سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه خدمات به ایثارگران

دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه خدمات به ایثارگران

دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه سرویس ها و خدمات به ایثارگران

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مدیرکل مسائل شاهد و همچنین ایثارگران دانشگاه آزاد از دیدار آزادگان آن دانشگاه با ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و همچنین سید حسن خمینی در سالروز بازگشت نخستین تیم از آزادگان به ایران خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – سید محمد تقی طباطبایی با اشاره به ۲۶ مرداد سال شمسی ۱۳۶۹سالروز بازگشت نخستین تیم از آزادگان به ایران، با گفتن آنکه آزادی اسرا با کلید هوشمندی و همچنین تدبیر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رقم خورد گفت: به دلیل خوی تجاوزگری رژیم بعث عراق، تنها امید اسرا جهت آزادی آن بود که روزی رزمندگان غیور ما مرزهای عراق را فتح و همچنین اسرا را آزاد کنند.

او همچنین افزود: با صبر، متانت و همچنین بردباری ملت ما و همچنین همچنین فرماندهی هوشمندانه حضرات امام و پیشوا (ره) به عنوان فرمانده کل قوا و همچنین مدیریت مدبرانه و همچنین هوشمندانه آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان جانشین امام و پیشوا راحل در ستاد فرماندهی کل قوا و همچنین فرمانده جنگ دیدن کردیم که چگونه با کلید تدبیر، درهای اردوگاه‌های رژیم بعث باز شد و همچنین اسرای مظلوم ملت ایران به آغوش میهن بازگشتند.

مدیرکل مسائل شاهد و همچنین ایثارگران دانشگاه آزاد در مورد برنامه جذاب و جالب و خوب‌های اداره کل مسائل شاهد و همچنین ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به کشور گفت: امسال نیز دانشگاه آزاد میزبان آزادگان از سراسر کشور خواهد بود و همچنین به جز دیدار با ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، بعدازظهر روز دوشنبه دیدار آزادگان با ریاست دانشگاه آزاد و همچنین حجت الاسلام سیدحسن خمینی برگزار می می شود.

طباطبایی در پایان از تهیه بخشنامه‌ای مرتبط با «لایحه جامع سرویس ها و خدمات رسانی به ایثارگران» جهت بهبود اوضاع ایثارگران دانشگاه آزاد خبر داد و همچنین گفت: آن بخشنامه به ریاست دانشگاه ارائه شده و همچنین بعد از ابلاغ از سوی او همچنین در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می می شود.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : دیدار آزادگان دانشگاه با هاشمی/ تهیه لایحه سرویس ها و خدمات به ایثارگران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک