خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دریافت کلید اولیه سوالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۴

دریافت کلید اولیه سوالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۴

گرفتن کلید ابتدایی و اولیه سوالات آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : نهاد سنجش و همچنین آموزش کشور کلید ابتدایی و اولیه سوالات آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ را نشر یافته شده کرد.

کلید سوالات آزمون عمومی و همچنین اختصاصی تمام تیم‌های ۵ گانه آموزشی آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴ بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار گرفت.

 

دیدن کلید ابتدایی و اولیه سوالات آزمون سراسری سال شمسی ۹۴ – کلیک کنید

 

همچنین نهاد سنجش اعلام کرده می باشد که بعد از گرفتن نظرات داوطلبان و همچنین صاحب نظران، کلید نهایی سوالات تهیه و همچنین بر اساس آن هم کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد.

در صورت تمایل می توانید حداکثر تا تاریخ ۵ تیرماه ۱۳۹۴ با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی نسبت به تکمیل فرم ” اعتراض به کلید ابتدایی و اولیه سوالات آزمون سراسری ” اقدام نمایید.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد نظرات داوطلبان تنها و فقط از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی و همچنین فرم مذکور گرفتن خواهد شد و همچنین به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد.

در همین ارتباط و رابطه بخوانید:

 دانلود مجانی و رایگان دفترچه سوالات کنکور سراسری سال شمسی ۱۳۹۴- کلیک کنید

 

http://pnuna.com/1394/03/%D9%83%D9%84%D9%8A%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84%D9%8A%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-94.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : گرفتن کلید ابتدایی و اولیه سوالات آزمون سراسری سال شمسی ۱۳۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک