خانه / مقالات / در طراحی وب سایت چکار نکنیم؟!

در طراحی وب سایت چکار نکنیم؟!

در طراحی سایت چکار نکنیم؟!
webin 108 در طراحی  وب سایت چکار نکنیم؟!
طراحی قالب وردپرس

۱- مخاطبان هدف خود را فراموش نکنید.
یکی از اصول با اهمیت برای طراحی اصولی وب سایت این است که شما باید بدانید که سایت خود را برای چه افرادی طراحی می بکنید . مخاطبان هدف همواره از بالاترین اولویت برخوردار هستند باید وب وبسایت را با توجه به نیاز آنها طراحی کرد. همین طور شما باید با طراحی اصولی سایت، نیازهای آنان را فراهم کرده قبل از طراحی سایت، مشتریان بالقوه هدف را شناسایی نمایید.

۲) از به کار بردن سخنان دست و پا شکسته و بی مفهوم خودداری بکنید .
مخاطبان شما هیچ شناختی نسبت به شما و کارهایی که در سایت انجام می دهید ندارند، پس آنها را با سخنان دست و پا شکسته، سخنان پیچیده و بی معنی، عبارات تکنیکی ، تخصصی و کلمات کلیشه ای بمباران نکنید. به آنچه که عرضه می بکنید نبرخی نزدیک دقیق تر داشته باشید، پس برای بازدیدکنندگان سایت با زبان آسان شرح دهید که دقیقاً چه کاری انجام می دهید و چه خدماتی به آنها ارائه می نمایید.

۳) محتوای سایت خود را یکنواخت قرار نداده و از محتوای استاتیک دوری بکنید .
امروزه محتوا نقش بسیار مهمی را در طراحی اصولی وب سایت ایفا می نماید .بخصوص ً این مسئله در تغییرات الگوریتم های گوگل نیز نقش مهم داشته است. به همین علت شما باید محتوایی و مناسب داشته باشید. با ظهور رسانی محتوای وبسایت می توانید رنکینگ سایت را افزایش دهید. پس در هر وب سایتی که طراحی می بکنید ، پارت اخبار و یا Blog در نظر بگیرید.

۴) در طراحی اصولی سایت از Flash استفاده نکنید.
برخی از وب وب سایت ها هنوز بر مصرف از Flash پا فشاری میکنند، غافل از این که مصرف از فلش غلط بزرگ در طراحی سایت است .
فایل هایFlash می توانند ضربه بزرگی به روند فروش کلی سایت بزنند. یک دلیل این است که تلفن همراه ها، فایـل های Flash را پشتیبانی نکرده قالبیت خواندن آنهارا ندارند. این در حالی است که اندازه ترافیک قابل تذکر ی از این طریق به وبسایت ها می آید این خود دلیل ی است مهم برای مصرف نکردن از فایـل های Flash.

دیگر این که محتوای فایـل های Flash بوسیله کرولرهای موتورهای جستجو خوانده نمی شوند(اصطلاحاً کرول نمی شنود) و به همین بهره وری وب سایت را با مساله مواجه کرده و شما را از آن هدفی که انتظار داشتید (منظورافزایش ترافیک رنکینگ سایت) دور خواهد کرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …