خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / راه‌اندازی سه رشته جدید دکتری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

راه‌اندازی سه رشته جدید دکتری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

راه‌اندازی سه رشته جدید دکتری در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دست یار آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان گفت: در راستای بحث راه‌اندازی رشته‌های جدید تحصیلات تکمیلی، مجوز سه رشته دکتری و همچنین پنج رشته کارشناسی ارشد گرفته و همچنین در سال شمسی جاری راه‌اندازی شده می باشد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه اصفهان، طاهره چنگیز در مراسم بزرگداشت مقام استاد و همچنین همچنین در هشتمین جشنواره آموزشی شهید مطهری، اظهارکرد: با تاسی از مقام استاد مطهری توانستیم امسال هشتمین دوره آن جشنواره را برگزار کنیم تا اشخاص برگزیده به مسابقات کشوری معرفی شوند.

او همچنین با اشاره به اهداف آن جشنواره، افزود: اصلاح فرآیندها، ارتقای فرآیندهای جاری آموزشی در دانشگاه و همچنین همچنین شناسایی فرآیندهای مطلوب دانشگاهی از مهم‌ترین اهداف آن جشنواره می باشد.

چنگیز با اشاره به حیطه‌های جشنواره ادامه داد: در مجموع ۷۳ فرآیند توسط دبیرخانه هشتمین جشنواره گرفتن شد که از آن تعداد، ۵۶ فرآیند براساس شش حیطه مشخص کردن شده توسط کمیته علمی مورد بررسی کردن و همچنین داوری قرار گرفت و همچنین از آن تعداد نیز شش فرآیند به عنوان فرآیندهای برتر جهت معرفی به جشنواره کشوری و همچنین شش فرآیند برگزیده دانشگاهی نیز انتخاب شد.

دست یار آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان گفت: در راستای بحث راه‌اندازی رشته‌های جدید تحصیلات تکمیلی، مجوز سه رشته دکتری و همچنین پنج رشته کارشناسی ارشد گرفته و همچنین در سال شمسی جاری راه‌اندازی شده می باشد.

چنگیز با گفتن آنکه دانشگاه چهار رکن اصلی امکانات و همچنین منابع، هیات علمی، دانشجو و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آموزشی را دارد، اظهارکرد: یکی از مسائلی که سرلوحه کار ما بوده فضای عمومی دانشگاه می باشد، چرا که عامل مهمی در نشاط و همچنین همدلی می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه در سال شمسی قبل بحث انتخاباتی شدن رؤسای دانشکده‌ها و همچنین همچنین فعال شدن کمیته‌های مشورتی در دانشکده‌ها مطرح بود و همچنین امسال توانستیم آن امر را بررسی کننده و پروهشگر کنیم، افزود: امسال توانستیم بحث جذب هیات علمی را ترمیم و همچنین به پرداختی‌های اساتید نظم دهیم و همچنین فرآیندهای ارتقا را تسریع بخشیم.

چنگیز با گفتن آنکه تعداد هیئت علمی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان از ۷۱۴ فرد یا شخص به ۷۵۷ فرد یا شخص افزایش یافته می باشد، ادامه داد: امسال دستورالعمل هایی تدوین و همچنین تصویب شده که در راستای آن هم بحث بازنشستگی براساس آن دستورالعمل ها مطرح شده می باشد. همچنین بایستی و حتما بهره بری و استفاده از سرویس ها و خدمات دانش آموختگان ارشد و همچنین دکتری در قالب تعهدات قوانین و قانونی صورت گیرد.

دست یار آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان با اشاره به نسبت دانشجو به استاد در دانشکده های متنوع و گوناگون و مختلف، ادامه داد: در دانشکده بهداشت و همچنین تغذیه به ازای هر ۲۶٫۹ دانشجو، در دانشکده پرستاری به ازای هر ۲۱٫۴ دانشجو و همچنین در دانشکده علوم توانبخشی به ازای هر ۱۴٫۷ دانشجو تنها یک استاد وجود دارد که می قدرت گفت در آن دانشکده ها اوضاع ناگوارتر از سایر دانشکده ها می باشد که امیدواریم با فعالیت های گرفته شده اوضاع بهتر می شود.

او همچنین با گفتن آنکه دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان حدود ۹ هزار دانشجو دارد، اضافه کرد: از کل آن تعداد کمتر از ۶ قسمت و بخش دانشجویان شهریه پرداز خواهند بود که آن عدد، عدد بالایی نیست، همچنین ۲۷ قسمت و بخش دانشجویان تحصیلات تکمیلی خواهند بود که عدد قابل توجهی به حساب می‌آید.

چنگیز با اشاره به بحث اعتبارات دانشگاه، افزود: سعی برآن شده تا اراده و تصمیم راسخ‌های جمعی جهت توزیع اعتبارات را سرلوحه کسب و کار خود قرار داده، همچنین جهت توسعه فضای فیزیکی تلاش کنیم که خوشبختانه به کمک خیرین مرکز آزمون دانشگاه امسال به بهره‌برداری می‌رسد. از طرفی تمام سعی خود را کردیم تا اعتبارات آموزشی دانشگاه جهت هزینه در مسیر آموزشی بازگردانده می شود.

همچنین در آن مراسم رییس دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان ضمن قدردانی از اساتید، گفت: در طول یک سال شمسی قبل اساتید آن دانشگاه با تقویت نیروها و همچنین با تحقیقات گرفته شده باعث سرافرازی آن دانشگاه در کشور و همچنین صحنه‌های بین‌المللی شدند.

او همچنین با گفتن آنکه توانستیم به کمک یکدیگر کیفیت در سطح پژوهشی و همچنین آموزشی را ارتقا بخشیم، خاطرنشان کرد: از زحمات اساتید بایستی و حتما تشکر کرد، چرا که با فعالیت‌های آموزشی و همچنین پژوهشی مقالات خوبی به چاپ رسیده، همچنین به خوبی توانستید نیروهای فرهیخته‌ای را آموزش داده تا بهترین سرمایه گذاری جهت کشور انجام گیرد.

همچنین حجت الاسلام و همچنین المسلمین علیرضا امینی، مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید با گفتن آنکه نیروهایی که در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تربیت می‌شوند در خدمت پهناور و بزرگ‌ترین نعمت الهی یعنی سلامتی خواهند بود، تصریح کرد: مقام استادی و همچنین فعالیتش در دانشگاه، معنوی و همچنین الهی می باشد و همچنین بایستی و حتما یک پزشک بر دین و همچنین اخلاق دینی نیز دستی داشته باشد تا بتواند به دانشجویان نیز منتقل کند.

او همچنین با گفتن آنکه محصول علم به معنای واقعی نور می باشد، خاطرنشان کرد: در صورتی که علم به دست انسان‌هایی برسد که به دنبال پول خواهند بود آن علم پس نتیجه آن می شود که خوبی نخواهد داشت، چرا که علمی علم می باشد که آزاد باشد نه آنکه به دست اشخاص جاه طلب افتد.

به به گفته ایسنا؛ در پایان آن برنامه جذاب و جالب و خوب از صاحبان فرآیندهای برتر و همچنین همچنین اساتید بازنشسته و همچنین ارتقا یافته تجلیل شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-9854
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : راه‌اندازی سه رشته جدید دکتری در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …