خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت کاملا” اختصاصی از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید پیام نورنا جهت تو دانشجویان گرامی تهیه شده می باشد.


برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور تمام رشته ها مقاطع تحصیلی به صورت فایل پی دی اف می باشد که جهت بهره بری و استفاده از آنها بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب ای را جهت باز کردن فایلهای پی دی اف – PDF – داشته باشید که با برنامه جذاب و جالب و خوب کم حجم زیر می توانید برنامه جذاب و جالب و خوب های امتحانی را دیدن نمایید.

 

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم ۲٫۶۸ مگابایت

تذکر مهم : برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور طبق آخرین تغییرات جهت ترم تابستان سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ بروز شده می باشد.

تذکر ۱ : توجه کنید ملاک طراحی سوالات آزمون ها بر اساس لیست منابع می باشد و همچنین تستی یا تشریحی درج شدن سوالات در آن برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات پیام نور ملاک نمی باشد.

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و همچنین حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

 

تذکر ۲ : با توجه به نشر یافته شده نشدن رسمی برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور توسط دانشگاه ، پیام نورنا :: PNUNA.COM مسوولیتی در قبال برنامه جذاب و جالب و خوب نشر یافته در آن پایگاه بر عهده نمی گیرد.

بنابراین آن برنامه جذاب و جالب و خوب غیر رسمی می باشد و همچنین ممکن می باشد در زمان امتحانات برنامه جذاب و جالب و خوب دچار تغییراتی می شود. دانشجویان جهت اطلاع از برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور نقل از ۴۲۸ رفت و آمد و مراجعه کنند.

 


زمان های ضروری ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور که بایستی و حتما اطلاع داشته باشید:

* تمام تاریخ های اعلام شده بر اساس تقویم آموزشی ترم تابستان ۹۴ (+اینجا) ابلاغ شده از نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور می باشد:

۱-  انتخاب واحد دانشجویان از تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۳۹۴ لغایت ۲۴ تیرماه ۱۳۹۴ از طریق سیستم جامع سرویس ها و خدمات آموزشی گلستان پیام نور و همچنین مطابق برنامه جذاب و جالب و خوب زمان بندی شده انجام می پذیرد.

۲- ثبت درخواست مهمان شدن دانشجو و همچنین اثبات و یا تایید آن هم توسط مرکز / واحد مبداء و همچنین مقصد در ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۶ تیرماه ۹۴ لغایت ۱۹ تیرماه ۹۴ در سیستم گلستان پیام نور فعال خواهد شد.

۳- حذف و همچنین اضافه در ترم تابستان ۹۴ پیام نور امکانپذیر نمی باشد.

۴- تاریخ گرفتن کارت آزمون ۲۶ مردادماه ۹۴ لغایت ۱۰ شهریورماه ۹۴ از طریق سیستم جامع سرویس ها و خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور می باشد .

۵- نمایش امتحانات از تاریخ ۳۱ مردادماه ۹۴ لغایت ۱۰ شهریورماه ۹۴ می باشد و همچنین آزمونها در چهار نوبت با ساعتهای ۸ تا ۱۰ – ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ – ۱۳:۳۰ تا ۱۴:۳۰ و همچنین ۱۵ تا ۱۶ برگزار می می شود.


 

برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

 

مقطع کـــاردانی و همچنین کارشنــاسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

کلیه تیم های آموزشی و همچنین رشته های مقطع کاردانی دانشگاه پیام نور

 

کلیه تیم های آموزشی و همچنین رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پیام نور

downloadIcon دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نور

 

downloadIcon دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان 94 دانشگاه پیام نور

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

 

 

 

 

برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

 


در همین ارتباط و رابطه بخوانید :

دستورالعمل ثبت نام ترم تابستان ۹۴ پیام نور / دروس قابل ارائه در ترم تابستان

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و همچنین حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-94-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب امتحانات ترم تابستان ۹۴ دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک