خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد مقالات خود را ارسال کنند

داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد مقالات خود را ارسال کنند

داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد مقالات خود را ارسال کنند

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که داوطلبان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال شمسی ۱۳۹۴ اطلاعات مقالات و همچنین تولیدات علمی خود را جهت آن دانشگاه ارسال کنند.

81600978 6440073 داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد مقالات خود را ارسال کنند

به به گفته روز شنبه ایرنا از روابط عمومی معاونت سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، مجتبی علوی فاضل گفت: تمامی داوطلبانی که در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال شمسی ۹۴ ثبت نام کرده اند، می توانند از ساعت ۱۴ امروز (شنبه) مورخ ۱۹ اردیبهشت ماه با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.org فرم مربوطه را در قالب فایل word گرفتن و همچنین اطلاعات مقالات و همچنین تولیدات علمی خود را در قالب آن هم فرم به صورت یک فایل pdf ارسال کنند.

دست یار دانشگاه آزاد افزود: داوطلبان توجه داشته باشند مهلت ارسال مقالات و همچنین تولیدات علمی از امروز تا یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه خواهد بود.

او همچنین خاطرنشان کرد: جهت وارد شدن به سیستم، همراه داشتن شماره پرونده و همچنین کد پیگیری که داوطلبان در زمان ثبت نام گرفتن کرده اند، الزامی می باشد.

علوی فاضل تاکید کرد: داوطلبان تنها یکبار امکان ارسال فایل مربوطه را دارند و همچنین چنانچه داوطلبی بیش از یکبار اقدام به ارسال فایل مقالات و همچنین تولیدات علمی خود کند، آخرین ورژن و نسخه فایل ارسالی ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

فراهنگ**۹۱۲۹ ** ۱۵۶۹

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-9971
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : داوطلبان دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد مقالات خود را ارسال کنند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک