خانه / مقالات / ده قدم برای ارتقا ترافیک و مشاهده وب سایت

ده قدم برای ارتقا ترافیک و مشاهده وب سایت

ده قدم برای افزایش ترافیک و بازدید وب سایت

 

%name ده قدم برای ارتقا  ترافیک و  مشاهده  وب سایتآمار, وبسایت, وب سایت, خبرنامه” />

 

با اهمیت است که افزایش بازدید سایت وب سایت شما دارای ترافیک باشد . این یک محیط غیر حساس ایجاد می نماید برای داشتن وب وبسایت که بیش از تمام مفید است در جهان کسی در مورد آن چیزی نمی داند .

راههای افزایش بازید و افزایش نظرات را ببینید: افزایش بازدید

این مقاله ۱۰آموزش کم هزینه برای ایجاد ترافیک در وب سایت شما معرفی می نماید . لذت ببرید.

 

۱- لینک های را با وبسایت هایی که حاوی مطالبی مشابه مطالب شما است داد و ستد بکنید .

وقتی که بازدید کنندگان برای شما با اهمیت باشند ، مسلما بازدید کنندگان هدف دار برای شما واقعا با اهمیت هستند . چنانچه وب وبسایت شما در مورد سگها است این کار احمقانه ای است که لینک های خود را با سایتهایی متعلق به مردمی هست که از سگ متنفرند معاوضه بکنید . برای آنکه این یک عمل ضد پیشرفت است و عاقلانه نیست .نه ، اینروش داد ستد لینک ها برای کار نیست .بهتره این کار با سایت هایی انجام شود که موضوع ی را پوشش میدهند که با مساله شما مرتبط است .

 

۲- انتشار وبلاگ

پرداختن به منافع یک وبلاگ از این مساله این بحث خارج است و من زمان توضیح آن را ندارم . فقط میدونم که موتور های جستجو به وبلاگ ها علاقه دارند که دارندگان وب لاگها را با دیگر وبلاگ داران بطور مکرر به هم متصل کنند .

 

۳- انتشار خبرنامه خودتان

هم اکنون من میدونم شما چی فکر میکنید . انتشار خبرنامه ؟ به نظر می رسه که کار بسیاری نمیتونه انجام بده . بهتر بله میتونه . ولی اگرشما خبرنامه تان را در مورد چیزهایی که ار آن سود میبرید بنویسید ، ابدا خوب کار نخواهد کرد . مطالبتان را خارج از کاغذ یا یک محیط ویِژگزینشه نمیتوانید بنویسید ؟ در این مورد نگران نباشید ، در اینترنت مکانهای online زیادی هست که شما میتونید که از آنجا مطالب رایگان در دسته بندی های منظم را متوانید دریافت بکنید . فقط کافیست به موتور جستجو مورد علاقه تان مراجعه کره ور در فهرست مقاله ها مورد نظر را تایپ بکنید . و شما از تعداد مسائل ی که در نتیجه جستجو می آید قطعا متعجب خواهید شد .

 

۴- عرضه کردن رایگان برخی از مطالب که به مساله اصلی شما مرتبط است .

مردم free را رفیق دارند . مطمئن شوید که مطالب شما با کیفیت است به مورد اصلی شما مرتبط است . این خوب است که شما قبل از دریافت free توسط کاربر آدرس ایمیل کاربر را بخواهید . این راه بهتر ی برای جمع آوری سریع لیست افرادی که به مساله ات وبسایت شما علاقه دارند است .

 

۵- مبادله کردن تبلیغات با دیگر منتشران مجله الکترونیکی

مجله های الکترونیکی که با مساله شما مطابق هستند را جستجو بکنید تبلیغات خود را با آنها مبادله بکنید . برخی منتشران با این نوع مبادله برای مدت کوتاهی موافقت میکنند ، به ویژه چنانچه مخارجی را هم تقبل بکنید .

 

۶- کمپانی کردن در محل های اجتماع عمومی در اینترنت online forums

 

۷- منتشر کردن آدرس وب وب سایت در هر چیزی که پخش میکنید ، کتاب کارت ویزیت کاتالوگ بروشور

 

۸- مطالعه هر چیزی که به شما در مورد ایجاد آمد شد در وب سایت یاری کند .

این شدیدا با اهمیت است که در این مورد مطالعه بکنید چون اینترنت دقیقه به دقیقه تغییر می نماید .ثبت نام کردن در مجله های الکترونیکی ، خواندن کتابهاب الکترونیکی ، خواندن مطالب موجود در forums . تمام این منابع به شما کمک می نماید تا همچنان در جریان آخرین تحولات و اخبار در اینترنت باشید .

 

۹- سوال کردن پرسشها ی که در مورد آنها فکر میکنید از فروشگاه های اینترنتی

برخی از فروشگاه های اینترنتی میتونند شما را برای خوب یت روش ی کنند ، خصوصا اگر با آنها آشنا نیز باشبد . چنانچه انها به شما را در راه خوب یت یاری کنند آنها هم خوب میشوند . فراموش نکنید فقط سوالهای بی ارزش سوالهای پرسیده نشده هستند .

 

۱۰- زمان ی که شما ایده نو ی به ذهنتان خطور کرد ، از آن مصرف بکنید .

بهتره که این خارج از تنها یک حرف باشد ولی اگر ایده جالبی به ذهن شما رسید میتوانید در وقتی که تحقیقتان را انجام می دهید به آسانی آن را انجام داده از تمام آن مصرف بکنید . چرا شما تمام تحقیق را در اولین بار انجام میدهید ؟

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …