سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / داوطلبان دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی خود امکان انتخاب رشته دارند

داوطلبان دانشگاه آزاد در گروه آزمایشی خود امکان انتخاب رشته دارند

داوطلبان دانشگاه آزاد در تیم آزمایشی خود امکان انتخاب رشته دارند

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: داوطلبان تنها و فقط در تیم آزمایشی که در آزمون سراسری ۹۴ شرکت کرده اند، امکان انتخاب رشته در دانشگاه آزاد را دارند.

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر مجتبی علوی فاضل در خصوص امکان انتخاب رشته داوطلبان در دو تیم آزمایشی، گفت: داوطلبان می توانند همچنین و علاوه بر تیم آزمایشی اصلی، در صورتی که در زمان ثبت نام گزینه علاقه مندی به تیم هنر و همچنین زبان های خارجه را انتخاب کرده و همچنین در آزمون آن هم شرکت کرده اند، می توانند از فرصت انتخاب رشته دو یا سه تیم آزمایشی بهره مند شوند.

علوی فاضل تاکید کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند که در صورت تمایل به انتخاب رشته در دو یا سه تیم آزمایشی (تیم آزمایشی اصلی ، تیم هنر و همچنین یا تیم زبان خارجه ) بایستی و حتما کارت اعتباری جداگانه جهت هر کدام تهیه و همچنین در وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org انتخاب رشته کنند.

او همچنین خاطر نشان کرد: داوطلبانی که رشته/محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی کنند، در نظر داشته باشند که عمده رشته/محل های دانشگاه آزاد بدون آزمون خواهند بود و همچنین آنها بایستی و حتما آن رشته ها را در لینک های کارشناسی پیوسته بدون آزمون و همچنین یا کاردانی ناپیوسته بدون آزمون جستجو و همچنین ثبت نام کنند.

علوی فاضل به داوطلبان توصیه کرد: داوطلبان ابتدا از وجود رشته/محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای رشته های با آزمون و همچنین یا دفترچه راهنمای بدون آزمون اطمینان حاصل کنند و همچنین سپس اقدام به خریداری کارت اعتباری دوره مربوطه کنند.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : داوطلبان دانشگاه آزاد در تیم آزمایشی خود امکان انتخاب رشته دارند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک