سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانشگاه پیام نور کرمانشاه میزبان بیست و همچنین دومین مسابقات قرآن پیام نور

دانشگاه پیام نور کرمانشاه میزبان بیست و همچنین دومین مسابقات قرآن پیام نور

دانشگاه پیام نور کرمانشاه میزبان بیست و همچنین دومین مسابقات قرآن پیام نور

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : مرحله کشوری بیست و همچنین دومین دوره مسابقات قرآن و همچنین عترت دانشگاه پیام نور در کرمانشاه از ۲ مهرماه آغاز و همچنین به مدت سه روز ادامه دارد.

آن مسابقات طی سه مرحله مقدماتی، استانی و همچنین کشوری برگزار می‌می شود که مرحله مقدماتی آن هم در بین ۵۰۰ مرکز واحد پیام نور کشور و همچنین با رقابت ۱۷ هزار فرد یا شخص در اردیبهشت‌ماه برگزار شد و همچنین اشخاص منتخب در مرحله استانی مسابقات در شهریورماه سال شمسی جاری به رقابت با یکدیگر پرداختند و همچنین از آن تعداد ۲۵۰ فرد یا شخص به مرحله نهایی در سطح کشور راه یافتند.

آن جشنواره در مرحله مقدماتی در سطح مراکز و همچنین در مرحله استانی در سطح ۳۱ استان در شش قسمت و بخش ادبی، آوایی، پژوهشی، معارفی، هنری و همچنین فناوری در ۳۴ رشته برگزار شده می باشد.

مرحله کشوری بیست و همچنین دومین دوره مسابقات قرآن و همچنین عترت دانشگاه پیام نور در مجتمع زیتون کرمانشاه به میزبانی دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برگزار می‌می شود. داوری آن مسابقات در دو قسمت و بخش بانوان و همچنین آقایان به دست داوران ممتاز و همچنین بین‌المللی استان کرمانشاه و همچنین خارج از استان انجام خواهد شد.

اختتامیه آن دوره از مسابقات ۲۴ مهرماه در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و همچنین پژوهش استانداری کرمانشاه برگزار می‌می شود.

دانشگاه پیام نور کرمانشاه میزبان بیست و دومین مسابقات قرآن پیام نور


جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : دانشگاه پیام نور کرمانشاه میزبان بیست و همچنین دومین مسابقات قرآن پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک …

سوپروب close
خرید بک لینک