داشت تا تعداد کمتر از ۵۰۰ مرکز داشته باشیم که هویت علمی دارند.

او همچنین همچنین از ساماندهی رشته های آن دانشگاه خبر داد و همچنین گفت: تلاش می کنیم طی یک عملیات ساماندهی، تعداد رشته ها را کاهش و همچنین در عوض رشته هایی که حکم بین رشته ای را دارند، ترویج کنیم.

زمانی ادامه داد: طی برنامه جذاب و جالب و خوب دو ساله با تغییراتی در محورهای متنوع و گوناگون و مختلف تلاش می کنیم تا دانشگاهی چابک و همچنین تجربه و مهارت بالا دار ساخته یا ایجاد کنیم.

ریاست دانشگاه پیام نور با اشاره به تسهیلات ارائه شده جهت دانشجویان آن دانشگاه گفت: انلاین کردن سفارش کتب توسط دانشجویان با تخفیف ۲۰ درصدی یکی از اقدامات انجام شده می باشد تا از اول مهر دسترسی دانشجویان به منابع به شکل آنلاین باشد، از سوی دیگر توافق با یک شرکت خصوصی جهت ارائه اینترنت با تخفیف به دانشجویان از دیگر تسهیلات خواهد بود.

او همچنین همچنین از ساخته یا ایجاد آزمایشگاه های مجهز در واحدهای پیام نور خبر داد و همچنین گفت: یک آزمایشگاه ملی پیام نور با دستگاه های خیلی زیاد مجهز در تهران ساخته یا ایجاد کرده ایم، از سوی دیگر ساخته یا ایجاد آزمایشگاه های تخصصی در منطقه ها و مناطق جهت دانشجویان کارشناسی ارشد و همچنین دکترا از دیگر امکانات ساخته یا ایجاد شده می باشد.

دانشگاه پیام نور باید به دانشگاه چابک و با مهارت تبدیل شود


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : دانشگاه پیام نور بایستی و حتما به دانشگاه چابک و همچنین با تجربه و مهارت بالا تغییر پیدا کردن می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته به به گفته پایگاه …

سوپروب close
خرید بک لینک