خانه / مقالات / دریافت Comodo Mobile Security 2.7.4 – انتی ویروس کومودو آندروید

دریافت Comodo Mobile Security 2.7.4 – انتی ویروس کومودو آندروید

دانـلود Comodo Mobile Security 2.7.4 – انتی ویروس کومودو android
Comodo Mobile Security دریافت Comodo Mobile Security 2.7.4 – انتی ویروس کومودو آندروید
دانلود اندروید

همانگونه که مستحضرید تامین امنیت در جهان ی امروزی به عنوان یکی از اصلی ترین مسائل در سیستم های رایانه ای و تلفن های همراه بیان است و برای پیشگیری از ورود ویروس ها وسائل های مخرب به سیستم می باید حداقل یک آنتی ویروس برروی آن نصب باشد. نرم افزار های آنتی ویروس مختلف ی وجود دارند که هرکدام دارای کاربران ویژه به می باشند بعد از معرفی چندین آنتی ویروس امروز قصد معرفی انتی ویروس فایروال قدرتمند Comodo Mobile Security را برای سیـستم علت آندروید داریم . Comodo به صورت تمام جانبه اسمارت فون شما را زیر ذره بین می گیرد و از لو رفتن اطلاعات شما پیشگیری به عمل می آورد. با نصب بودن این آنتی ویروس از بابت تهدیدات مختلف اینترنتی خیالتان آسان باشد چرا که فایروال قدرتمند کومودو تمام ی تهدیدات را بلوکه می نماید . با این برنامه شما قادر خواهید بود به راحتی ارتباط های مزاحم و پیام های متنی اسپم را فیلتر بکنید و با تذکر به کلمات کلیدی ویِژگزینشه پیام های مختلف را بلاک بکنید . ضد سرقت کومودو به شما این امکان را می دهد که در صورت دزدیده شدن و یا مفقود شدن گوشیتان به راحتی تمام داده ها را حذف بکنید و یا گوشی را توسط نقشه های مختلف ردیابی و پیدا بکنید .

آنتی ویروس Comodo به طور کلی حاوی ۱۰ بخش مختلف می شود که به صورت جداگانه آن ها را به صورت مختصر شرح می دهیم :

* بخش اول “Antivirus ” : این بخش به صورت ۲۴ ساعته گوشی شما را کنترل می نماید و ویروس ها تروجان ها ، کرم ها انواع بدافزارها را حذف بلوکه می نماید . شناسایی سریع قدرت بالای این بخش حائز ارزش است .

* بخش دوم “Software Manager” : با این بخش شما قادر خواهید بود به راحتی برنامه های نصب شده را مشاهده و کار به گرفتن ورژن پشتیبان از آن ها بکنید .

* بخش سوم “System Optimizer” : این بخش تمام فرآیندهای در حال اجرا را برای شما به نمایش می گذارد تا ببینید هر برنامه و یا بازی چه میزان از حافظه را اشغال می کنند در صورت مصرف بالای برنامه ای آن را متوقف بکنید .

* بخش چهارم “Task Scheduler” : این بخش برای اجرای اتوماتیک فرایند اسکن گوشی در بازه های زمانی دلخواه مصلا روز به روز یا هرماه یک بار است که در نوع خود قابلیت جالبی است .

بخش پنجم “SMS and Call Blocking” : این بخش برای بلوکه کردن ارتباط های ناخواسته پیام کوتاه ها است و همان گونه که گفته شد می توانید با کلمات کلیدی ویِژگزینشه از دریافت پیام کوتاه های مختلف پیشگیری بکنید .

* بخش ششم “Privacy Protection” : حریم خصوصی شما جمله است از شماره تلفن ها ، پیام های متنی ارتباط ها و .. که برای هر کاربری بسیار با اهمیت است پس با این آنتی ویروس از فاش شدن آن ها پیشگیری بکنید .

* بخش هفتم “Privacy Advisor” : این بخش به شما مجوز می دهد که سریع از برنامه های که برای اجزا نیاز به دریافت اطلاعات شما هستند باخبر شوید .

بخش هشتم “Anti-theft Protection” : بخش ضد سرقت هم در نوع خود دیدنی است که با آن می توانید سریع گوشی را پیدا بکنید و یا عملیاتی نظیر حذف داده ها را انجام دهید. این بخش حتی با عوض شدن سیمکارت کار می نماید .

بخش نهم “Backup” : این بخش به شما این امکان را می دهد که از اطلاعات با اهمیت خود از عبارت لیست ارتباط ، پیام های متنی و فضای خصوصی نسخه ی پشتیبان تهیه بکنید در صورت حذف آن ها را برگردانید.

بخش دهم “Traffic Monitoring” : این بخش کنترل پهنای باند گوشیتان را در دست میگیرد با کارهایی همچون پیشگیری از مصرف ی بیش از میزان از پهنای باند مفید واقع خواهد شد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هاست سی پنل ارزان

هاست سی پنل ارزان هاست سی پنل ارزان با هارد پرسرعت SSD و وب سرور …

سوپروب close
خرید بک لینک