خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی در کرج گردهم می آیند

دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی در کرج گردهم می آیند

دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی در کرج گردهم می آیند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

کرج-ایرنا- دومین گردهمایی پهناور و بزرگ دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی جمعه ۱۱ اردیبهشت ماه جاری در کرج برگزار می می شود.

81581809 6406227 دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی در کرج گردهم می آیند

محمد نبیونی مسوول نمایش دومین گردهمایی دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی روز پنجشنبه به روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا گفت: هدف از نمایش آن همایش کسب اطلاع از روند تحصیلی و همچنین کاری دانش آموختگان و همچنین بهره گیری از توانمندی های متنوع و گوناگون و مختلف آنان می باشد.

او همچنین ادامه داد: از ابتدای فعالیت دانشگاه خوارزمی به تا حال حدود ۴۵ هزار فرد یا شخص از آن دانشگاه دانش آموخته شده اند که در آن همایش نیز اقداماتی جهت سرویس ها و خدمات دهی فرهنگی و همچنین پژوهشی به آنان در نظر گرفته شده می باشد.

نبیونی گفت: کمیته هایی در قسمت و بخش های اقتصادی ، فرهنگی ، آموزشی و همچنین اسپورت و ورزشی جهت بهره بری و استفاده از توانمندی های دانش آموختگان دراین همایش تشکیل خواهد شد.

او همچنین ادامه داد: در آن کمیته ها از بین دانش آموختگان عضو گیری می می شود.

مسوول نمایش دومین همایش دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: شنبه هفته جاری نام نویسی از دانش آموختگان جهت شرکت در آن همایش آغاز شده و همچنین به تا حال حدود یکهزارو ۴۰۰ فرد یا شخص نام خود را به ثبت رسانده اند.

او همچنین گفت: تمام افرادی که یک تا چند مقطع تحصیلی در آن دانشگاه گذرانده اند، می توانند جهت شرکت در همایش مذکور نام نویسی کنند.

نبیونی،جدید و تو و تازه شدن دیدارها بین دانش آموختگان و همچنین اساتید و همچنین ساخته یا ایجاد فضای تعامل بین دانشگاه و همچنین دانش آموختگان را از اهداف دیگر آن همایش برشمرد.

دانشگاه خوارزمی با نام پیشین دانشگاه تربیت معلم تهران یکی از معتبر ترین دانشگاه های دولتی ایران می باشد که به نام محمد بن موسی خوارزمی دانشمند پهناور و بزرگ ایرانی نامگذاری شده می باشد.

آن دانشگاه در زمره بزرگترین و همچنین پر افتخارترین دانشگاه های دولتی ایران می باشد که ساابقهٔ تأسیس آن هم به سال شمسی ۱۲۹۸ خورشیدی بازمی گردد و همچنین قدیمی ترین دانشگاه ایران محسوب می می شود.

آن دانشگاه چند بار تغییر نام داده و همچنین پردیسی در کرج به آن هم افزوده شده می باشد.

در زمان حاضر دانشگاه خوارزمی در رشته های متنوع و گوناگون و مختلف علوم پایه، انسانی، تربیتی و همچنین مهندسی در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف از کارشناسی تا دکتری دانشجو می پذیرد.

نام آن دانشگاه در سال شمسی ۱۳۱۲ از دارالمعلمین عالی به دانشسرای عالی و همچنین در سال شمسی ۱۳۵۳ به دانشگاه تربیت معلم تغییر کرد.

تغییر نام آن دانشگاه به دانشگاه خوارزمی در سال شمسی ۸۱ و همچنین ۸۲ در شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم به تصویب رسید و همچنین از بهمن ۱۳۹۰ دانشگاه رسماً به دانشگاه خوارزمی تغییر نام یافت.ک/۳

۷۴۱۰/ ۶۱۵۵

81581809 6406228 دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی در کرج گردهم می آیند

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AC-9741
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دانش آموختگان دانشگاه خوارزمی در کرج گردهم می آیند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک