خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / داوطلبان دکتری بدون آزمون مقالات و تولیدات علمی خود را ارسال کنند

داوطلبان دکتری بدون آزمون مقالات و تولیدات علمی خود را ارسال کنند

داوطلبان دکتری بدون آزمون مقالات و همچنین تولیدات علمی خود را ارسال کنند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

داوطلبانی که در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال شمسی ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده اند بایستی و حتما با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید مرکز آزمون آزمون مقالات و همچنین تولیدات علمی خود را ارسال کنند. 1431164413 792508 داوطلبان دکتری بدون آزمون مقالات و تولیدات علمی خود را ارسال کنند

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، دکتر مجتبی علوی فاضل دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام آن خبر افزود: کلیه داوطلبانی که در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال شمسی ۹۴ ثبت نام کرده اند، می توانند از ساعت ۱۴:۰۰ امروز شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org فرم مربوطه را در قالب فایل word گرفتن و همچنین اطلاعات مقالات و همچنین تولیدات علمی خود را در قالب آن هم فرم به صورت یک فایل pdf ارسال کنند.

علوی فاضل گفت: داوطلبان توجه داشته باشند مهلت ارسال مقالات و همچنین تولیدات علمی از امروز تا یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه خواهد بود.

او همچنین خاطرنشان کرد: جهت وارد شدن به سیستم، همراه داشتن شماره پرونده و همچنین کد پیگیری که داوطلبان در زمان ثبت نام گرفتن کرده اند، الزامی می باشد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش تأکید کرد: داوطلبان تنها یکبار امکان ارسال فایل مربوطه را دارند. چنانچه داوطلبی بیش از یکبار اقدام به ارسال فایل مقالات و همچنین تولیدات علمی خود کند، آخرین ورژن و نسخه فایل ارسالی ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-9974
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : داوطلبان دکتری بدون آزمون مقالات و همچنین تولیدات علمی خود را ارسال کنند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک