خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / در انتخابات مجلس، از جناح یا شخص خاصی حمایت نمی‌کنیم

در انتخابات مجلس، از جناح یا شخص خاصی حمایت نمی‌کنیم

در انتخابات مجلس، از جناح یا شخص ویژه ای حمایت نمی‌کنیم

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در نشست هماهنگی و همچنین پایش مسائل دانشگاه آزاد اسلامی استانها گفت: استراتژی دانشگاه آزاد اسلامی براساس فرموده مقام معظم رهبری آن می باشد که نباید رشد شتاب علمی کشور متوقف می شود و همچنین بر همین اساس تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی توسعه می‌یابد.

به نقل از سرویس «دانشگاهی» ایسنا، اولین نشست هماهنگی و همچنین پایش مسائل دانشگاه آزاد اسلامی استانها پیش از ظهر امروز به ریاست دکتر میرزاده برگزار شد.

میرزاده در آن جلسه با تسلیت شهادت حضرت علی (ع) به تمام مسلمانان ایران و همچنین جهان و همچنین همچنین خانواده پهناور و بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: حضرت علی (ع) امام و پیشوا همامی بود که شهروندان و مردم شهر آن هم زمان ، تاب تحمل عدالت ایشان را نداشتند.

او همچنین همچنین با اشاره به روایتی از امام و پیشوا محمد باقر(ع) در اصول کافی، گفت: اسلام بر ۵ اصل نماز، روزه، زکات ، حج و همچنین ولایت استوار می باشد ولی باید توجه داشت متاسفانه بنا بر همین حدیث شهروندان و مردم شهر چهار اصل اول را گرفتند ولی باید توجه داشت اصل مهم ولایت را رها کردند و همچنین همین امر موجب انحراف از اسلام ناب محمدی و همچنین شهادت حضرت علی ( ع) شد که آن موضوع در دوره های متعدد تاریخ تکرار شد.

او همچنین ضمن آرزوی قبولی طاعات و همچنین عبادات، ابراز امیدواری کرد بتوانیم در روزهای باقیمانده از ماه تبریک و مبارک رمضان، مهمان آن ضیافت الهی بوده و همچنین از ثواب و فضیلت های بی نظیر آن ماه بهره بری و استفاده کنیم.

دعوت از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

میرزاده با اشاره به پیش رو بودن روز قدس، گفت: امیدوارم خانواده دانشگاه آزاد اسلامی مثل هرسال در آن اعتراض جهانی علیه شقاوت، بی عدالتی، کشتار شهروندان و مردم شهر بیگناه فلسطین و همچنین غصب سرزمین های آنها، یکصدا و همچنین همراه با مسلمانان جهان شرکت کنند.

میرزاده با گفتن آنکه دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه پهناور و بزرگ، کم نظیر و همچنین بی نظیر در سطح ملی و همچنین جهانی می باشد، اظهار کرد: آن دانشگاه مدیریت، ابزار، روشها و همچنین منش‌های خاص خود را می طلبد و همچنین بایستی و حتما با ظرافتی خاص از مجموعه دانشگاه مراقبت کنیم تا بتواند اثربخشی خود را در تمام شئونات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، فرهنگی و همچنین… داشته باشد.

هماهنگی تمام روسای واحدهای استانها و همچنین مدیران دانشگاه آزاد اسلامی

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی افزود: لازمه آن امر آن می باشد که تمام روسای واحدهای استانها و همچنین مدیران نهاد مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با هم مطابق و یکدست باشیم تا چرخ های آن دانشگاه بچرخد و همچنین هیچگونه تضادی در اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب هایمان پیش نیاید.

او همچنین تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک مجموعه می باشد که امروز به ۳۱ شاخه اصلی تغییر پیدا کردن شده می باشد که آن هم شاخه‌ها نیز خوشه‌هایی دارند که آن هم واحدها و همچنین مراکز دانشگاهی خواهند بود.

میرزاده خطاب به روسای واحدهای استانها گفت: مسئولیت بزرگی بر دوش تو گذاشته شده و همچنین ضرورت دارد در تعامل با واحدها و همچنین مراکز زیر مجموعه به آن پیشامد جدید توجه ویژه و همچنین جدی داشته باشید و همچنین همه واحدهای استان را در امر مدیریت دانشگاه مشارکت دهید و همچنین پیشامد جدید همه واحدهای استان، پیشامد جدید تو باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی وارد حاشیه سازی و همچنین بازیهای سیاسی نمی‌می شود

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه از شأن ویژه ای برخوردار می باشد، اظهار کرد: ما به هیچ عنوان نباید وارد حاشیه سازی و همچنین بازی های سیاسی شویم. دانشگاه آزاد اسلامی با مأموریت های علمی، برنامه جذاب و جالب و خوب های بسیاری جهت توسعه دارد و همچنین از آن رو نباید وارد اموری شویم که در شأن مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی نیست.

میرزاده با تأکید بر آنکه دانشگاه آزاد اسلامی، باشگاه سیاسی نیست، اظهار کرد: آن دانشگاه در انتخابات مجلس، در حمایت یا علیه جناح یا فردی یا شخصی ویژه ای وارد عمل نخواهد شد.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اجرای طرح تجمیع ۲ ، گفت: در آن طرح، تجدید ساختار گرفته شده و همچنین با آنکه زمان بسیاری از آن هم نگذشته، بخشنامه ها، آئین نامه ها و همچنین انتصابات جدیدی شکل گرفته و همچنین اداره مسائل به خوبی پیش می رود.

تغییرات عمده‌ای در استانها نخواهیم داشت

او همچنین تأکید کرد: ما از آن به بعد تغییرات عمده‌ای در استانها نخواهیم داشت و همچنین با تمام افرادی که با پاکدستی، به دنبال تغییر و همچنین تحول مثبت و همچنین افزایش بهره وری خواهند بود همکاری می‌کنیم.

میرزاده خطاب به روسای واحدهای استانها، از آنان خواست جهت روسای واحدهای سطح استان نقش پدری ایفا کنند و همچنین با هم همکاریهای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را انجام دهند.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با گفتن آنکه در مهر ۹۲ اتوماسیون اداری کاملی در دانشگاه وجود نداشت، گفت: خوشبختانه در حال حاضر ۲۷۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی به اتوماسیون اداری وصل شده که می توانیم از آن فرصت جهت سرعت بخشیدن به مسائل دانشگاه بهره بری و استفاده کنیم.

لازمه توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی

او همچنین با گفتن آنکه یکی از چالش‌های پهناور و بزرگ در دانشگاه آزاد اسلامی، بحث تحصیلات تکمیلی می باشد، اظهار کرد: بررسی کردن آمار تعداد رشته محل های کارشناسی ارشد و همچنین دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی نشان می‌دهد که آن رشته محل ها به روش فزاینده‌ای در دانشگاه افزایش یافته‌اند و همچنین در ۱٫۵ سال شمسی قبل، تحول و همچنین جهش بزرگی در تحصیلات تکمیلی در آن دانشگاه به وجود آمده که آن راه ادامه پیدا می کند.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: استراتژی دانشگاه آزاد اسلامی براساس فرموده مقام معظم رهبری آن می باشد که نباید رشد شتاب علمی کشور متوقف می شود و همچنین از آنجا که رشد علمی بدون توسعه تحصیلات تکمیلی امکانپذیر نیست، تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی توسعه پیدا می‌کند.

او همچنین با گفتن آنکه پیگیری های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی که در انتظار تصویب خواهند بود، در حال انجام می باشد، اظهار کرد: ما در دانشگاه به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم پرچم توسعه تحصیلات تکمیلی پایین بیاید.

اشتغال فارغ التحصیلان از طریق مراکز رشد

او همچنین با گفتن آنکه وظیفه دانشگاهها ساخته یا ایجاد اشتغال نیست، گفت: البته ما می توانیم از طریق مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی جهت فارغ التحصیلان کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل به وجود آوریم که خیلی زیاد خوب می باشد و همچنین سطح فرهیختگی جامعه نیز افزایش می یابد.

میرزاده با تأکید بر آنکه دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر نزدیک به ۵۶درصد تحصیلات تکمیلی در کشور را در دست دارد، اظهار کرد: ما تمام معظلات و مسائل و مشکلات موجود را از سر راه بر می‌داریم و همچنین تحصیلات تکمیلی را توسعه می دهیم.

او همچنین با اشاره به طرح آمایش برنامه جذاب و جالب و خوب ششم توسعه دانشگاه، گفت: بایستی و حتما طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی آن طرح جهت تصویب به آن شورا برده می شود. طرح آمایش آموزشی دانشگاه سند مهم و همچنین ارزشمندی در سنوات بعدی خواهد بود و همچنین از تو دعوت می کنم که در آن فرآیند فعال شرکت کنید.

افراد هیأت علمی؛ موتور پیشران توسعه دانشگاه

میرزاده در ادامه درخصوص هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: افراد هیأت علمی، موتور پیشران توسعه دانشگاهها خواهند بود و همچنین در حال حاضر ۲۶هزار فرد یا شخص عضو هیأت علمی به استانها معرفی شده اند که تا پایان سال شمسی ۹۶، ۲۰هزار فرد یا شخص از آنان که شامل درجه دکتری خواهند بود، جذب می شوند.

او همچنین همچنین از روسای واحدهای استانها خواست رشته های جدید و همچنین چندنظمی را با توجه به اقلیم و همچنین آمایش استانهای خود و همچنین همچنین پتانسیل هایی نظیر صنعت و همچنین سرویس ها و خدمات و همچنین کشاورزی به وجود آورده و همچنین استادان متخصص را استخدام کنند.

مشارکت واحدهای دانشگاهی با نهاد سما جهت تاسیس مدارس غیرانتفاعی

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی پیشنهاد کرد واحدهای دانشگاهی با هماهنگی نهاد سما و همچنین وزارت آموزش و همچنین پرورش، مدارس غیرانتفاعی را تأسیس کنند و همچنین از آن طریق هم توسعه آموزشی را در کشور به وجود می آورند و همچنین هم منبع درآمدی جدیدی جهت واحدها و همچنین نهاد سما ساخته یا ایجاد خواهد شد.

آیت الله هاشمی دائما موثر و همچنین موید برنامه جذاب و جالب و خوب‌های توسعه دانشگاه بوده و همچنین خواهند بود

او همچنین ادامه داد: به خاطر نقش بی‌بدیل آیت الله هاشمی به عنوان بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی، تمام طرح‌ها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جامع دانشگاه با اخذ نظر ایشان و همچنین هیأت موسس و همچنین هیأت امنا به اجرا گذاشته می‌می شود و همچنین ایشان همچنین و علاوه بر موسس، دائما موید برنامه جذاب و جالب و خوب های دانشگاه بوده و همچنین خواهند بود.

استقلال و همچنین جامعیت دو واحد دانشگاهی علوم و همچنین تحقیقات تهران و همچنین نجف آباد

میرزاده همچنین از استقلال و همچنین جامعیت دو واحد دانشگاهی علوم و همچنین تحقیقات تهران و همچنین نجف آباد به عنوان دو واحد جامع مستقل به علت داشتن امتیازات ۱۵ گانه و همچنین حائز شرایط بودن از نظر استانداردها خبر داد و همچنین گفت: انتظار ما آن می باشد که تمامی واحدهای دانشگاهی در مسیر ارتقای کیفیت و همچنین رسیدن به استانداردها گام بردارند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D8%AC%D9%86%D8%A7%D8%AD-%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%AE%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-10617
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : در انتخابات مجلس، از جناح یا شخص ویژه ای حمایت نمی‌کنیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک