سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دوره‌های آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و مشاوره انتخاب رشته در دانشگاه علم و هنر

دوره‌های آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و مشاوره انتخاب رشته در دانشگاه علم و هنر

دوره‌های آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و همچنین مشاوره انتخاب رشته در دانشگاه علم و همچنین هنر

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر محسن برزگری، در آن ارتباط و رابطه با گفتن آن که تحصیل در رشته مناسب، سرنوشت زندگی یک داوطلب کنکور را مشخص کردن می‌کند، گفت: با توجه به نزدیک بودن زمان اعلام نتایج ابتدایی و اولیه کنکور سراسری سال شمسی ۹۴، دانشگاه علم و همچنین هنر جهت پنجمین سال شمسی متوالی به منظور کاهش دغدغه‌های دانش‌آموزان و همچنین خانواده‌هایشان، طرح مشاوره مجانی و رایگان انتخاب رشته را با حضور اساتید و همچنین مشاوران ممتاز استان یزد برگزار می‌کند.

او همچنین اظهار کرد: مشاوره انتخاب رشته در آن دانشگاه به دو صورت تیمی و همچنین خصوصی صورت می‌گیرد که در مرحله مشاوره تیمی داوطلبان به روش کلی با نحوه انتخاب رشته آشنا می‌شوند و همچنین در مرحله مشاوره خصوصی نیز هر داوطلب براساس نمرات جهت انتخاب رشته مشاوره می‌می شود.

برزگری خاطرنشان کرد: آن دوره‌ها در مردادماه سالجاری از ساعت ۸ تا ۱۴ در محل دانشگاه علم و همچنین هنر واقع در بلوار دانشجو برگزار و همچنین پیش‌بینی می‏‏می شود که امسال نیز مثل سال شمسی قبل شاهد استقبال گسترده‌ داوطلبان باشیم.

‌او همچنین یادآور شد: داوطلبان متقاضی جهت ثبت نام بایستی و حتما با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید دانشگاه به آدرس sau.ac.ir، اطلاعات خود را وارد و همچنین نسبت به گرفتن نوبت و همچنین ثبت‌نام اقدام کنند.

به گفته دست یار آموزشی دانشگاه علم و همچنین هنر، البته امسال دوره‌های جدیدی نیز در قالب همایش‌های آشنایی با رشته‌های دانشگاهی در آن دانشگاه برگزار خواهد شد که در آن سلسله همایش‌ها، اطلاعات خیلی زیاد جامعی در مورد رشته‌های دانشگاهی با دعوت از سخنران و همچنین اساتید مجرب به داوطلبان وارد شدن به دانشگاه جهت انتخاب هرچه بهتر رشته‌ی مورد علاقه‌شان ارائه می‌می شود.

برزگری رد آن باره نیز تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند با ارسال کد رشته‌ی مورد نظرشان به سامانه‌ی ۵۰۰۰۴۶۵۱۱۵ در آن ارتباط و رابطه ثبت‌نام کنند.

آن مسئول با اعلام کد رشته‌ی یک جهت مهندسی برق، ۲ جهت مهندسی مکانیک، ۳ مهندسی علم پزشکی جدید، ۴ مهندسی عمران، معماری و همچنین معماری داخلی، ۵ مهندسی کامپیوتر(نرم افزار و همچنین فناوری اطلاعات)، ۶ مهندسی صنایع، ۷ مهندسی سرامیک، ۸ مدیریت (صنعتی، اقتصادی و مالی،بازرگانی، مسائل بانکی) و همچنین حسابداری، ۹ روانشناسی، ۱۰زیست شناسی ، مهندسی علوم و همچنین صنایع غذایی، ۱۱ صنایع دستی، گرافیک، نقاشی، فرش، هنرهای اسلامی، ۱۲ علوم اسپورت و ورزشی و همچنین کد رشته ۱۳ جهت رشته آموزش زبان انگلیسی، در سامانه مذکور ثبت نام و همچنین از زمان نمایش همایش رشته مورد نظر خود مطلع شوند.

http://pnuna.com/1394/04/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%E2%80%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%88-%D9%87%D9%86%D8%B1.html
بهترین خبرهای دانشگاه پیام نور : دوره‌های آشنایی با رشته‌های دانشگاهی و همچنین مشاوره انتخاب رشته در دانشگاه علم و همچنین هنر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کمبود دانشجو در رشته‌های علوم پایه مساله ای قابل‌توجهی می باشد

کمبود دانشجو در رشته‌های علوم پایه مساله ای قابل‌توجهی می باشد به به گفته پیام …

سوپروب close
خرید بک لینک