خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دانش آموختگان Ph.D می‌توانند دوره تعهد خود را در شرکت‌های دانش بنیان بگذرانند

دانش آموختگان Ph.D می‌توانند دوره تعهد خود را در شرکت‌های دانش بنیان بگذرانند

دانش آموختگان Ph.D می‌توانند دوره تعهد خود را در شرکت‌های دانش بنیان بگذرانند

دست یار آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: سالیانه ۱۵درصد از دانش آموختگان مقطع Ph.D هرکدام از رشته های داروسازی و همچنین علوم پایه می توانند تعهدات قوانین و قانونی خود را در مراکز و همچنین شرکت های دانش بنیان بگذرانند.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر باقر لاریجانی دست یار آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به تاکید ریاست جمهوری اسلامی ایران بر حمایت از توسعه شرکت های دانش بنیان و همچنین ضرورت تقویت آن شرکت ها گفت: شرکت های دانش بنیان می توانند نقش عمده ای را در خودکفائی کشور ایفا نمایند.

دکتر لاریجانی حمایت از صنایع تولیدی محصولات دارویی و همچنین فرآورده های علم پزشکی جدید کشور و همچنین شرکت های مستقر در مراکز رشد و همچنین پارک های علوم و همچنین فناوری را از ضروریات توسعه هدفمند تولیدات داخلی کشور در حوزه سلامت برشمرد و همچنین گفت: تامین قوه انسانی متخصص یکی از مهمترین ارکان پاسخگویی نظام سلامت کشور بوده و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد دانش آموختگان نظام سلامت متناسب با نیازهای بومی و همچنین منطقه­ای بنا به اقتضائات ملی بکار گرفته شوند.

دست یار آموزشی وزارت بهداشت افزود: باتوجه به موافقت وزیر بهداشت از آن پس دانشگاههای علوم علم پزشکی جدید کشور می توانند با هماهنگی معاونت آموزشی سالیانه ۱۵ قسمت و بخش دانش آموختگان مقطع دکترای تخصصی هرکدام از رشته های داروسازی و همچنین علوم پایه علم پزشکی جدید را جهت انجام تعهدات قوانین و قانونی در مراکز رشد و همچنین شرکت های دانش بنیان بکارگیرند.

به به گفته روابط عمومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، دکتر لاریجانی ابراز امیدواری کرد بکارگیری هدفمند دانش آموختگان علوم علم پزشکی جدید باره های شکوفایی صنایع تولیدی داخلی در حوزه علوم علم پزشکی جدید و همچنین خودکفایی کشور در آن باره را فراهم آورد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%AE%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86-ph-d-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D9%87%D8%AF-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-10927
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دانش آموختگان Ph.D می‌توانند دوره تعهد خود را در شرکت‌های دانش بنیان بگذرانند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک