خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / راه‌اندازی سطح ۴ در مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران

راه‌اندازی سطح ۴ در مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران

راه‌اندازی سطح ۴ در مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور از پیاده سازی و راه اندازی سطح چهار (دکتری) در مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران خبر داد. IMG14491700 راه‌اندازی سطح ۴ در مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمودرضا جمشیدی روز دوشنبه در افتتاحیه نخستین گردهمایی دانش آموختگان مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) خواستار ارتقای مرکز تربیت مدرس شد و همچنین افزود: آن مرکز به تا حال در مقطع سطح سه (کارشناسی ارشد) فعالیت می‌کرد ولی از آن به بعد بایستی و حتما آموزش در سطح چهار (دکتری) راه‌اندازی می شود.

به گفته او همچنین بایستی و حتما از ظرفیت مرکز آموزش‌های غیر حضوری حوزه‌های علمیه خواهران جهت ارتقای قدرت علمی اساتید و همچنین دانش آموختگان مرکز تربیت مدرس بهره بری و استفاده می شود.

آن عضو جامعه مدرسین فراهم کردن باره آموزش مجازی را بهترین فرصت جهت ارتقای قدرت علمی اساتید دانست که آن کار می‌تواند با تشکیل حلقه‌های علمی – پژوهشی انجام می شود.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور تاکید کرد که مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران از اساتید و همچنین دانش آموختگان مرکز تربیت مدرس حمایت می‌کند تا جایگاه آنها ارتقا یابد.

حجت‌الاسلام جمشیدی تصریح کرد: در ابتدای فعالیت حوزه علمیه خواهران، ۹۰ قسمت و بخش اساتید سطح دو آن حوزه را اساتید مرد تشکیل می‌دادند ولی امروز آن نسبت برعکس شده می باشد.

او همچنین توسعه آموزش‌ها در سطح سه را یکی از سیاست‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفتن کرد و همچنین در ادامه خواستار برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی جدی جهت ارتقای علمی، آموزشی و همچنین پژوهشی اساتید حوزه علمیه خواهران شد.

او همچنین در توصیه‌ای به اساتید حوزه علمیه خواهران از آنها خواست که نسبت به مسائل علمی و همچنین تهذیبی طلاب غافل نشوند و همچنین با نگاه مادرانه با آنها رفتار کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%B7%D8%AD-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87-10800
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : راه‌اندازی سطح ۴ در مرکز تربیت مدرس حوزه علمیه خواهران

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک