خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانش آموخته صنعتی شریف برنده جایزه اریک کندل اروپا شد

دانش آموخته صنعتی شریف برنده جایزه اریک کندل اروپا شد

دانش آموخته صنعتی شریف برنده جایزه اریک کندل اروپا شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران-ایرنا-موسسه ‘هرتی’ با همکاری فدراسیون نیوروساینس اروپا جایزه متخصص اعصاب اریک کندل ۲۰۱۵ را به یاسر رودی فیزیکدان جوون از موسسه کاولی نیوروساینس و همچنین مرکز محاسبات عصبی NTNU در تروندهایم نروژ اهدا کرد.

81631901 6494024 دانش آموخته صنعتی شریف برنده  جایزه  اریک کندل اروپا شد

به به گفته ایرنا از دانشگاه صنعتی شریف، موضوع اصلی بررسی پروفسور رودی، درک ساختار محاسبات و همچنین الگوریتم های مرتبط به پس نتیجه آن می شود که گیری های عددی و همچنین آموزش و همچنین چگونگی پایه ریزی آن محاسبات در شبکه های عصبی می باشد.

او همچنین اخیر با همکاری پروفسور ادوارد موزر و همچنین میبریت موزر که برنده های جایزه نوبل علم پزشکی جدید امسال خواهند بود، توانسته بود به نتایج چشمگیری در باره درک ساختارهای شبکه ها در سیستم های ردیابی انواع پستانداران و همچنین کارکردهای حافظه دست یابد.

به گفته پروفسور ادوارد موزر، یاسر یکی از معدود محققان جوون در سطح بین المللی می باشد که هم در باره علم اعصاب و همچنین هم در باره فیزیک نظری فعالیت می کند و همچنین با ساخته یا ایجاد فعالیت های مشترک نقش به سزایی بر تاثیرپذیری آن دو رشته از یکدیگر دارد.

پروفسور میبریت موزر نیز می گوید: نقطه جذاب و جالب در مورد یاسر آن می باشد که او می تواند با بهره بری و استفاده از قوانین پایه ای فیزیک محاسبات ذهنی را توضیح دهد که ممکن می باشد حتی در مورد مواد غیر جاندار نیز صدق کند.

یاسر رودی ۳۳ ساله، تحصیلات کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه شریف به پایان رساند و همچنین در سال شمسی ۲۰۰۵ موفق به کسب مدرک دکتری از دانشگاه تریسته ایتالیا شد.

او پیش از شروع به کار در NTNU در موسسه نوردیک فیزیک نظری واحد گتسبی در سطح جهانی در باره محاسبات عصبی و همچنین آموزش روباتیک مشغول به کار بوده می باشد.

از میان جوایز دریافتی رودی می قدرت به کسب عنوان بررسی کننده و پروهشگر برتر جوون اعطایی توسط موسسه آکادمی علوم نروژ اشاره کرد.

آن بررسی کننده و پروهشگر جوون اکنون همچنین و علاوه بر سمت پژوهشگر در نوردیتا، در موسسه مرکز بین المللی فیزیک نظری در ایتالیا مشغول به فعالیت می باشد.

اریک ریچارد کندل ( Eric Richard Kandel) متولد ۱۹۲۹، روانپزشکِ عصب شناس اهل آمریکا می باشد که در سال شمسی ۲۰۰۰ به خاطر بررسی روی پایه و همچنین اساس فیزیولوژی ذخیره سازی حافظه در یاخته های عصبی، به همراه آروید کارلسون و همچنین پائول گرینگارد، برنده جایزه نوبل فیزیولوژی و همچنین علم پزشکی جدید شد.

جایزه اروپایی اریک کندل به پاس احترام به آن شخصیت علمی و همچنین به محققان برجسته در حوزه علوم اعصاب اهدا می می شود.

علمی**۱۰۵۵**۱۴۴۰

81631901 6494025 دانش آموخته صنعتی شریف برنده  جایزه  اریک کندل اروپا شد

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%AE%D8%AA%D9%87-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AC%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D9%87-10176
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دانش آموخته صنعتی شریف برنده جایزه اریک کندل اروپا شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک