سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دستورالعمل نحوه انتخاب افراد هیات علمی نمونه کشوری سال شمسی ۹۷ ابلاغ شد

دستورالعمل نحوه انتخاب افراد هیات علمی نمونه کشوری سال شمسی ۹۷ ابلاغ شد

دستورالعمل نحوه انتخاب افراد هیات علمی نمونه کشوری سال شمسی ۹۷ ابلاغ شد

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – دستورالعمل نحوه انتخاب افراد هیات علمی نمونه کشوری ۹۷ توسط مرکز هیات های امنا و همچنین هیات ممیزه وزارت علوم به دانشگاه ها ابلاغ شد.

براساس دستورالعمل مذکور دانشگاه‌ها ملزم خواهند بود با رعایت کامل دستورالعمل تا ۱۵ بهمن ماه فرم های ارسالی جهت اشخاص پیشنهادی خود را تکمیل و همچنین به همراه مدارک قید شده به مرکز هیات های امنا و همچنین هیات ممیزه وزارت علوم ارسال کنند.

براساس بخشنامه مذکور، فعالیت های آموزشی ۱۳۵ امتیاز، فعالیت های پژوهشی و همچنین فناوری ۲۲۰ امتیاز، فعالیت های اجرایی ۳۰ امتیاز و همچنین فعالیت های فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی ۳۵ امتیاز لحاظ شده می باشد که حداقل و همچنین حداکثر آن هم در بخشنامه مذکور مشخص شده می باشد، در مجموع ۴۲۰ امتیاز جهت اساتید نمونه کشوری لحاظ شده که حداقل و همچنین حداکثر امتیاز مشخص شده می باشد.

در آن بخشنامه تاکید ویژه ای بر فعالیت های فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی اساتید نمونه کشوری شده می باشد که می قدرت به «ترغیب روحیه خودباوری و همچنین تلاش مداری در دانشجویان»، «کمک به احیای مواریث علمی و همچنین فرهنگی»، «رعایت اخلاق علمی و همچنین حرفه ای (آموزشی، پژوهشی، فرهنگی) »و همچنین «مشارکت در طرح های فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی در سطح دانشگاهی و همچنین ملی» اشاره کرد.

هر سال شمسی طی مراسمی افراد هیات علمی نمونه کشوری با حضور شخصیت های کشوری و همچنین فرهیختگان علمی و همچنین فرهنگی مورد تجلیل قرار می گیرند.

سال شمسی قبل بیست و همچنین ششمین آیین نکوداشت افراد هیات علمی نمونه کشوری با حضور منصور غلامی وزیر علوم، مجتبی شریعتی نیاسر دست یار آموزشی وزارت علوم، روسای دانشگاه ها و همچنین اساتید در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

دراین مراسم از ۱۰ فرد یا شخص از اساتید به عنوان افراد هیات علمی نمونه کشوری تقدیر شد. طی بیست و همچنین شش دوره قبل ۳۹۴ فرد یا شخص از اساتید کل کشور در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف به عنوان استاد نمونه انتخاب شده‌اند.

دستورالعمل نحوه انتخاب اعضای هیات علمی نمونه کشوری سال ۹۷ ابلاغ شد


جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : دستورالعمل نحوه انتخاب افراد هیات علمی نمونه کشوری سال شمسی ۹۷ ابلاغ شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها

آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری سال شمسی ۹۸ دانشگاه ها به به گفته …

سوپروب close
خرید بک لینک