خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه پیام نور تا به امروز هیچ رشته غیرمجازی نداشته است

دانشگاه پیام نور تا به امروز هیچ رشته غیرمجازی نداشته است

دانشگاه پیام نور تا به امروز هیچ رشته غیرمجازی نداشته می باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

رییس دانشگاه پیام نور گفت: آن دانشگاه چیزی فراتر از قانون نخواسته و همچنین تا به امروز مانند بعضی از دانشگاه‌ها یک رشته غیرمجاز نداشته می باشد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر سرلک در مراسم بزرگداشت مقام استاد که در دانشگاه پیام نور برگزار شد با گفتن آنکه در آن دانشگاه اقدامات بسیاری جهت افزایش وحدت و همچنین همدلی انجام می‌گیرد با اشاره به روز معلم گفت: اساتید و همچنین معلمان ادامه دهنده راه انبیا خواهند بود و همچنین دانشگاه پیام نور آمده می باشد تا پیام وحدانیت و همچنین نورانیت و همچنین اسلام ناب محمدی را به اقصی نقاط جهان برساند و همچنین اساتید رسولانی خواهند بود که آن مسئولیت را به عهده دارند.

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه پیام نور پهناور و بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور می باشد ادامه داد: آن دانشگاه با بهره گیری از قدرت ۴ هزار عضو هیات علمی توانسته گام‌های مهمی در راستای تعلیم و همچنین تربیت فرزندان آن مرز و همچنین بوم بردارد.

او همچنین دانشگاه پیام نور را نماد عدالت آموزشی دانست و همچنین اظهار کرد: ما توانسته‌ایم هر کجا محرومین خواهند بود حضور یابیم و همچنین امروزه شعار آموزش جهت همه،‌ همه جا و همچنین همه وقت را دنبال کرده و همچنین در راه ترویج عدالت آموزشی گام برمی‌داریم.

به گفته رییس دانشگاه پیام نور آن دانشگاه به دلیل جدا نکردن دانشجویان از خانواده و همچنین عدم بهره گیری از خوابگاه،‌ کمترین آسیب‌های فرهنگی و همچنین چالش‌های اقتصادی را به همراه داشته می باشد.

نمایش بیش از ۴۲۰ کرسی آزاداندیشی در دانشگاه پیام نور

سرلک به توضیح فعالیت‌های انجام شده در آن دانشگاه پرداخت و همچنین گفت: کسب رتبه دو در فعالیت‌های قرآنی،‌ نمایش بیش از ۴۲۰ کرسی آزاداندیشی، نمایش جشنواره حرکت، اعزام پهناور و بزرگ‌ترین کاروان راهیان نور و همچنین … نمونه‌ای از عزم دانشگاه پیام نور جهت ترویج معارف اسلامی می باشد.

او همچنین در مورد مهم‌ترین رویداد سال شمسی ۹۳ در آن دانشگاه گفتن کرد: در رتبه‌بندی جدیدی که از سوی پایگاه ISE اعلام شده بود دانشگاه پیام نور توانسته بود رتبه یک کیفیت آموزشی و همچنین رتبه ۱۰ فعالیت پژوهشی را کسب کند که آن بیانگر تلاش و همچنین زحماتی می باشد که کشیده شده و همچنین امیدواریم کسب چنین رتبه‌هایی به داخل کشور محدود نشود.

او همچنین همچنین با اشاره به نامگذاری سال شمسی جدید اذعان کرد: اساتید پیام نور می‌توانند محور تحقق شعار همدلی و همچنین همزبانی باشند. ما با یک میلیون دانشجوی دانشگاه و همچنین خانواده‌هایشان ارتباط پر رنگی نداشتیم و همچنین نامگذاری سال شمسی جدید رسالت ما را جهت پر کردن آن خلأ چند برابر کرده می باشد.

رییس دانشگاه پیام نور با تاکید بر آنکه رشد و همچنین ارتقا جایگاه آن دانشگاه مدنظر می باشد، ادامه داد: امسال در پیام نور با چالش‌های مختلفی روبرو هستیم و همچنین هجمه‌هایی علیه آن دانشگاه آغاز شده که بایستی و حتما در سال شمسی همدلی و همچنین همزبانی دست به دست هم داده و همچنین نشان دهیم ید واحدی هستیم و همچنین رییس و همچنین مرئوس در آن دانشگاه معنایی ندارد.

سرلک با گفتن آنکه چیزی فراتر از قانون نمی خواهیم ادامه داد: دانشگاه پیام نور تا به امروز حتی یک رشته غیر مجاز نداشته می باشد و همچنین مانند بعضی از دانشگاه‌ها که ابتدا دانشجو می گیرند تا مسئولین را مجبور به دادن مجوز بدون برنامه جذاب و جالب و خوب کنند عمل نکرده می باشد چرا که ما خود را مقید به اسناد بالادستی می‌دانیم و همچنین در نقشه جامع علمی کشور تاکید شده که ۳۰ قسمت و بخش ظرفیت دانشجویان کارشناسی در دانشگاه پیام نور معادل ارشد و همچنین ۳ قسمت و بخش معادل دکترا گرفته شوند.

او همچنین در پایان با اشاره به کمبود بودجه موجود اظهار کرد: علی رغم کاهش رشد جمعیت و همچنین کم شدن تعداد دانشجویان و همچنین همچنین تحلیل رفتن منابع اقتصادی و مالی آن دانشگاه با مشکلاتی روبرو شده می باشد ولی باید توجه داشت تامین نیازهای مادی و همچنین رفاهی افراد آن هم به عنوان سرلوحه کار بوده و همچنین تلاش می‌کنیم که در حد بضاعت از زحمات آنان قدردانی کنیم.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%87%DB%8C%DA%86-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-9877
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دانشگاه پیام نور تا به امروز هیچ رشته غیرمجازی نداشته می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک