سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه خدمات به ایثارگران

دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه خدمات به ایثارگران

دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه سرویس ها و خدمات به ایثارگران

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مدیرکل مسائل شاهد و همچنین ایثارگران دانشگاه آزاد از دیدار آزادگان آن دانشگاه با ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین سید حسن خمینی در سالروز بازگشت نخستین تیم از آزادگان به ایران خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – سید محمد تقی طباطبایی با اشاره به ۲۶ مرداد سال شمسی ۱۳۶۹سالروز بازگشت نخستین تیم از آزادگان به ایران، با گفتن آنکه آزادی اسرا با کلید هوشمندی و همچنین تدبیر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رقم خورد گفت: به دلیل خوی تجاوزگری رژیم بعث عراق، تنها امید اسرا جهت آزادی آن بود که روزی رزمندگان غیور ما مرزهای عراق را فتح و همچنین اسرا را آزاد کنند.

او همچنین افزود: با صبر، متانت و همچنین بردباری ملت ما و همچنین همچنین فرماندهی هوشمندانه حضرات امام و پیشوا (ره) به عنوان فرمانده کل قوا و همچنین مدیریت مدبرانه و همچنین هوشمندانه آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان جانشین امام و پیشوا راحل در ستاد فرماندهی کل قوا و همچنین فرمانده جنگ دیدن کردیم که چگونه با کلید تدبیر، درهای اردوگاه‌های رژیم بعث باز شد و همچنین اسرای مظلوم ملت ایران به آغوش میهن بازگشتند.

مدیرکل مسائل شاهد و همچنین ایثارگران دانشگاه آزاد در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اداره کل مسائل شاهد و همچنین ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور گفت: امسال نیز دانشگاه آزاد میزبان آزادگان از سراسر کشور خواهد بود و همچنین به جز دیدار با ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، بعدازظهر روز دوشنبه دیدار آزادگان با ریاست دانشگاه آزاد و همچنین حجت الاسلام سیدحسن خمینی برگزار می می شود.

طباطبایی در پایان از تهیه بخشنامه‌ای مرتبط با «لایحه جامع سرویس ها و خدمات رسانی به ایثارگران» جهت بهبود اوضاع ایثارگران دانشگاه آزاد خبر داد و همچنین گفت: آن بخشنامه به ریاست دانشگاه ارائه شده و همچنین بعد از ابلاغ از سوی او همچنین در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می می شود.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه سرویس ها و خدمات به ایثارگران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور

آغاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان جدید کارشناسی سال شمسی ۹۷ پیام نور به نقل …

سوپروب close
خرید بک لینک