خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانشگاه یاسوج به پذیرفته شدگان ممتاز کنکور بورس تحصیلی می دهد

دانشگاه یاسوج به پذیرفته شدگان ممتاز کنکور بورس تحصیلی می دهد

دانشگاه یاسوج به پذیرفته شدگان ممتاز کنکور بورس تحصیلی می دهد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج گفت: به رتبه های برتر کنکور در آن دانشگاه بورس تحصیلی اعطا می می شود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه کهگیلویه و همچنین بویراحمد، شهاب الدین حاتمی در جمع خبرنگاران افزود: آن بورس تحصیلی به افرادی که رتبه های برتر کنکور سراسری در گروههای آموزشی ریاضی و همچنین علوم انسانی را کسب کنند، اعطا می می شود.

او همچنین گفتن کرد: داوطلبانی که شامل رتبه های پایین تر از ۱۰۰۰، ۷۵۰، ۵۰۰ منطقه ها و مناطق سه گانه در تیم آموزشی علوم انسانی و همچنین رتبه های پایین تر از ۲۰۰۰، ۱۰۰۰ و همچنین ۵۰۰ منطقه ها و مناطق یک تا سه تیم ریاضی در کنکور سراسری خواهند بود مشمول آن بورس خواهند شد.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: دانشجویان رتبه اول دوره کارشناسی دانشگاههای دولتی جامع یا صنعتی در مقطع کارشناسی ارشد نیز از بورس تحصیلی برخوردار می شوند.

حاتمی تصریح کرد: همچنین دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی جامع یا صنعتی که رتبه اول را کسب کرده و همچنین شامل دو مقاله علمی و همچنین پژوهشی معتبر باشند در مقطع دکتری از مزایای آن بورس‌های تحصیلی بهره مند می شوند.

او همچنین ادامه داد: برگزیدگان المپیادهای دانش آموزی و همچنین دانشجویی، برگزیدگان جشنواره های علمی و همچنین همچنین برگزیدگان مسابقات قرآنی از دیگر افرادی خواهند بود که می توانند از آن بورس‌های تحصیلی بهره بری و استفاده کنند.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج عنوان کرد: آن اشخاص از مزایای دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه نیز بهره مند خواهندشد.

حاتمی گفتن کرد: در قالب آن بورسیه و همچنین در هر نیم‌سال شمسی تحصیلی به دانشجویان مقطع کارشناسی ۱۰ میلیون، کارشناسی ارشد ۱۴میلیون و همچنین دکتری ۲۰میلیون ریال هزینه تحصیلی پرداخت می می شود.

او همچنین اضافه کرد: تداوم اعطای آن بورس منوط به عملکرد مناسب آموزشی دانشجو در طول مدت تحصیل می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2-9977
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دانشگاه یاسوج به پذیرفته شدگان ممتاز کنکور بورس تحصیلی می دهد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک