خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / دکتری مطالعات جنسیتی راه اندازی می شود

دکتری مطالعات جنسیتی راه اندازی می شود

دکتری مطالعات جنسیتی پیاده سازی و راه اندازی می می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دبیر کارگروه مطالعات زنان شورای تحول و همچنین ارتقاء علوم انسانی از بررسی کردن جهت پیاده سازی و راه اندازی رشته مطالعات جنسیتی در مقطع دکتری دانشگاهها خبر داد.
دکتر محمد اسحاقی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر در خصوص آخرین اوضاع بازنگری رشته مطالعات زنان گفت: رشته های بازنگری شده کارشناسی ارشد «حقوق زن دراسلام»، کارشناسی ارشد «زن و همچنین خانواده» و همچنین دکتری «حقوق زن در اسلام » که به وزارت علوم ارسال شده بود در شورای برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی آن وزارت منزل و خانه نیز اثبات و یا تایید شد و همچنین جهت سال شمسی تحصیلی بعدی اجرایی می می شود.

تدوین گرایش زن و همچنین خانواده

او همچنین ادامه داد: بعد از آن سه گرایش، چند موضوع و همچنین سرفصل جدید در دستور کار کارگروه مطالعات زنان قرار داشته و همچنین در حال بررسی کردن می باشد که می قدرت به گرایش «زن و همچنین خانواده» در مقطع دکتری اشاره کرد که تدوین ابتدایی و اولیه آن هم گرفته شده و همچنین جهت اظهار نظر به مدیران مطالعات زنان در سراسر کشور ارسال شده و همچنین نظرات آنان نیز اخذ شده می باشد و همچنین اوایل سال شمسی بعدی، بعد از نهایی شدن در کارگروه شورای تحول ابلاغ خواهد شد .

ریاست کارگروه مطالعات زنان شورای تحول تاکید کرد: انتظار ما آن می باشد که تا شهریورماه تکلیف آن گرایش روشن می شود تا دانشگاه ها جهت پیاده سازی و راه اندازی آن رشته تکلیف خود را بدانند .

بررسی کردن دکتری مطالعات جنسیتی

او همچنین ادامه داد: درحال حاضر موضوع «مطالعات جنسیتی» درمقطع دکتری، سیاست گزاری در حوزه زنان و همچنین خانواده در مقطع دکتری، مدیریت خانواده در مقطع کارشناسی و همچنین چند موضوع دیگر در کارگروه مطالعات زنان در دست بررسی کردن قرار دارد و همچنین تدوین های ابتدایی و اولیه آنها گرفته شده می باشد.

دبیر کارگروه مطالعات زنان شورای تحول و همچنین ارتقاء علوم انسانی ادامه داد: همچنین بازنگری رشته «مطالعات خانواده» در مقطع کارشناسی در دستور کار کارگروه قرار دارد و همچنین سال شمسی بعدی چند موضوعی که عنوان شد بررسی کردن و همچنین اصلاح می شوند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C%D8%AA%DB%8C-9180
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : دکتری مطالعات جنسیتی پیاده سازی و راه اندازی می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک